• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    POHODAVOLE: bylo to krasne a zdalo se, ze to stejne citi vsichni pritomni, no ukazte mi jedinyho cz/sk rappera, kterej ma na koncertech takovejhle crowdbez toho aniz by furt lidi vyzyval, at daj "ruky hore" a nutil je rvat jeho jmeno;)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Cca za mesic vyjde album Cigan na vinylu :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    FIDEL: jeste jednou diky za tip. Bylo to to dokonaly, rozhodne jeden z nejlepsich hudebnich zazitku. Namotal jsem na nej i kamose a byl taky nadseny. Tesilo me, ze jsme se alespon v rychlosti potkali osobne :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SMYSLOV: Ale narozdíl od Sergaye není taková pussy, aby podával kvůli tomu TO.
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    MRKEVREDKEV: OT: Iggy Pop, měl kdysi taky takovej románek. A skvěle to shrnul slovy prdel jako prdel.
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Stream MC LŮZR - Funny Money More (demo) by MC LŮZR OFFICIAL | Listen online for free on SoundCloud
    https://soundcloud.com/mc-l-zr-official/mc-luzr-funny-money-more-demo
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    Pardon, samozřejmě to má být odpověď na ONDRAASOVKA.
    N_I
    N_I --- ---
    zdemna 🇨🇿
    @ogzdena
    ·
    3 h
    tolik rapperů a Barracuda si vybere na beef zrovna MMA fightera
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    HONZA09: Toxxx má věci, kde tě autotune velmi vybraně poškrábe v uchu, třeba tenhle feat s kýmsi nebo Nemůžeš felit. A FIDEL určitě vysype z rukávu něco od Eurodela.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    FIDEL: tesim se na ten, *kucky kucky kuck* deepfake ze sergeiovy loznice.

    koukal jsem, ze Tadeas Kubena ma fakt dobrej zadek, se nedivim, ze si ho Sergei dal.
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: rap in box je vubec skvelej format, zeru
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: jo vidíš - toho Dokkeytina jsem tu nedávno poslouchal v rámci rapinbox a byl dobrej.
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: asi bych dohledal i par tracku vercettiho nebo senseye ktery to tam cpou taky mocne a bez tune by to asi nedali vubec...nebo na show live..nebo by to pak nedavalo smysl..texty..flow

    presto mam jeste dojem ze k tomu pils modu a poloze je to taky prave orechove, pouzival to dobre i lean nebo hurn, ale mozna varim z vody, ten dokeytino je pro hodne lidi nejvic nedoceneny raper v okoli...trebas a ten se snazi s tim delat taky hodne hluboko..daleko...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    HONZA09: jo no, totální křoví)) S tím jedním tenkrát chodila kámoška, Karel, naprosto mu zdemolovali byt, z toho byla ke konci smažírna bez elektřiny.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    LAYUP: Z tohohle mám husí kůži, akorát bych se obešel bez těch dvou joudů na konci. :)
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    sorry, že se k tomu ještě vracím, ale když už jsem si řekl o cz tracky s výrazným a-t, tak bych měl dát feedback.
    záměrně jsem chtěl výraznej autotune, protože z debaty vyplynulo, že dneska se a-t běžně používá pro experimentování a ne pro účely, pro který byl původně stvořenej.
    no a vlastně jedinej, kdo z toho vyplynul jako "experimentátor", je právě ten Niktendo.
    uznávám, že vnímám jenom úzkej segment tracků, který se valej ven, ale takhle zvenku se opravdu zdá spíš to, že míra používání a-t roste zároveň s rostoucíma tendencema rapovat co nejvíc melodicky a třeba i zpívat.
    chápu ten názor, že ve výsledku ta technika definuje nějakej současnej zvuk, ale ten základní podnět je u většiny pravděpodobně stejnej - jedba se o pomůcku. byť o pomůcku, která postupem času začala spoludefinovat nějakej zvukovej trend.
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Je potřeba dát credit i Deckymu, ikdyž to nebyl tenkrát nějak revoluční sound, každej to dělal tyhle reese bassy, tak v podstatě z dnešního pohledu legendary beat, kterej tomu imho dost pomohl.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    FIDEL: Ten bojovat pokřik na konci mě rozsekal.

    Ser Gay!
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    HONZA09:
    ₲YȠ₲ER FUCKIȠ LE₲ENDARY KOMPILACE
    https://www.youtube.com/watch?v=rHxqGH_4oKA&t=77s
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam