• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    JESU_SS
    JESU_SS --- ---
    MRKEVREDKEV: se stane když lidí 40+ začnou poslouchat hudbu určenou pro jejich děti :)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    ENGUMAZ: Jordany jsou J´s aka Nike Air Jordan.

    jako posluchac Dollara dostavas nedostatecne!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Jay je sykorka
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    MRKEVREDKEV: co to znamena Jordany?
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    je to next level ironie nebo fakt nevite, ze Jays jsou Jordany?! moreeee
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    MATT: ta ale evidentne stale neskoncila.
    MATT
    MATT --- ---
    FIDEL: jo tak to byla era hypebeastu, na to jsem taky nechapave cumel.

    OPERAHYPNO: ja to jedu vlastne cely pozpatku. od puberty jsem vsechny znacky sytematicky sabotoval a jak by se dneska reklo, tak jsem byl "all black", castecne to bylo i financni situaci nasi rodiny, pak jsem to zacal kombinovat s vecma s etnoshopu. pak uz vicemene jen co mi koupila mama, proto ze to stacilo a ja nakupovani nesnasel (pseudoznacky kenvelo, h&m, timeout). jediny, co jsem mel drazsiho byly martensky. teprv nedavno jsem objevil, ze nekdy platis proste i "jen" za kvalitu, oblibil si treba boty keeny nebo kalhoty vans.


    L4MA: to vis, podle sebe soudim tebe, poslapany boty z kotle znam a brka radsi hulim.. "ta dnesni mladez.."
    L4MA
    L4MA --- ---
    MATT: ty ses natvrdlej.
    pac propoceny tees a poslapany jays jsou mira libovosti noho raveu, neasi. :)
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: a proc by chtel nik tendo "poslapany jointy"? ;)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    MATT: me neco odrovna tak jednou za tri roky (naposledy asi Fvck_kvlt), to bych od toho ani necekal, ale vse mi to prijde profi a sem rad, ze to je tvrdy rapove i podmazana a ze nezacal knucet.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    uz jsem to tu kdysi hazel, dokonce jsem to rozebiral v jednom starym textu (tehdy jeste) o Logicovi, ale ze jsme se dostali s tema znackama na "vyssi" level nez me kdy napadlo, ze je vubec mozny, jsem pochopil u techto videi pred peti lety - to sem koukal jako blazen a takovy decka v podstate nactilety vsechno
    KOĽKO STOJA OUTFITY NA CZECH STREET CON??? THE MAG VLOG
    https://youtu.be/WY7Rr8wYqCs?si=Ee1PEuOwUURrRIxv
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: ale stále nosím fishbone, horsefeathers, no fear a osiris, takže sem vlastně taky produktem své doby
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    Jays jsou jointy kluci
    MATT
    MATT --- ---
    VON_GILOTINE: Imho boty, ale co ja vim ;) Za mě se taky adorovaly brandy, ale těm lidem jsme řikali diskofilové ;) Nutno si uvědomit, že t/rap už není žádný underground, ale ten největší celosvětovej mainstream. Já sem rád za těch pár, co to pořád dělaj od srdíčka (myslim třeba na fvck_kvlt). Spousta, co se tim začla živit, stratila imho na svojí zajímavosti nebo je to sežralo (na první mě napadá třeba Bulhar).

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jako mira s jakou product placement rozlozil tuhlke generaci mladochu co adoruje brand vic nez cokoliv jinyho a vubec nechapou (vetsina) jak simpujou totalni mrdce je fascinujici a hodne smutny.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    aha to je product placement nakejch sluchatek, asi airpody nezaplatili dost
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    Tak ale hoši, jays přece!!! Od šedesátých let jays!!!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    pošlapaný Jays...

    to nejsou ani bramburky lays ani bryle ray ban ani repracky jbl, vzdavam to, asi naky tenisky pro sberatele
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE:
    Chceš jenom profit a já chci rave
    Propocený tee a pošlapaný Jays

    deep touching shit, brasko.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ONDRAASOVKA: lol to fakt napsal, na to ze zacal s cz rapem pred rokem a pul, prisnej soud
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam