• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    VON_GILOTINE:
    Sharkass ft. Oereo - Number 1 (KAUZA EKTOR)
    https://www.youtube.com/watch?v=DulQxjHuEM8
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    VON_GILOTINE: to má z toho že počítá jenom do pěti :(
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    aa holko mlatic a povolanim syn ze by byl v prusvihu, jejda.

    sem si jen letmo vyjel jeho stopu v mediich.. kvalitka.
    Oct 2014 - sejme fanouska na zem jednou ranou za to ze se ho pta proc prisel o tri hodiny pozde.
    Dec 2013 - po zemi vlacel holku za nohy v baru v centru prahy az ho vyhodila ochranka
    Feb 2015 - zlomeni celisti mlade zeny.

    Mladá žena dnes vypovídala u soudu proti agresorovi. Znova si tak připomenula hrůzu, kdy ji rapper mlátil pěstí do obličeje tak, že jí zlomil čelist. Tváří v tvář se ale naštěstí nesetkali. Od svých obhájců však ví, že soudci lhal. „Když se ho prý ptali, zda udělal nějaké vyjádření na internetu, zda někdy napadl nějakou slečnu či svého fanouška na pódiu, na vše odpověděl, že ne,“ svěřila se napadená Tereza.

    Odkazovala tak na rapperovo podivně sestříhané video na internetu, kde se o napadení vyjádřil. „Bylo to takhle. Dvě ženský v jednom klubu, magoři, vožralý, vyfetovaný, hysterický krá*y. Jedna holka bláznivka. Ona se rozeběhla, tak jsem uhnul, dal jsem jí pohlavek, pěstí a loket zezadu do hlavy. Otočil jsem se, abych jí dal pohlavek, a ona zakopla a spadla,“ vypráví na svou obhajobu Ektor.


    jsem rad ze temhle chytrakum a jejich parte plny vopic zatne tipec
    N_I
    N_I --- ---
    FILUS: clovek by rekl, ze karlo to nema uz moc zapotrebi a bum ho..

    asi jak si jedou stokar...budes porad stokar..:)


    si rikam jak kazdej rapuje o bitches...ale pak vidis sensey a cettiho jak se tahaj se stetkou po nejakym milionari.uplnej roxana ekl....jak bulhar lajkuje a sleduje kazdou napichanou hubu z twitteru...zlatej Tk a jeho bartosova ikdyz ted taky mega prestrelena...


    joo rap life neni prdel...)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    a nejde vono spis o nejaky ublizeny mozna i zmlaceny buchty? takhle ma papirove holou prdel, tak si na nem moc nevemou....
    FILUS
    FILUS --- ---
    Taky mi to prijde cely zvlastni, ze zrovna on si to neohlidal, vzhledem k tomu ze verejen zpival o hustlu celkem casto s cimz bych pocital, ze vi co dela,)
    N_I
    N_I --- ---
    FILUS: delší dobu se to řeší na twitteru, ale přišlo mi to až moc divoký....přitažený za vlas..

    kdo další?

    blako?lboy?vercetti?sensey? :)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    FILUS: okamzite sem sypej vsechno, co mas! :D

    skoro mi prijde, ze tohle flexeni hustlem se zacina nevyplacet. nejdriv Karlo, ted se mozna stahuje smycka kolem Ektora. kdo dalsi?

    diskutujme!
    FILUS
    FILUS --- ---
    No je sem slysel ze je vysetrovani, proto nevydal album atd. prepsal jeho firmy na nejaky kone..a slehla se po nem zem(nejspis teda vazba)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    FILUS: what? to mi nejak uteklo) nemáš k tomu nějakej intel?)
    FILUS
    FILUS --- ---
    A ze je Ektor ve vysterovani kvuli hustlu se tu jeste neresilo? Smazany insta, prepsany firmy, a neaktivita na sitich...
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    N_I: Divím se, ale souhlasím..!
    Když jsem o něm poprvy slyšel v Brrapu a poslechnul si jeho album, tak jsem si říkal co to je za koště, ale proste poslední měsíce je to úplně jinde a začal mě extra bavit….
    Prachy dělaj vrrruuuut prachy dělaj luuuusk
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    HAVANA: barracuda je koste, a naprosto evidentne porusuje 6 pravidlo

    Number 6, that goddamn credit? Dead it
    You think a crackhead paying you back, shit forget it!
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    SMELLYDICKHEAD: rohonyho ted jakoze hodne muzu....by bodlo cely novy LP...
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    Peyseyko808 & Rohony - Zweigeltrebe Rot
    https://youtu.be/hDvjYWMtVuA
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: brý, takto to už zní jako zona a nebo slobodka..:)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: To je poprvý, co slyšim někoho flexit tím, že platí hodně na daních. Ne, vlastně kecám. Ještě to dělá Babiš. Co to je za lolka? :D
    MATT
    MATT --- ---
    má to kozy, tak ... 2step?

    Sicky Nicky - Bezproblémový typ (prod. Kabu Beats, chops by VI3E) // Official Video
    https://www.youtube.com/watch?v=PYfp1xTLQtQ
    MATT
    MATT --- ---
    emo ;)

    Totally Nothin - Lilli (Official music video)
    https://www.youtube.com/watch?v=bN6hioXOe5s
    MATT
    MATT --- ---
    dnb

    Pain - Všude kudy dem ft. MC $pyda, Brejchus, Rook, Batrs (prod. Magenta) // video
    https://www.youtube.com/watch?v=T1OT8T5XcaY
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam