• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    N_I
    N_I --- ---
    ENGUMAZ: fakt bys menil z wichem? prijde mi jak prazdna plechovka:) kerej jede nekam aby nekde byl..on toho ve finale taky moc nema uplne..:) dle me mohl bejt jeste mnohem dal...!

    / to je vubec tema, delat hudbu za love, jezdit po kazdy diskotece a udelej salto pac ses wich, nesednes si ke stolu na kafe aby te hned nenatacelo pet lidi / asi sou lidi kteri to fakt miluji a kdyz jim nekdo nediktuje hraj elektroswing ted hned, kdyz je nechaj hrat svou hudbu ze sou pak happy...ikdyz se z tebe stane treba psh nebo vypsana fixa aka batova cvicka..

    mam radost ze fakult stoji malo...asi to udelal i naschval..chrst...

    presto sem nakonec rad i za toho gaye..kerej se mi libi cim dal mene...ale daddy sem porad...neni to proste blako kerej mi najizdi naopak vic a vic..ale ty love sem zrovna jemu poslal moc rad..


    mel lidi rad ale trapili ho
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    ENGUMAZ: tak wich žije jen ze jména a legendy bych řekl, protože ty beaty jsou hrozný posledních 25 let
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    ENGUMAZ: blbi
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    OPERAHYPNO: kdyz obcas vidim Wiche, jaky dava fotky, jak si zije, tak si tak rikam, ze jsme blby, ze chodime do prace, kdyz je to takova trivialita
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    ENGUMAZ: naštěstí jo, takže vím, že oboje je jen o tom zda to umíš, ale naklikat beat hiphopu - pravděpodobně vedle primitiv tribal etno music nejjednodušší skladba co se týče struktury je něco tak elementárního, že ten vtip je především v mixu, použití zajímavých atributů a neotřelé měnění zaběhnuté struktury, a je uplně jedno zda to pak děláš na sampleru nebo synthu. Vedle toho - Fvck Kvlt si je taky dělá sám, ale stačí to zmínit, nemusí se kolem toho dělat pohádka.
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    OPERAHYPNO: urcite lepsi si to naklikat na syntaku, nez to koupit za 10$ z beat banky
    umeni je pro me mimojine to, co sam neumim. zkousel si nekdy udelat beat?
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    ENGUMAZ: však jasně, slova jako limitní nebo exkluzivní a pohádka o tom jak beaty jsou umění protože je někdo naklikal na syntaku. Českej sen pro daddy rap fans
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    OPERAHYPNO: vsak ano, ja jsem psal, ze cena Geye je nesmysl
    ale asi se mu neda nic vytknout, kdyz to do mesice vyprodal. ber nebo nevh bejt
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    ENGUMAZ: tady bych upozornil na ty ceny, protože to je přesně to o čem tu nedávno u nastřelený mrdky od McGeje proběhla dišputace. Vinyl za 600 a 650 limitka? Totálně super cena
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Potkal sem ted na zizkove durdena, kroutil jako po velkym nastrelu, v ruce 1,5l petka nedopityho vina a krasnej piko oblouk prepropnutyho bricha dopredu. Tohle uz nikdy nic dobryho nestvori, sry
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Claviq - Happy Mixxx for Sad People
    https://www.youtube.com/watch?v=iXHsTfZyrH8&t=3s
    ROGER_WILCO
    ROGER_WILCO --- ---
    $$$ DOLLAR ♛ PRYNC £££ - Režim nerušit ft. HARD RICO ( Lyrics Video )
    https://www.youtube.com/watch?v=Ca4nALo3190
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    N_I: Jj za mě celkem dobrej prostor, ale mizernej zvuk. Deko Petržalka pobavila. Gleb je pán a dal si to tam s přehledem, nejsem si ale jistej, jestli mu místo velký stage nesluší spíš klub. Pár let zpátky v Bunkru v Liberci to mělo hustší vajb ;) novější tracky super, ale kvůli tomu divnýmu zvuku s málo basama bohužel moc nevyzněly.
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: diky. hahaha!

    jinak taky sem nedavno prisel na to co je bar: vidim vsetky svoje lasky v beruzovom beate :)

    ze je beruz producent, diky tomu singlu Panduri, to je sama schovka..:)
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: to je bene
    N_I
    N_I --- ---
    kam se podel peto tazok? uz nedela hudbu?

    Laco Žralok
    https://www.youtube.com/watch?v=UoBYsKlAA-4


    nebo to bylo alter beneho?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jak se Vam libi ten novy Dollar? Kdyz jsem ho slysel prvne, tak jsem se dost casto divil, ze jsem na zacatku vetsiny tracku neslysel Humla. Beaty jsou za me super, ale kdyz to vezmu textove, tak mam dost podobny pocit, jako kdyz jsem slysel nejnovejsi album Sergeie. Prijde mi to vicemene furt to samy dokola. Po padesaty slysim, ze ma rad pomaly huleni a ze to nemel easy. Jako celek je to fajn, ale myslim, ze by to mohl mit daleko lepsi. Pusobi to na me, jako by spechal, aby to mel napsany co mozna nejrychlejs, ale to uz je samo jen moje domnenka.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    KR_TEK:

    show pekna, je to pan, panelaky super, fajn lidi,dost se tancovalo, fakt slabej zvuk, ten novej track je trochu manene na acidu ble, fajn typci z crowdu na majku, funny, skuda ze nevzal vic felaku fobiu.a prazdneho penaiazenku.....ale uz se nikomu nikam nechce...chapu:)
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    Tak co jste říkali v pátek na Glebíka v Braníku? ;)
    N_I
    N_I --- ---
    a bonus

    Allien - MONK VIBE (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=csi0NNtPJLE


    N_I
    N_I --- ---
    vraja uz ma nohsledy, civoe...

    Stream YANG BUDDHA | Listen to music albums online for free on SoundCloud
    https://soundcloud.com/kvaksik-athenor/tracks

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam