• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JUNIORGOTHAJ
    JUNIORGOTHAJ --- ---
    JUNIORGOTHAJ: Ty vole, zabijte me, díl o bulharovi, labelovi a tk27…proč?
    JUNIORGOTHAJ
    JUNIORGOTHAJ --- ---
    KLONOVAC: Tipuju james cole, když tam tak rymuje koule koule..
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    MATT: je to "deluxe", je tam asi pet novejch tracku
    MATT
    MATT --- ---
    nezkoumal jste nekdo, jestli Hasan - Prototyp: Upgrade je "deluxe" verze, nebo regulerni pokracovani?
    MATT
    MATT --- ---
    KLONOVAC: hele netušim, ale přišlo mi to pěkně pokrytecký po tom prvnim tracku, kde Xkrát zopakuje, jak nikoho nesoudí...
    KLONOVAC
    KLONOVAC --- ---
    Nevíte pls někdo, o kom rapuje Smack v první sloce?

    Winning
    https://www.youtube.com/watch?v=mgRzTtOiFpg
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jeste jak se snazil delat to coldplay disco z ceskejch lidovek. brrr
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    MATT: je to tlučhuba a ve studiu ho nejenom nepotřebuješ, ale hlavně nechceš..:)
    MATT
    MATT --- ---
    VON_GILOTINE: ONDRAASOVKA: on toho dělal hrozně moc, jako muzikant i jako producent.. naposledy neco s lenou brauner :)) imho je docela dobrej profik ve studiu, ale obsah tomu dodat neumi..
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    VON_GILOTINE: ještě se podílel na tom av projektu ghostmother, což byla jediná smysluplná věc, kterou jsem od něj kdy slyšel.. jinak akorát balast, machýrkovství, světoběžnictví, zkrátka brouk pytlík.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MRKEVREDKEV: a este predtim mel popovou kapelu s niz uplne nedoprorazil, respektive jejich vrchol byl "toi toi song", takze chlapec si jen kompenzuje to ze nedokazal prorazit se svoji tvorbou. a tak ma nejvetsi uspech s ha ha projektem kterymu i mirka spacilova dala jen 40procent.
    ale tak co chtit po cloveku co se sveho casu na fejsbuku pysnil tim jak mu pisnicka jordana haje prijde svetova a text tak moc deep ze si nechal vytetovat kus toho textu nekam na ruku.

    vyprodavajici se ubozak.
    N_I
    N_I --- ---
    MRKEVREDKEV: civoe klub ploužíme po půlnoci je jinde ne?:)
    na tohle by asi moshpit nešel civee..:)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    EATHAT: jeste si prisadim. je to levna nevkusna mrdka, ktera za ucelem vydelku parazituje na rapu a dejchavicne se ho nejak snazi napodobovat. a jeste to dela typek, co driv neuspel s hezkejma pisnickama pro holky. me to hrozne sere :D

    Republic of Two - The Pillow (official music video)
    https://youtu.be/lQbo0fmiahs
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    FILUS: Tak Demo to snad neni ani Rap ne?...to je spis takova standup komedie ne?...neco jako cokovoko, nebo treba Labelo...neposlouchatelnej shit co nema s rapovou kulturou moc spolecnyho, krom toho ze se snazi rymovat...
    N_I
    N_I --- ---
    FILUS: řekl bych jen...hlavně to nepřivolávej:)

    já teda mega dlouho nadával celkově na rap..a teď?

    jo ještě se mi z novýho alba dema líbí ještě jedna...nevim jak se menuje...

    ..je tam... dej tamto...umc umc...a basu...brum brum..a ted takovy to....en enc....skvela blbost..:)

    nemuzu ho ani vystat ale kdyz udela dva songy co se mi libej co mam pak delat? :))))

    a co mam delat ze v sobotu budu fandit vercettimu? nic neudelas.....:)))
    FILUS
    FILUS --- ---
    Nevim co by se mi muselo stat abych nekdy napsal ze se mi neco libi od Dema.
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: vítej v klubu logicova "Nenáviděli mě, teď poslouchaj'"
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    LACIF: :D:D haha, ok. šmoulowé za mě supr.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam