• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    N_I
    N_I --- ---
    RUDIE: neříkám že me calin baví, jen říkám že zbořil SK...

    obsah jeho rapu je studenej a prazdnej

    haha..neni opravdu v dusledku tohle definice vlastne uplne kazdyho rapu? ha!

    nebo - neopakuji se temata raperu v songs porad dokola?

    proste nemame si co vycitat...


    /jasne sou tu modre hory, www, eduv syn a dalsi s obsahem -/ ale flow a o cem jedou? dick modre hory jedou porad to same...rytmus sto let ze rolss a rolex....ori ze knajpa a fet.....ikdzyz se mi kupa veci od M+ nelibi taky aspon dali dokupy nesouvislou skupinu lidi s ruznou flow...


    HONZA09: a cavalenky ne?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Mě asi nejvíc baví Dollar Prync. Tomu to věřím, že vychodil akorát základku. :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RUDIE: Jo tak tohle znamená bejt real!?
    MATT
    MATT --- ---
    RUDIE: za mě českej Porscheboy je Kup Kodein. dneska mě zas docela zaujal ten Čába Laciga, ale podezřívám, že je z východu jak maniak.

    mě přijde, že český kluci se bojej bejt otevřený a citlivý, případně se k tomu dostanou lidi co nemaj vlastně co říct..

    třeba ráno ne mě vyskočila tahle dvojka ;))

    VRB7 vs Freečko v lese (Prod.Potomek od Šéta)
    https://www.youtube.com/watch?v=YyFrSRC0-BU


    imho těžký se jím nesmát (na svou obhajobu vytahuji, že jsem dready taky měl ;)
    MATT
    MATT --- ---
    RUDIE: jj, Hasan mě taky nejvíc bavil ještě v RTFS kru..
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    ONDRAASOVKA: ověřenej profil)) jakože jsou real!

    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    RUDIE: co je fajfka na instáči?:)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    N_I: tak ja jsem asi predevsim out, co se tohole zanru tyce. Me Calin vubec nebavi, obsah jeho rapu je studenej a prazdnej, Bulhar byl mozna zabavnej, kdyz se objevil, ale ted to vari uz popadesaty dokola. Ale jinak joo no, asi to je proste ta omilana slovenstina, co mi lip zni.
    Ale tak kolem me v praci projde spoustu novejch veci, co jsou vsechny priserny, tak jsem zatrpklej asi jenom. Ty kluci by furt rapovali jenom vo tom, jak se dostanou zdola nahoru, vydelaj cash a zajima je hlavne, aby meli fajfku na instáči))
    N_I
    N_I --- ---
    RUDIE: me bavi i flexking ale taky je zde bulhar nebo icyl nebo parikrama....proste ja to nejak tak furt vnimam dost jako vlna sem vlna tam...jak u more....ale ze je sk vic je picovina...dle me...a klise...

    ps. ten novej porsche boy mi nejde do ucha...slaba deska ve final....
    N_I
    N_I --- ---
    RUDIE: a násilník je taky víc než edův syn s fak ultem....
    a navíc nemaj durdena...

    takze jo..sk jo...ale taky takovy klise...opakovany...dokola...
    ¨
    a calin snad zajebal i trendy v sk na par tejdnu...
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    N_I: no ten je jenom jeden a navic mi prijde, ze ho ta jeho M+ parta kazí :D

    na SK mam slabost pro Sameye, Poršekluka, samo Gleba, ted pridavam i Wénu
    N_I
    N_I --- ---
    RUDIE: pche, dick máme hasana :)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    RUDIE: nechapu proc jsou ty cesky kluci oproti tem slovenskejm takovy toyove.
    navic mi jsou z tech jejich lyrics celkem sympaticky i lidsky, coz se mi u nikoho v Cesku moc nedari. Treba dneska jsem dostal fotku toho WENa a to je srdcovej kluk!

    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    N_I: Jojo , přidávám se k tobě. Až bude clash of clans, tak jsem s tebou v #teamKoule
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    A zatimco Vláďa půjde ostrou radikální pouť, tak SK grupa WELOVEVERYSIMPLE vydává dneska po půlnoci nový album WENa a po tom PorscheBoyově releasu to je za mě další cool deska.
    MATT
    MATT --- ---
    MRKEVREDKEV: antipouť made my day ;))) 200km za tři tejdny? 10km denně? to se jistě dočkáme nějakého video dokumentu kterej shodou okolností vznikne nebo pravidelných reportů na IG..
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VON_GILOTINE: podle me gleb vs smack je to spis o barve hloubce a celkově vlastnostech jejich hlasů. gleb ho ma extrémně hlubokej a i v nejvyssich polohach je to porad v pohode. smack od zacatku pracoval spis s 'melodiema' v horní části svýho hlasovyho spektra. na chimerách už často sjíždí do hlubsich tonu, a casto zaznívá i nejhlubší tón jakýho je imho schopnej. ve sboru by byli kazdej v jinym oddilu. smack navic musi vynakladat energii na skrceni hlasivek, aby dosahoval takové té typické provokativní flow a jenom nerval, kdyz to pak na akci neudycha, výsledek známe.
    tenhle rozdíl je hodně vidět třeba icy l vs asap jarda. paťo to prostě sází přesně tak jak by to řekl, zatímco hlas jardy je zase o škrcení hlasivek. jardu jsem nikdy neviděl zandat live jako na nahravkach, zatimco icy uplnej opak.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    MRKEVREDKEV: thx bye))
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MRKEVREDKEV: To je hrozná attention whore...
    MATT
    MATT --- ---
    MRKEVREDKEV: na radikální pouť jedině s žábou nebo kůrou, neblázni.. ;)) dnes nebude fůfů, dnes nebude čůčo
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    hlavně, aby si vzal na cestu dostatek frkání!
    Musím se konečně věnovat sám sobě, vyrážím na radikální pouť, říká Vladimír 518 v (NE)BLÁZNI – G.cz
    https://g.cz/musim-se-konecne-venovat-sam-sobe-vyrazim-na-radikalni-pout-rika-vladimir-518-v-neblazni/?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam