• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    MATT
    MATT --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    tvl candymane, taky slibuje album uz leta... nebo to uz vydal? ;)

    Ironkap x Mike Trafik feat. Orion, Candymane - DIDIT (OFFICIAL VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=TjHaGVQY9Uw
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: zoota zena...jsem ji pridal do sledovani a je to dost k placi..:(
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: kdo to je? a proc je na fotce s velkoutlustounulou?

    MATT
    MATT --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    uz vyslo to album Luisy? nehorazne krasna a chytre vtipna kost
    N_I
    N_I --- ---
    N_I: sem těhotná, takže fat bitch jo...hm....

    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: hele tak ono já se toběa rohonymu nedivím, že tam není rovnítko....mdmx boy dělá nejvíc bass cink spodky...texty divný...on mluví divně.....taky čumim a dumám čím mě to bere...teda vím tím beatem...ale mě začal bavit i jeho klidnej hlas...a vyprávěnky...přijde mi jak príma felák...když odmyslim i to jak vypadá:)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: chapu. Na to, ze se ten porad tvaril jako neco uplne jinyho, tak docela slusne hulej :D

    Tyvle mne se ti Rohony moc nelibi po tom podcastu v rapu. Necim me sere, ale chapu, ze je to asi moje postizeni.

    HONZA09: ty predchozi alba byly super, ale tohle mi tedy taky prijde slabsi. Docela sdilim nazor s rapspotem, ze o tech Sudetech to zas tak moc neni.
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: jako flexit ze cekaj druhy a jak to je husty je taky lol...
    ono v rapspotu zase prave hodili at lidi sledujou zootovu holku ze to je swag a je fajn...ale to je taky dilo....strochu jako agata robina zoota:)

    je mi dle rozhovoru i alba vic a vic sympatickej rohony..kdyz mluvi....ikdyz tu cestu jak ho delaj dalsi lidi aka kaneho taky vlastne nemusim..a vzdy sem cenil lidi kery si delaj vicemene vsechno sami...


    POHODAVOLE: ja to chapu...ale týct muzes i malicko min...:)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ústí není Compton
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Eazy E měl dětí jedenáct a taky to nikomu necpal. :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Tak Zoot je solidní debílek o tom žádná.

    Dělat si promo z toho, že si naprcal dítě je taky neswag :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: dle me tecou, protoze je extremne mladej :)
    N_I
    N_I --- ---
    jeste z posledniho rapspou kde teda vazne uplne tecou z meyzyho kerej je furt v klidu ale kuci to nedavaj ten sekret..ale dobre upozorneni kery mi ani nedoslo...ze celej slogan a trika zoota sou vlastne solidni trump shit....wtf.....nevtip..neswag...kdo to ma nosit?

    ta deska mi naopak prijde slabsi a slabsi...58 mi najizdi hore..tohle naopak...robin nedal..:(

    MATT
    MATT --- ---
    POHODAVOLE: aspon jedou vlastní favority a neopakujou po ostatnich guči lujví versáči.. koukam na tu kanadskou husu a docela sympaticky kousky (což je samozřejmě otázka osobních preferencí)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: tak drip tam je, ale neprijde mi to nejaky pekelny, ze by me to urazelo. Spis se mi libi, ze je to zase trochu neco jinyho, ale na druhou stranu za me porad top mix 1. Ten se asi tezko prekona.
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: jo beru zpet....ze furt drip a ze furt top....smazli vsechny...zoota, hasana, vsechny....
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: cely to album je super. Libi se mi i traxk s Annet X.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam