• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    AKCE Pan Nusli

    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    MATT: cetl jsem “Smajl se porad smazi” a davalo to smysl.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    OPERAHYPNO: já mám ale konkrétně na mysli ten autotune overpitch nebo jak se tomu nadává, kdy nejde jen o opravu vejšek, ale o úplnou moudulaci, která vyrábí ten "robotickej" feel hlasu.
    MATT
    MATT --- ---
    btw: Smajl se pořád snaží... ;)) první ještě jde, ale to druhý je fakt tragédie (imho ;)

    Smajl X LIL H X DARKLIGHT - Psychiatrie Freestyle 4 (Oficiál one take video)
    https://www.youtube.com/watch?v=vMqUrlkZJ-s


    Smajl - Lucifer RMX (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=SI1BpgwYa2A
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: jo, mně přijde výborná ta problematika danýho textu - sice ten název je trochu pitomej, ale ta normal verze týhle písničky je pro mě hlavní spojnice ke starýmu Durdenovi a největším hitům. v instrumentálu je cosi tajemně feťáckýho z Dreaminu. Rád bych nosil Martens mi přijde textově taky dobrá. Jinak tomu moc nerozumím - obsahově a někdy ani formálně. Mladej motor je asi nejslabší track a Viktor Hradský to vůbce nechápu proč existuje.

    Co mě překvapuje je, že ty beaty jsou dost otřesný, a i teda ta produkce finalu mi přijde totálně lajdácká, jakoby ho snad chtěl nechat v tom že je špinavej smažák i na zvuku.
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: Tak jsem to parkrat poslech a vlastně na to album Mladej motor zapadá. Kdybych měl něco vypíchnout, tak 2. Problematiku danýho textu a 4. Veškerej rámec mezí, pak asi 3. Rád bych nosil Martens. Vlastně jsem to čekal horší. U 5 Viktor Hradský mi občas nesedne flow k beatu, ale vlastně se nemůžu rozhodnout ;). Textum se směju (nemyslim výsměch, parkrát jsem se fakt nahlas zasmál). Přijde mi to ucelený a tylerovsky specifický, což podtrhujou ještě ty raw verze.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    FIDEL: já totálně miluju ten text a jak to rytmo zandal :D
    FIDEL: Hele já byl dlouhý leta - je to klasická škola/cesta KO Kru, SuperCrooo, DIXXX a pak ROK PSA. Legální drogy a Ilegální kecy měly sestupnej charakter a na tý druhý už ani nevim co bych si dneska vybral. Tra$h Rap Mixtape mě bavil protože mi to přišlo takové neotřelé a přišlo mi, že to je správnej trash a primitivismus. 1000 jak sem říkal mě navnadil trackem Minimal, ale pak sem udělal chybu - prostě dělal sem že neslyším jak to celý je hrozná nuda, špatný a prostě jinde než to předtím a než sem se s tím popasoval, tak vydal mumii, která rozhodla.

    Nicméně Rok Psa a ToxicFunk (v tomhle pořadí) mám mezi TOP 5 cz nahrávkama (a Rok Psa teda je na prvním místě)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    OPERAHYPNO: featy sou tam hrozny, ale ja tomu jinak prisel na chut no, asi budu jeho nekritickej fanousek;)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    HONZA09: s celou deskou , nikoliv jednim trackem;) jinak mi prijde, ze treba Glebovy veci i Wondyho se tady pravidelne celkem chvalej. Hugo vlastne to samy, viz. ta anketa. Mne se treba libili moc i ty posledni Piaci, furt se dle meho daj najit veci, co se daj poslouchat, ale fakt je, ze ja to teda nestiham a naprostou vetsinu tech youngstaz veci co postuje treba Matt zkratka nestiham sledovat, uz takhle mi prijde, ze mam tezkou krizi stredniho veku, kdyz tohle vsechno posloucham:D.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    OPERAHYPNO: hehe tenhle cover miluju i ten idiotskej nekorektni text;)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Není to 2pac?



    U nás v hoodu jeden 2Pac taky žil. Čichal plyn ze zapalovačů, ale moc toho nenamluvil. :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MATT: Slyšel jsem správně, že žijou v hoodu? Jestli jo, tak je to ok. Hoody Hoo!
    MATT
    MATT --- ---
    šumavský drrtyy shit

    DARKCRY X LZN X KAYA X EVOLVE - DEADLY MAGIC (TOMORROW-Anneliese RMX)
    https://www.youtube.com/watch?v=_CzVcWddby8
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: ja to slysel vcera poprve mezi tou Yin-Yang mixtape a a novejma Churaqama a nejvic me zaujal ten Bane a jeho parta.

    tady track z jejich novyho projektu, poctivej oldschool sound. co na tohle rikaj hip hopovy purist?


    Vision Music - Hood (Off. Video) [LVRK/DÉMON/PMP/BABY-D/BANE/YAKUB/JUICY G/RDA_ONE/PJ.K.]
    https://www.youtube.com/watch?v=YVJYhi1CRzY
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: mně přijde zajímavý, že se to tady obšírně řešilo před vydáním a teď je ticho. Čemuž se teda nedivým až tolik, ale přijde mi že si to ani ty lidi snad neposlechli :D
    MATT
    MATT --- ---
    :)))

    Zverina - Kliešte (prod. DJ Wich) |Official Audio|
    https://www.youtube.com/watch?v=kBC3nlo-rcw
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: ja to psal, jeste pred tim, nez jsem zjistil, ze tam kazda songa je aspon ve trech verzich a rano pustil klip a rikal si, ze to mozna byla jedna z nich... ted tu mam naklikanej playlist z toho co jsem minul na dovoleny.. doma dam druhej poslech a napisu.. ;)


    tady jeden lehce atypickej track. shimmi ma teda prestrelenej autotune a zrovna me to neoslovuje (ten autotune)..

    Rollsout & Shimmi - Where Is The Love? [prod. Mjay, Whois PG]
    https://www.youtube.com/watch?v=CSDKzRYOZOc
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: No mě zajímá tohle - já slyšel teď po druhý a schválně nebudu vůbec psát co si myslim. Co je tam lepšího než to s klipem - nebo klidně co je nejlepší?
    MATT
    MATT --- ---
    ONDRAASOVKA: napadaj me treba porsheboy nebo kup kodein, ale samozrejme ze tu dalsich pet lidi rekne, ze je to shit.. ;) EATHAT: MATT: .. asi kazdej tendo, ja od nich mam rad treba tohle: FIDEL, i kdyz to nejni tak vyrazny..
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    FIDEL: Abychom byli fér, tak v tomhle klubu toho zase tolik dobrého není. Sem tam něco vyčnívá, ale to jsou vyjímky. Naposled asi ten Fvck_Kvlt s tou peckou, jak sem dával Pohodavole.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam