• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    PER2
    PER2 --- ---
    stejne nejlepsi clen posadky dearmoon
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    E2E4: prijde novy CEO z UK jmenem Elongated Muskrat a bude sefovat stejne jak Elon dosud :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KOUDY: takže jsem to v podstatě odhadl..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PES: To se nerika. Naposled jsem napsal ze jsem koupil na 95 dolarech za milion metu a hned jsem dostal hate ze flexim - [KOUDY @ Co vas sere??? Kdo vas sere ??? Aneb...1) ja 2) ja 3) ja 4) ti ostatni] ..takze muzu jen rict, ze dnesek je zatim celkem fajn den..opet diky Elonovi..:)
    PES
    PES --- ---
    KOUDY: Kolik KOUDY od rána vydělal?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Uživatelé Twitteru odhlasovali, aby Musk skončil v čele společnosti, akcie Tesly posilují

    Uživatelé Twitteru odhlasovali, aby Musk skončil v | Akcie.cz
    https://www.akcie.cz/novinky-z-trhu/193421-uzivatele-twitteru-odhlasovali-aby-musk-skoncil-v-cele-spolecnosti-akcie-tesly-posiluji/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SATAI: nemyslím. i v té chronologické je to jen výběr... akorát není na přeskáčku.
    SATAI
    SATAI --- ---
    XCHAOS: tu mas i zadarmo ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KOUDY: já bych si možná připlatil za chronologickou timeline všech sledovaných uživatelů, bez vlivu algoritmu... ale nevím jestli 8 USD měsíčně. možná ročně...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    YMLADRIS: ja nejsem zadnej tabor. Kazda socialni sit prodava a bude prodavat svuj vliv. Twitter files za me neodhalily nic novyho ani zajimavyho, krom toho, jak uzce spolupracovali s FBI.

    Zastavam nazor, ze Musk nevi (co se twitteru tyce) co dela, predstavoval si to jak hurvinek valku a kazdy svy rozhodnuti (nektery zalozeny vylozene na emocich) musel zas zrusit, nebo prekopat, takze ted vypada jako naprostej hlupak, kterej svym zbrklym jednanim poskodil vsechny svy firmy.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    AVATAR: a ty jses tabor "twitter byl v pohode, proc to meni?!" nebo co je v tvem pojeti, ze to dobre dopadne?

    nekde myslim bylo ze twitter ztraci $4M denne, ale nevim
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    YMLADRIS: ja bych to dal lexovi. Tomu to jeho slunickarstvi dokazu uverit. Ale asi by to dopadlo jeste hur, no :D
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    TOXICMAN: doufam, ze se Elon prihlasi na studium sociologie, kdyz ted bude mit vice volneho casu. ;)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    hledat bude CEO, ktery podle Muskova nazoru muze twitter zachranit pred bankrupcy. kdyz to nepujde podle jeho predstav jak by mohlo, tak ho zase odvola a bude znovu delat CEO // moje predikce samozrejme

    to, ze dela CEO neceho o cem nic nevi, uz melo precedent kdyz se snazil sehnat nekoho pro spacex "ale nikdo dobrej se nechtel pridat. najmout nekoho spatnyho nedavalo smysl, tak jsem to zacal delat ja"

    SATAI
    SATAI --- ---
    E2E4: hlavne bude hledat kafku, ktera je ochotna mu za twitter dat alespon $20G (idealne dost zamotane, aby to nebylo videt) a pak prohlasit ztratu za velke vitezstvi.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TOXICMAN: takže teď co?

    a) zjistí, že pokud nebude šéfem Twitteru, ohrozí to jeho rodinu! protože logicky by někdo mohl poslat link nekam kde bude link někam kde by mohl být link na elonjet.

    b) nový hlasování (sorry, bylo moc možností)

    c) změní názor, jako změnil názor na free speech, protože je miliardář a může si dělat co chce

    d) 🤣

    e) prodá to Arabům

    f) už nebude head of Twitter jen CEO, jako když ovlivnoval cenu akcií Tesly

    g) obviní demokraty, boty nebo novináře z manipulace hlasováním
    PES
    PES --- ---
    KOUDY: Bohužel, všechno co nefunguje stand-alone, tak se časem stane obrovským průserem...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    EXCITE: jj určitě, na svém twitter účtu si zakládám celou svou existenci a je to vlastně základní lidské právo!
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TOXICMAN: bojíš se,že tě taky smaže, co? :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    SATAI: jo a ja sem hlasoval at odstoupi a jeste sem mu pripsal: Go to Hell Elon. zatim mi to funguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam