• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    Zdar rap nerdi.
    Jsem se chtěl zeptat jestli existuje nějakej zdroj inspirace k baru od Smacka (Další rok remix & Legendary), třeba nějaká odborná či jiná literatura : MATKY PLÁČOU SRDCE KRVÁCÍ (syn se ulicema potácí….atd.) nebo to je prostě odkaz Smacka na Tylera Durdena…?
    MATT
    MATT --- ---
    rikalo se tu neco o podobnosti se cypress hill? ;))) ale dusan to primo priznava v refrenu imho ;)

    DUSAN VLK - ÜNSTÜCK
    https://www.youtube.com/watch?v=xSIj-hVkUIk


    Some people tell me that I need help
    Some people can fuck off and go to hell
    1995 https://www.youtube.com/watch?v=xnFj5-ZBk1g
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    FRASPI: tak dneska v Klubovne krtime PROTOTYP, bude to radost, budou hoste, budou CD's, bude merch. Bude to vecirek. Radi vas uvidime!

    19:45 Gondor Flames
    20:15 Stribrny Rafael
    20:45 DBKL x MNDT

    MATT
    MATT --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: cely cyberdolls je vic o ouskach, prdelich a kerkach..nemam to lidem za zly tohle....me se ale od tokju fokju libila i ta hudba..a prislo mi ze berou vic zajimavych supportu nez naopak....ted mam dojem ze to je vic nasilniku z wische nez ...no...konec prskani zase..:)
    priste udelaj zase nejakou bomb treba zas..:)
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: mě zajímalo co hrajou ty DJs, ale moc jsem nedohledal.. playstation imho táhne spíš kočičíma ouškama, prdelí a kérkama, než hudbou... ;))

    N_I
    N_I --- ---
    MATT: já nějak chci furt těm cyberdolls s hostům dát šanci...ale dost tech hostu v jejich programu me prijde wtf....

    tohle neni ani krinž právě..ma to i views...docela.....to je zas někdo z toho wishe jak si dobre poznamenal...
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: od playstation me zaujalo akorat ROCKET TEAM X Playstation Princess X Charles Pink - Rocket team, akorat to uz je smazany. to byl aspon správej "kridž" ;)
    N_I
    N_I --- ---
    jak mi prisla parta kolem cyberdolls a tokju fokju zajimava..nejak me to opousti...

    po nasilnikovi z wische s nima bude hrat nekdo takovyto....ta anglictina jak tam taha za usi...omg..

    v line upu maj kupu kravin..uplnych....kua..:(

    Play$tation princess x it.used.to Thicker (prod Dj Kun it up)
    https://www.youtube.com/watch?v=_2YRZqbHCaU
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Vcera vysel Mladej Mixtape 3, tak poslechnete. Je to fajn :)
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: ta basa je tam mocná...a skvělá....a to je oba vůbec nemusim. dobrej track
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    DRYMAN: ja mam rad 808, ale tohle je super a dle me Rest dobre zajebal. Rozhodne je to lepsi, nez ty ubreceny tracky :)
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: mas pravdu
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: tak oni to asi taky nemaj easy vid. Vezmi si, ze pochazis z nejakejch horsich pomeru a pak zjistis, ze jsi najednou schopnej vydelavat hromady penez praci ve studiuu, kde jsi non stop dost a to samy na koncertech, kde mas hromadu lidi, ktery ti akorat lezou do riti. K tomu prodavas merch, kterej mas do hodiny pryc. Verim, ze to s clovekem muze slusne zamavat. A kdyz to trva delsi dobu, jeste k tomu nejsi v konfrontaci s rozumnou kritikou, tak si pak dle me zijes na oblacku a ani ti to neprijde :)
    DRYMAN
    DRYMAN --- ---
    POHODAVOLE: Miluju kontrabas, v záplavě 808 bass je to příjemnej návrat ke kořenům :))) Basa i ten sample v intru je fakt hodně Cypress Hill ))) ale za mě dobrý, hnedka jsem si vzpomněl, kde bral inspiraci.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: zatim jsem sjel yza / tenda jednou a taky me to teda moc nebere, zlaty Prozyum..
    N_I
    N_I --- ---
    milion+ jsou jak ten caprio v tom tenkrat v hollywoodu..:)
    hasan, zoot, yzo+tendo.....3 naprosto prumerny alba...po sobe...
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: taky se pripojuju z vlastne dost dobry...

    jinak hloubka a M+ a hloubky

    vcera me trklo - ze slecny s cyberdolls pricestuji z asie kde si felili....vubec si dost felej po svete...a cejtim z toho takovy to......ja na to mam...nebo mozna se pletu...otec posle cash....vs....ten vratislav kerej schani kazdou korunu na jidlo....je to vlastne cejtit i z tech songu...

    ja si dal to novy album Yza jednou....na tomhle makal tak dlouho???? a ma na to takovej background? to je desne slabej vysledek...nic tam nereknou...jen obcas zablesk zajimavy flow a bars....obcasnej naznak fajn beatu...ale budou mit tezky ze je ted prevalcovali 58g..maj pred sebou calina i sheena...a sou az 4? mozna 5? za smackem...jak to unesou?

    jeste ze teda karla zavreli..jinak by to album bylo uplne o nicem..:)

    zda se nic moc...nemaj co rict..bars opravdu dokola...jede to cely na setrvacnik jak rika ten abdul...uplny zacykleni...celyho zanru...akira kerej jim tam hraje mi to jen podtrhuje....jedem jistotky..na jistotky..tleskame si ukazjem srdcika crowdu....at neco cinkne....a pojme se smirit s tim ze jsme klesli na paty misto...je to stav jak kdyz ti ten kokes uz nic nedela...jak to jedes furt...

    vystava....umco....to taky uplne nemaka vlastne....

    no
    MATT
    MATT --- ---
    POHODAVOLE: :))) aha, ok...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MATT: verim, ze vetsinu tracku ani clovek nezna. Kazdopadne nz, ale moc prace to nezabralo. Nekdo to napsal do komentaru pod tim Restem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam