• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    N_I
    N_I --- ---
    dobrej beat a samo feat nika, ale tomuhle klukovi neveris ani jedno slovo a ten klip kdy pes ceni zuby....lol

    ARIAN730 FEAT NIK TENDO - PAID (2L VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=xTSC89zsy3s
    N_I
    N_I --- ---
    jauvajs, soutez s flexkingem o nejblbejsi lovesong roku....no..

    Robin Zoot - Givenchy (official music video)
    https://www.youtube.com/watch?v=_YuK_XqlHlw
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: rozumny. hele utratils nasobne vic za veci bez hodnoty..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: vypadá skvele, na mě už čeká v zasilkovne 😀
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: no jo, tak op-1 je drahá hračka, to se samo nezaplatí, to je jasný
    N_I
    N_I --- ---
    beru zpět a dávám za pravdu pohodavolemu a nakonec i layupovi kerej rozjel debatu vedle...ta deska je krasna, mam ji celou rad, obal je bozi a koho jinyho bych mel podporit tim ze stoji vic nez svyho oblibenyho typecka kerej porad nema mores showbizzu a zustal mile pri zemi...nejlepsi moznej zpusob jeho podpory plus to sazet do lidi co to jen pujde...dalsi bonus ze to mixoval cely karasek je zase jen dilek do skladacky toho ze je vsechno jak ma byt

    MATT
    MATT --- ---
    dramiky ;)

    Totally Nothin feat. noyada - Jako stars (Official music video)
    https://www.youtube.com/watch?v=MAJCnRFpm0M
    MATT
    MATT --- ---
    supermatro Clark Kent, charakter jak Cartman

    CHURAQ CLIQUE & HOFTYK & TEFFLON - Chilli Con Carne (kundovideo)
    https://www.youtube.com/watch?v=z79Vg7FyeL8
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MATT: já to tak dělám, takže když mi přijde, že to bude mít smysl, tak vezmu dva nebo více kusů a přebytek časem vyměním nebo prodám, abych si mohl koupit něco, co mi chybí ve sbírce. Když mi vyjde srdcovka, tak taky beru jednu navíc, abych měl jeden kus nehraný. Ono to jinak moc dělat nejde, když člověk nastoupil do vlaku později a uteklo mu plno věcí na začátku. Máš recht a platí to i s deskama. Jak nemohli koncertovat, tak začali chrlit desky ve velkým. Dřív jsem si mohl koupit vše co v cz/SK vyšlo, ale už to bohuzel nejde.

    OPERAHYPNO: ty tři, co jsi tu napsal, jsou dle mě zrovna nejlepší příklad těch kolotočářu, o kterých tu píšeš 😀
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Pio Squad - Na Zastávce (prod. by Cut Dem) Official video
    https://www.youtube.com/watch?v=WYOterINCmk
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    OPERAHYPNO: si asi nekomu nalit

    2lp + digital 850

    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    Jenom na okraj, velice často u rozumějších labelů, když se vydává limitka, tak se udělá něčím speciální (barevnej vinyl, ručně dělané přebaly, číslované atd.) a vedle toho se vydá obyč černá deska pro smrtelníky. Mimojiné to poměrně dobře pomáhá předcházet právě kuplířství s limitkama, který je bohužel mnohdy na denním pořádku. Občas je to překupování fakt peklo. Každopádně od Gaye to může být i obyčejnej marketing, aby se prodaly všechny, a náklad přitom být dostatečně velkej.
    MATT
    MATT --- ---
    INK_FLO: Kamil Hoffmann, Hasan, Karlo, Koky, Jickson - Každej něco hledá imho hrozná sračka ;)))
    N_I
    N_I --- ---
    žena třeba toho sheena koupila jako investici, dost lidí to tak dělá...
    mě hlavně štve že vím že tu desku hned poškrábu a tudíž je mi jedno esli to je limitka nebo ne...jen si pak dám větší facku...

    prosíme o ta data tedy, to nemůže být přece tak tajný:)

    dumám že mě namotal hodně asi labello..civoe...to víc sledovat a přijít v tom marastu na chutě
    MATT
    MATT --- ---
    HONZA09: nevim, kdy člověk oficiálně zestárne, ale já to začal víc vnímat až po třicítce. dřív mě to zajímalo jen z důvodu českejch lyrics o hulení, který jsem se snažil nějak napojit do regé a tekna ;) paradoxně mě do toho dostala antifa a vlček, když jsem to zjevení s nechápavym úžasem začal sledovat.. něco jako guestbook nsk o patnáct let dříve.. ;))

    LOPIK: mam pocit, ze nejakej set delal barakuda, mozna jeste s tim druhym typkem co se rozhadali.

    HONZA09: já to měl rád, když jsem objevil Deadbeata, ale už je to dost tuctovka


    POHODAVOLE: já ti nevim, ty si kupuješ album jako investici? koupíš dvě a za dva roky jedno prodáš? ale děje se to napříč oborama (např. sleduju nože a tam je ten trend taky). nebo na nej narazis az za dva roky a protoze bude vyprodany, tak budes chtit dat trojnasobek? mam pocit, ze obecne sberatelstvi prodelalo pres covid boom (vcetne tech debilnich nftecek ;)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    POHODAVOLE: Ono zrovna to "limitka nebude repress" je bez významu úplně vždycky - to si můžeš u všeho přeložit jako nasekali jsme toho dost.. repress je u zázračně úspěšných věcí prakticky vždycky, ale to u tohodle asi ani fakt nehrozí. V tomhle byzu existujou umělci, co dokážou dokonce odmazat s velkou slávou smazaný mastery.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: určitě to není ot, jen mi ty slova přijdou zbytečně moc silný na to, že o nic nejde. Je to limitka, tak to tam napíše, aby bylo zřetelný, že nebude repress, coz je dle mě dost zásadní info pro fanouška. Zmrdsky by mi přišlo, kdyby vyprodal limitku a za půl roku udělal repress. V čem ti to přijde tak pekelný oproti tomu, když prodáš víc desek s nižší marži za kus?
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: nepřijde. jen mi přijde dementní a velmi markeťácký vymýšelt situace jako "dolis nebude" jak sem napsal na začátku tohodle vlánka. a na čem trvám.

    Pak jsou tu lidi který mě v průběhu vlákna označili za někoho, kdo tu konstruuje něco na základě vlastních dojmů mimo reálná data a čísla (která skutečně mám).

    konstrukce je podle mě třeba tohle
    "kdy vyjdou boxy na M+ no klidne se da vsadit kdy na to skocej taky.." protože se to nestalo a nic nenasvědčuje tomu, že by se to tak dělo :D

    diskutujeme tu k věci, pokud je někdo OT tak spíš třeba vhled někoho z dubtech trhu, protože ten bude prokazatelně uplně odlišnej. víc mě k tomu asi nenapadá. čus
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: on to udělal dle mě nejlíp, protože dokázal prodat vše zvlášť a pak ještě to samý jako celek 😂

    OPERAHYPNO: tobě fakt přijde, že si tím nějak extrémně namasti kapsu, když vezmeš, co je zatím práce?
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: hele ono se zdražuje poslední čtyři měsíce v tomhle "sektoru" na všech frontách uplně raketově mi přijde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam