• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: sorry, jsem si nevsim, ze to je "private", uz by to melo byt pristupne vsem.
    N_I
    N_I --- ---
    ENGUMAZ: to máš recht samozřejmě:)

    ps. hasan ma docela dobry hosty na svuj krest...skoda ze sem fuc...:(
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: mně se líbí, jak kouká Sivák. v tom pohledu je všechno :)
    N_I
    N_I --- ---
    ENGUMAZ: rytmus mu podal pomocnou ruku a je to jeho felak...ja se fakt smal taky..:)..zda se ze se nas odkopalo vic...a to sem si myslel ze se to uz vi...:)))
    ano je to cringe..:)
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: hlavně ten Rytmus tam, směje se jak debil a přitom to je total cringe. nedávno ho viděl real talku, tvářil se, že sežral všechnu stařeckou moudrost světa a teď takovýhle odkopání se :)
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: je otazka esli si me nepletes s nekym jinym, pricetnym jo:)
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: tenhle typ je ti sympatickej? tyjo já už ničemu nerozumim:) ale chápeme se, ne? já tě nepřesvědčuju, abys na to nekoukal a tak si na to ani nepotřebuju zvykat.. akorát se podivuju nad tím, že příčetnej člověk tohle vydrží do konce:)
    sorry, jednou za čas mě tohle divení popadne, ale jenom ve chvílích, kdy podobnej šoumen naplno projeví svoje kvality. frajer flexking, to si asi zapamatuju:D
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: čoveče průser, vydržim, bolí mě víc teda novej díl v rapu kdy se kluci nějak tak smějou sami sobě at reknou cokoli....tohle nejedou ani teens...ani boomers...pro koho tohle je..???:)))

    Flexking me fakt bavi, mam rad trash ulice a spinu neumetelu, neasi,on je nekde mezi, umim si predstavit jak s nim kalim a smejem se fakt moc.....prijde mi jako dobrej rizek a mam rad i jeho rap a hudbu...
    / ale asi sem uz vazne semletej jak linda a mel bych dat detox digi...a začít zase poslouchat plnohodnotné umělce a ne klauni...../


    gleb mi povedal ze sa pozeram na hovna
    preto sam zostal chvili ticho
    potom se mu povedal
    ty kokot je cas aby si si zvykol:)))
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: tyvole to je parta zoufalců. neuměj rapovat, dokola točej furt ty stejný říkanky pro dvanáctiletý děti, a aby si vůbec dokázali udrtžet jejich pozornost, tak choděl mlejt hovna na stupidní jakdyby gladiátorský zápasy. vážně vydržíš koukat 8 minut na tyhle jelita?
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    MATT: SOSR souhlas, ale DRO je pro me realne kandidat na album roku, ale asi protoze ja naprosto miluju styl Josefa K. a jeho textu, prijde mi to oproti SOSRovi teda uplne jinde a jiny :)
    MATT
    MATT --- ---
    RUDIE: mno.. uz to docela flakam. hlavne ty slovensky. to jsem uz rezignoval, ze bych posbiral vseschny pokemony ;)

    nakej prvni nastrel, zatim 140 kousku.

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qYoMiHB1xXk0t1CKTypVY9AugPcIfzFY8Wn5_ut6hwM/edit?usp=sharing
    N_I
    N_I --- ---
    me uteklo...a furt team flexking teda..:)

    Fight Night Challenge - Frayer Flexking vs Baron
    https://www.youtube.com/watch?v=wWS_MYqw1jI
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    MATT: mas muj obdiv za odvahu, to je prace tak na dva dny))
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: bude, ale jeste cekam co v nasleduicich 10 dnech vyjde.. ;) uz konsoliduju archiv, abych vytvoril nakej zakladni seznam alb..
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: tak vem si obecne texty to je tema...voe..:) jak se to furt toci....presne, me bavi jeho poloha hlasu...ze to parkrat neprezil je uz taky ohrany...ale je to takovej typecek spravnej prijde mi....dobre nazmrdenej...

    zoot sudety
    vercetti blako - holka fuc xan
    yzo - fre karlo




    rohony hlavne ty beaty...to je skvely...ikdyz zase furt to s tema ruskama a bundou..:)

    venkovka mel nejak desne nabito co se pr tyka.prislo mi to vsude...kdyz to vydal...tune mi tam nevadi...ani poloha dukla....texty me bavi dost...je to prima hravy...ale taky to nebude uplne muj favorit..asi...

    ankiho sem potkal na zmrzce desne sympatickej typek....ale jak z nej sou hotovy v rap spotu....me to zase tak ulet neprijde...

    vogo...ted me napada ze me nejvic z posledni doby nakonec berou ty PIO kdo by to rek....ze me dostanou prave oni..textove me bavil dost i schyzo....letos

    bude zebricek? :)
    MATT
    MATT --- ---
    Mě teda to Brassiho album moc neoslovilo. Líbí se mi jeho hlas, ale mam pocit, že vlastně nemá moc co říct. To že rapoval první na slovensku o koksu mi tak záslužný nepřijde ;)

    Rohony dobrej, má to celý takový jinou atmosféru, než běžný alba.

    Venkovka vůbec neoslovil, asi tuna autotunu ;)

    DRO a SOSR mi nějak splynuli, ale vcelku fajn. Evokuje mi to stary supercroo nebo toxxe.

    Všechno po jednom poslechu .. teď posloucham toho Ankiho, zatim fajn. Přijde mi jak takovej vážnější Labelo.. ;)
    N_I
    N_I --- ---
    tehle projekt me ba
    /jak mi mohlo utect album brasiho teda nechapu diky!/

    Skybox session: Konex & Kamil Hoffmann
    https://www.youtube.com/watch?v=LhJTAAOVQPA
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Vcera jsem diky knizce ceskej rap narazil na toto :)

    Lukrecius Chang feat. Hugo Toxxx - Hustler | shot by @ydnknwtv
    https://www.youtube.com/watch?v=6VWF4PYDulQ&ab_channel=YouDunnKnowTV
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    MATT: ten nějak přílišně poslouchal Toxxe ne
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    MATT: na Prince Nahuela okamzite nabihej. me to bavi dost. a ze zminenyho vyctu dik za Brassiho (nezaznamenal jsem drop) a DRO (nezaznamenal jsem existenci)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam