• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: od smacka byla tamta, jak se najednou zjevila uprostřed toho vyndanýho backstage rozhovoru a oznámila, že je jeho holka? ta tomu dala korunu,no:)
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: mas recht...myslel sem ze soucasny skvadry...ted uz asi dluhy nema nikdo z nich...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: První to zabalil Dan. Toho jsem znal ještě z dob, kdy žádný M+ nebylo.

    Rapper Jackpot Daniels (†30) spáchal sebevraždu | Blesk.cz
    https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/442995/znamy-cesky-rapper-30-spachal-sebevrazdu-septa-se-o-obeseni-kvuli-dluhum.html
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VON_GILOTINE: A pak si pustíš nějakej záznam z jejich streamu a zjistíš, že jsou to jinak úplný gumy. :)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    OFF: Ve 12 jsem měl první tetování (Skákání do řeči s Homerem #39)
    https://www.youtube.com/watch?v=ms5b2bvsiao&t=5009s

    a OFF má prvni rozhovor venku. Dal jsem to celý, ale bylo to teda trochu náročný) Ale líbí se mi co dělá a doufam, že vznikne širší kolabo s Rollsoutem a Brasim) Tam si Brasiho dokážu představit spíš než v M+)
    N_I
    N_I --- ---
    SHYLOCK: rozhodně tomu dal ten punc firmy a at se tak vetsinu casu chovaj...a kdyz to dost nese...

    ja se moc tesil na album hasana...a fuuu..uplne na hovno..:)

    par tracku ale furt muzu hodne..az se sobe divim..jako u toho senseye....proc vlastne...

    na tom mixtejpu je 3/4 veci shit i co se toho mixu tyka...ale 3 veci sou nakonec taky fire...tuš.. apod.

    moj zivot brasi a yzo je pro me furt namrdjakhrom...snad vemou brasiho pod kridla...
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    N_I:
    VON_GILOTINE:

    když jsem viděl tu mini serii na ČT o rapu, tak to na mě spíš působilo, že to takhle "hrotí" ten jejich manažer a že si Yza hodně usměrňuje. Mám furt v hlavně moment, kdy ho drží kolem krku a vypráví o tom, jak ho "objevil". Osobně je taky nezvládám poslouchat. Jedina výjimka byl právě Karlo.
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: jj, hodne casto o tom mluvi...ze je pro shows sober...a dava to smysl...asi by uz nekdo z nich i umrel kdyby to jeli furt...na cettiho..:) ten to podle me zabali prvni..:?
    ale realita bude mozna vec druha..:) viz ten brasi furt kolem nej..:)
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: řek bych, že se naučili oddělovat práci od zábavy a celý to profesionalizovat. to že se vyndá na streamu je bonus pro fanoušky, ale na koncert se nevožere.. nebo tak to pozoruju a chápu.
    N_I
    N_I --- ---
    VON_GILOTINE: yzo byl treba na videu z chorvatska docela dost....

    brasi u nich v parte taky neni uplne znamka.....sober times...

    staci i ten text....vcera sem byl sober ted zas high...kde je kurva....kkk..kde je dodavatel?:)

    dle me to zadna skolka furt neni...ikdyz jo..profi by to meli mit pokazdy...za coz je asi stransky tepe...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SHYLOCK: ja si to jen pamatuju z nakejch asi komentu tady nebo jinde, ze proste v nakejch tehle backstage videich bylo jasne videt jak M+ nejsou moc zvedavy aby nekdo dorazil na koncert v marnym stavu (chaozz summer tour par let zpet anyone?) a jedou to hodne profesionalne, makat, psat, drzet vsechny zavazky a tak na to jsem tady narazel.
    osobne je poslouchat vubec nezvladam. z poslednich 3 alb yzomandiase sem doposlechl dal jak do pulky sotva jedno.
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    N_I:
    VON_GILOTINE:

    okej, okej, beru zpátky. M+ sleduju evidetne málo. Sry
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    N_I: Nene, toho bych poznal.
    N_I
    N_I --- ---
    BUSH13: bydlí s vercettim nemohl to bejt on? jeste tam s nima mohl poskakovat blako / tesim se na jeho novej shit...asi s vercettim, leaky vypadaj dobre / a bylo by to uplne scary....na tom ze sou divny a vyjety maj docela postavenou celou image...a docela to u yungs maka...
    spis me ted trklo jak je slaba ta show...asi skoro full playback do keryho obcas neco zandas....i podivne mrtvej crowd....

    Sensey - Mami, koukej, jsem frajer! ft. SKiNNY BARBER (LIVE IN OSTRAVA)
    https://www.youtube.com/watch?v=hQS4GZ5mIm8
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    MATT: Shodou okolností jsem ho potkal o víkendu v noci v KFC v Dejvicích. V kapuci, skleněné oči, chůze jako největší namachrovanec, nervózní, že ještě není splněná jeho objednávka lítal sem a tam, pod vousy si brumlal "fucking fuckers" na obsluhu... byl tam s nějakým kámošem, který vypadal trochu jako Nik Tendo, rozkrok kalhot u kolenou, maskáčová sportovní bunda, malá čepice nad uši ala Samey, ledvinka kolem krku, prostě asi swag nebo nevim. Zvláštní lidi tihle hopeři.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SHYLOCK: co si pamatuju tak M+ je za oponou dost pracovita a slusna organizace ne? takze asi mu pomohli s pravnikem, ale obecne nejak nechapu, jak vic se chces postavit za cloveka, co se živí přeprodejem fetu.
    N_I
    N_I --- ---
    SHYLOCK: ee? mix tape označen freekarlo...všude freekarlo...při rozhovorech yzo odpovida krtek a freekarlo...prvni track od nej z krimu....mozna mu i zaplatili dobreho pravnika aby nedostal 10-15 coz mohl...
    VON_GILOTINE: ted sem cekoval dil v rapu kde se bavi o bizarech v rapu....kde sensey vytahl na recepcniho nuz v kostymu tygra asi po show...recepak to ustoji na pana.. a sensey je za kokota......jooo vypadas jak kokot nebudes kokot? to pro nej plati...ale proc mam pro nej i presto vsechno slabost a vlastne mu fandim... ti asi rekne layup...:)
    tohle jak tahaj tu slapku jede v kolejcih sensey a roxana...asi to maj radi....

    ale proc v rapu, mozna se pletu, ma malokdo nejak "normalni - hezkou - milou-chytrou? "holku.nezlakotopku s tucnejma perama.....mi rekni...to video kde je divka smacka je taky....uuuups...:)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    VON_GILOTINE: to z toho vyšel vzhledem k středovekejm slovenskejm zákonům ještě dobře. Je to škoda, já ho poslouchal hodně. Překvapuje mě, jak vlažně se k tomu celý M+ postavilo. Čekal bych, že dostane větší support.
    SADY
    SADY --- ---
    VON_GILOTINE: vlakem! 🤦‍♂️😅🤣🤣
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak jako...eh. tak dlouho si hrajes jak ses gangsta a sellis fet, az ho vozis vlakem, kde te chytnou..

    Slovenský raper dostal sedm let vězení. Vlakem převážel marihuanu a kokain
    Státní zástupce se proti rozsudku odvolal, považuje vyměřenou sazbu za nedostatečnou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam