• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    MATT
    MATT --- ---
    Idea — Až spadne další hvězda feat. Jana Kirschner (Official video)
    https://www.youtube.com/watch?v=W7Ie_pG3wR8
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ZIGOT: tohle je silene pekelny. Objevil jsem az nedavno, protoze to hralo v rapstory.
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: dyk tobě ten old school leze i z díry z bot pořád....fér!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: bavi me to dost :)
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: děsnej oldschool..:) prago hory všechno :):)))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: je to pecka a vyslo to na vinylu. Jeden track jsem sem uz nahazoval. Tady je to cely :)

    Guess Who's Back
    https://www.youtube.com/watch?v=ymtKurnqwfg&list=OLAK5uy_nKLY0ODKDk6uxdumXdt-BF8IYWqG7cwOA&ab_channel=Eremen%26Petijee-Topic
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: neznal sem čeknu dík, takové modré hory2 ne? :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Eremen & Petijee - Nejen o albu Únikový Východ II, které hlásí vyprodáno.
    https://www.youtube.com/watch?v=Hyfju2OJXc0&ab_channel=creamcz
    N_I
    N_I --- ---
    jinak vodopády v posledním díle devedesátek, ten song tam zamakal super!
    MATT
    MATT --- ---
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    BUSH13: podle me Smajla porad dost bavi fetovat/uz z toho neumi/nezvlada vystoupit, Jekinse vypadal posledni roky o neco strizlivejc. umim si predstavit, ze to pak neni moc kompatibilni…
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    N_I: ‘Článek’ is the new ‘klasicky’
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    MATT: Nevíš, co si kluci udělali? :-)
    FILUS
    FILUS --- ---
    No kdyz si na vas zasedne ten magor FeroCity tak to nebude nic prijemnyho, ale soubezne si myslim ze Sinai je slizounek a jeho osoba je v mi podstate u prdele.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    N_I: jono. jeste jak dala ty bars uplne stejny (?!)

    a s tim sinaiem je to proste krasnej priklad mnohe zvracenosti dnesni doby. ja si z toho odnasim hlavne totalni nejednoznacnost a velikej otaznik ohledne jeho osoby. na rozhovor se musim teda jeste podivat…
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Aha, tak to sorry. V tom případě jsem mimo. Já skončil někde u toho, že ty jeho dick pics kolovaly po netu už někdy před pěti rokama a sraní na holky školou povinné je fejk.
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: me jen prijde, ze ferocity jen jede na vlne..klasicky..dle toho co lada rika to rozjel nejakej uplnej pubertak...fero jen zase lize kauzu a laka pozornost...ale esli to neni jedno...vlastne..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    HONZA09: dle toho rozhovoru to prave evidentne nechce moc resit.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Já si fakt akorát dělal srandu z tý jeho nový image. Má brejle jak profesor Klaus. Ale máš recht. O to nejde. Se přiznám, že jsem ani ten rozhovor celej nedal a věřím tomu, že pokud je do toho zamotanej Ferociti, tak to úplně jednoduchý asi nebude. Každopádně, že má máslo na hlavě a je zralej na léčbu přiznal sám. Tak mu v tom držím palce a doufám, že nějak prokáže, co všechno ten Ferociti zfalšoval ať si to taky vyžere.
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: já nevím esli vylepšil mno, ono brejle sou asi to poslední. lidi co nesledují tu kauzu se v tom vysvetleni dost zamotali a spravne asi pisou ze za rohem ciha valka a tady chlapek vysvetluje uplny psycho co mu udelal nejakej pubertak, ze by se nechoval jako dobytek asi taky uplne nevyvratil, strakatyho ja nemusim vubec....je mi ho trochu lito pac zvlastni doba ti celej vejvar na eternetech fakt rozseka za par hodin a pak nevis kudy a skoro nemuzes ani vylizt na ulici...docela past kerou dnes popisuje dost lidi..zrusej ti artist page na fb, zmizej ti klipy z yt, zrusej nebo cornou ti ucet na insta, jako budovat na tomhle karieru je proste cely hodne hra na hodne tenkym lede...


    MRKEVREDKEV: dobrej beat ale uplne osklivy lidi tam...a lacova na prvni dobrou byla real cheap sranda...ted uz to neni sranda vubec..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam