• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    N_I
    N_I --- ---
    ANT_39: vim prd...ale přijde mi že pojede furt na hraně. brasii lifestyle...by bylo hustý kdyby nakonec třeba brassi sničoval...na někoho..to by bylo prekvapko.....karlo zdá se drží jak flexking...ale je mi ho lito ze dostane uplne kotel...:(
    brassi ale vic real nezli treba loko loko...tam tomu nejak neverim..ani me to neba..ta poza
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    N_I: Jak free Brassi, vsak sliboval, ze z nej mukla neudelaj ;)
    N_I
    N_I --- ---
    chrst...majálesy hustý...ale na steina a calina pak zpívali všichni mámo..:)

    https://twitter.com/i/status/1524231359153291264
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    N_I: karla je mi lito, prisel mi v klidu (z tvorby) no ja jsem pofelil tak maximalne s colem, coz bylo zklamani a jednou s haadesem a to bylo skvely, potkali jsme ho se zenou, synem a psama kousek od stormu s jeho majkem a reprackem, zeptal se jestli nemam cigo. mel jsem. prisedli jsme a on zacal poustet nejaky random stazeny beaty a do toho zandaval nejaky pripravovany bars a casto to dokoncil improvizaci, ale asi byl zrovna dobře, protože se mu to dařilo, dávalo to smysl a casto i vtipný, několik narážek na tylera jak smrdi v buse a tak (btw myslim ze dneska uz se neda prit o tom, kdo z tech dvou je jenom smazka)
    každopádně rikal neco o nejake linde, a ja mu rikam, jaka Linda? a on 'nesukal jsem s lindou' :D nechapal jsem.
    závěr byl grandiozni, pustil si instro hit me baby one more time a naprosto bezchybne to odzpival, jenom aby poslední hit me baby vymenil za: dej mi aspoň devět lajn.
    čekal jsem ze v tehle dobe uz bude album, mel fakt skvělý kousky. ale kdyz ted vidim jeho freestyles u nakupáků, tak nevim no.
    manzelka mi pak rikala ze syn (6) ji tam septal do ucha, ze to je ten co zpívá nebrzdim tankuju, jednu ti natankuju.
    to zazijes jedine na zizkove.
    N_I
    N_I --- ---
    BRKODLAK: spíš je všechny s ním baví felit. a že je tak vyjebaně mimo..:)..a podle mě tam jde furt taky vo jejo...a brzo můžem čekat dle mě model free karlo/brassi :/
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    N_I: protoze si chtěj nechat rozbít o hlavu víno?
    N_I
    N_I --- ---
    MRKEVREDKEV: dyk o tom.ma.bars...o hlavu rozjebem ti.vino...

    Kazdej s nim chce ted neco delat.....a nedivim se!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    JOHNNY: poslední věta před smrtí :D
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    MRKEVREDKEV: Jsem ho v backstagi nepoznal a rekl mu at tam nekouri… a mel jsem z nej uplne stejnej pocit :D zmeril me pohledem, pak se zasmal a rikal ze teda dobre, kdyz jsem ho o to slusne pozadal .)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    BARBARELLA: Luca Brassi super. je pro mě takovej uvěřitelnej. mám pocit, že bych ho fakt nechtěl nasrat. u Yza mi furt přijde, že bychom si to nějak rozumně vyřikali, ale z Lucy mám pocit, že by mi zfleku nechal zlomit čelist nebo tak něco. a to je potřeba u trap star ocenit.
    N_I
    N_I --- ---
    BARBARELLA: tohle kolabo si o to říkalo asi tak rok...nejvíc!!!!
    JEENA
    JEENA --- ---
    PRAGO UNION - Dokonalej Zločin XXI (OFFICIAL VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=xRIdy49Xd90
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Luca Brassi10x & Yzomandias - Moj Život
    https://youtu.be/cvRs7c-TG2E
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    N_I: jojo zavali neco zasnene o venkach a pak vytahne prumernou lampu modelu (kterej jsme s kamosem kdysi jeli dokola z matky nespocetnekrat, ale jednou to nevypadalo tak malo dobre) a říká jak je to nejlepsi a skvěle vypěstovaný...jako vsiml jsem si ze v praze je to s indoorem bida, ale ze nekdo kdo se pohybuje v blízkosti toxxe nebude mit to nejlepsi co může člověk vidět mě překvapilo, a taky jak může říkat takovy blbosti o pěstování, by me zajimalo jestli tohle říká i před Honzou. Jestli jo, tak z něj musí mít fakt radost.
    N_I
    N_I --- ---
    SMELLYDICKHEAD: nebo trousit moudra u brk v backstage..:)
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    N_I: Možná jen bude prodávat to CBD hulení ve stánku :—)
    N_I
    N_I --- ---
    SMELLYDICKHEAD: asi full playback a jen jeho projekce nebo figura vyřezaná z kappa desky..:)
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    N_I: To jakože Cole bude playback nebo nějak nechápu ty nálepky live?
    N_I
    N_I --- ---
    to vyzerá macatě!

    MATT
    MATT --- ---
    RACK ROKAS - {3:40} Lásku Si Schovej Pro Svoje Děti (UNDEGROUND VIDEO) *NEW 2022*
    https://www.youtube.com/watch?v=DDcCHpM9BM8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam