• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    LAYUP: ne že by v průměrným UK grime/drill klipu vypadali lidi nějak extra líp - šusťáky ze sports direct, péřovka s kožešinovou kapucí, mikina, ledvinka...žádný velký Versace modelky. Imho u nich ale dělá tu parádu spíš autentičnost, že vypadají tvrdě/přísně, jako gangsteři, dealeři apod., což Tchagun nevypadá. Když se ho v noci na ulici neleknu, tak to není grime :-)
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: psi, vlci...brzo snad i klip..zde první lastovička...na spotify
    milion minus připomínek mám k tomu sám...ale kazdej zacatek je tezkej mno....to bude eště cesta...trnitá...

    Psí voják (Radio Edit) - Single by Velkejprodán | Spotify
    https://open.spotify.com/album/68SB15qJPRJdd105taeHiD?si=ef5509f1ad7d47d6&nd=1
    prod.suysee
    master. tma.rec.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Nekoukatelny jsou klipy od voodoo808

    Podle me je tchagun novej LA4, proste si jede svoje, na vysluni se nedere. Bude mu dycky asi chybet trosku x faktoru, ale na posledni desce ma zajimavy beaty, imho je tam kde chce bejt a nechce jet "game" ve velkym.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MATT: to byla trošku ironie, jako je to pravda, jak píše layup je to povrchní, tak je to asi o tý image, mě přijde super tím jakej má hlas a baví mě to, ale asi prostě je to nekoukatelný :D
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    BARBARELLA: možná... a jestli se od tý doby zvednul, tak to ani není podstatný.)
    MATT
    MATT --- ---
    LAYUP: já bych boomersky řek, že takovej nemastnej, neslanej ;)) přijde jako takovej introvertní temnej intoš, nemá nic líbivýho, texty nemá úpně přímočarý, což pro masu vlastně může vadit. nejde ten hype a money rain dance, jak to nazval james.

    BARBARELLA: drip už vůbec, viz to vytahaný tričko ;))
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    VON_GILOTINE: aha, tak to mi nepřjide vůbec

    ONDRAASOVKA: no já si ho pamatuju ještě z centralu se smackem (to už je teda hodně dozadu) a pak na různých shows v crossu a přišlo mi to právě dobrý, ale možná to je zkreslený v těch vzpomínkách :))
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    BARBARELLA: před několika lety jsem ho slyšel naživo a jestli se něco nezměnilo, tak to podle mě škoda není. byl špatnej ve všem, v čem by měli rapeři/mcs vynikat. ale jak jsem psal - bylo to před několika lety a jestli se od tý doby zlepšil, tak jsem rád a přeju mu to.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    podle me je to proto ze mu neni moc rozumet.
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    N_I: peklo zamrzne, já s tebou normálně snad poprvý souhlasím. ať se nám to zdá sebevíc povrchní, tak prostě tu image nemá no, hned jsem si to u tohohle klipu říkal, týpek ve vytahaným tričku a šortkách jak ty nedávný švestky od babiše, nevím no, chce to víc.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAVANA: to bych pochopila v případě fuckstroye nebo radoshe (jeslti se tak jmenoval) ale třeba tchagan je celkem aktivní a shows naživo dává, je to škoda, ale je zrzavej, tak to je asi osud :D
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    BARBARELLA: tak on je vytah, akorat proste vetsina z nich se rychla zaskatulkovala jako smackuv hypeman..a z toho se blbe dostava
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAVANA: mě právě přišlo, že většinou se snaží ty lidi tahat nahoru celou tu crew, přitom v době kdy šel smack nahoru tady nikdo moc nebyl

    N_I: a drip má?
    N_I
    N_I --- ---
    BARBARELLA: nemá swag..:)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    BARBARELLA: protoze byl vzdycky ve stinu smacka. a z toho se stala takova star, ze prevalcoval vsechny okolo nej (ono to teda mimo tchaguna zas za tak moc nestoji)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MATT: tchagan je celkem underrated na cz scéně, nikdy jsem vlastně nechápala proč
    MATT
    MATT --- ---
    Tchagun - Terrorytmus ft Batrs, Ridig, Pain (STREET VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=kXohfuJXt2o
    N_I
    N_I --- ---
    DARKO - Mixuju to ⋆ Official Music Video ⋆
    https://www.youtube.com/watch?v=hM5pe8Q3PLg


    mu nahani props mama feer..:)

    Antonia Nyass
    epSotosndr7cl0f4hu809f42i0894utt

    4g1hu
    3
    1959840a358ttl
    h
    511680
    ·
    Edit:Dobrý, už vyhrál.
    Prosim vás,
    Můžete zavolat do Rádia Spin a hlasovat v soutěži hit nebo shit pro mýho syna? 210323030
    Jeho projekt se jmenuje Darko a jde do finále. Je to teda trochu drsný a balí si tam jointa💋💋💋 na juťúb je to jako Darko- mixuju to
    Dekuju.
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: Hashim Thaci swag ;)
    N_I
    N_I --- ---
    ALBÁNEC - Nepracuju, podnikám (Edit Young Smrk)
    https://www.youtube.com/watch?v=cqEcv1-ws3I
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam