• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    MATT
    MATT --- ---
    RUDIE: mam pocit, ze u nas je to skoro jak s fotbalovym teamem, proste mas jednoho koně a ostatni jsou "nepratele", resp. tak mi to prijde z komentaru, kdyz se pod jednim videem potka "fans" vice interpretu.. (z posledni doby me napada ten track Jamese s PTK)

    FIDEL: me prijde takovej ekvivalent kabatu, to taky neposlouchaj zadny lumeni (klidne si rikejte, ze jsem namyslenej ;) me teda je hlavne pak lito kluku jako je řemdih, kterej pořád vystupuje za pivo a tak..
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    FIDEL: současný rapový fans jsou zas hodně věrný. Třeba takvoej Marpo má novou "kolekci" merche každejch pár měsíců a pokaždý to vyprodá během minut max hodin. Muziku si nikdo nekupuje, ale hadry jedou :D
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    MATT: já to prostě nechápu, ten člověk má úplně v každym tracku úplně ale úplně stejnou flow.
    MATT
    MATT --- ---
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    vzpomeňme také El maróna z Masowých vrahů sedícího za
    .
    .
    .
    .
    vraždu. badumts.

    se nám to rozrůstá!
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    FIDEL: tohle bylohodně chytrý video:D
    David Steel 3,5 M cash
    https://www.youtube.com/watch?v=inmj6PqRmPQ&has_verified=1
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    a nemeli bychm zapominat ani na obchodnika se zelezem davida steela;)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    jinak tech lidi bysme dali dohromady vic, kaidzas preci delal s Lugerem, coz je odsouzeny dvojnasobny vrah. staci vzpomenout na jeho track "oko vraha".
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    FIDEL: tyvolenje to nesmrtelny: "tyhle boty neuvidíš jezdit v metru" je prostě nejvíc:D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    CORWEX: frajer flexking sedel za dovoz z holandu co ja vim:D
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    MATT: bojim se, ze to je fakt od srdicka. z cehokoliv sofistikovanyho bych ho nepodeziral
    MATT
    MATT --- ---
    RUDIE: ja porad doufam, ze to je jen prvoplanovita pisnicka pro nestastny teenky. jestli tohle dela od srdicka, tak ho snad zacnu litovat ;))
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    srdíčková písnička pro Roxanu...

    Sensey - Růžovej mrak (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=E81X7wzEHxM
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    never forget
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    VON_GILOTINE: nepocita, ale stejne si ted jak si apsal meno toho idiota musim na jeho pocest pustit nejdebilnejsi track ceskoslovenskeho rapu B.O.T.Y.
    sem ho nehazu, nechci minusy:D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    lol leo beranek se taky nepocita hhh
    MATT
    MATT --- ---
    FIDEL: nojo, skerokuda, mi nejak netrklo... ;))
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    MATT: Náhodou napjatě čekám, kdy někdo ze "scény" půjde sedět natvrdo a bude se moct kasat, že jsme díky němu zas o trochu dohnali Německo. (Michajlov je trochu jiná story, ale první vlaštovka.)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    MATT: sergej seli cbd:D
    MATT
    MATT --- ---
    FIDEL: tak jednou za rok i nekoho seberou, pokud se da verit newskam ;) slysel jsem, ze v praze maj cajti zasedenuto na huga. yzo nedavno licil, jak se za nima hlidka otocila a pak poprudila. tak si dovedu predstavit, ze na nakym malomeste by se to flexeni nemuselo vyplatit... zas kdyz popustim fantazii na prochazku, tak bych se nedivil, kdyzby sergei se svou fuerza arma minulosti mel u fizlu spoustu kamosu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam