• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    LACIF: Beat kde Wich nepoužil Pitched up, ale pitched down! Ne musím, říct, že je to nactiutrhačský znásilění skvělýho nápadu. Obecně ty beaty s folklorními samply jako sou různý ty Slavic-trap type beaty a pod. jsou funkční. Tady ale Máňa všechno zabil ucintanejma hajtkama, a celý zní to jak nějakej študentskej remix wardruny ve virtual dj.

    O čem je ten text fakt netuším, ale z náznaků různejch termínů, který pravděpodobně pocházej z pokročilejší konspiro-literatury, jako je "Velkej plán" si můžeme domyslet, že Láva už na současnej svět hledí trochu s obavama nehodnejma tvrdýho Mc. Ten jeho klíčovanej jazyk tady si myslim vůbec nemaká.
    LACIF
    LACIF --- ---
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: myslim, že to je docela návrat ke kořenům v rámci lyriky, teda to co sem měl možnost slyšet
    MATT
    MATT --- ---
    //bedny rychtu miluju, tam si ja uvolňuju// ;))

    🚧🛑📣🌀 CZECH TEKNO FREESTYLE RAP 23 🚧🛑📣🌀
    https://www.youtube.com/watch?v=ogj04ND-Z9Y
    MATT
    MATT --- ---
    gambrz hlásej novou desku

    Gambrz reprs - Ukončete léto
    https://www.youtube.com/watch?v=XyX1JMDln3M
    MATT
    MATT --- ---
    $$$ DOLLAR ♛ PRYNC £££ - DOBRÝ RÁNO FT. DOKTOR ( OFFICIAL VIDEO )
    https://www.youtube.com/watch?v=AifgF9yM79c
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    KR_TEK: rek bych, ze na nej zase na ipaku ceka kaaaamoooos
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    Coo haades, nevíte někdo? LP už mělo bejt dávno venku ;))
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    JESU_SS: ja posloucham ijen interprety pro padesatniky - Modre Hory, PSH, Vece a potom toho kudrnatyho, co rapuje o tom jak usnul. Syn se mi za to smeje.




    kluci sry, myslim, ze uz od toho N_Ička a sloky desetileti se brodime v kaluzi ironie :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    k tématu

    Air: Zrození legendy (2023) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/1196340-air-zrozeni-legendy/prehled/

    Komediální drama Air od oceňovaného režiséra Bena Afflecka s Mattem Damonem v hlavní roli podnikavého manažera společnosti Nike, Sonnyho Vaccaroa odhaluje neuvěřitelnou spolupráci mezi tehdejším nováčkem Michaelem Jordanem a začínající basketbalovou divizí Nike, která díky značce Air Jordan způsobila revoluci ve světě sportu a současné kultuře. Dojemný příběh sleduje hazardní hru nekonvenčního týmu, který rozhoduje o kariéře a v němž jde o všechno a nekompromisní vizi matky, která zná hodnotu obrovského talentu svého syna, a basketbalového fenoména, jenž se stane nejlepším hráčem všech dob.
    JESU_SS
    JESU_SS --- ---
    MRKEVREDKEV: se stane když lidí 40+ začnou poslouchat hudbu určenou pro jejich děti :)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    ENGUMAZ: Jordany jsou J´s aka Nike Air Jordan.

    jako posluchac Dollara dostavas nedostatecne!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Jay je sykorka
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    MRKEVREDKEV: co to znamena Jordany?
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    je to next level ironie nebo fakt nevite, ze Jays jsou Jordany?! moreeee
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    MATT: ta ale evidentne stale neskoncila.
    MATT
    MATT --- ---
    FIDEL: jo tak to byla era hypebeastu, na to jsem taky nechapave cumel.

    OPERAHYPNO: ja to jedu vlastne cely pozpatku. od puberty jsem vsechny znacky sytematicky sabotoval a jak by se dneska reklo, tak jsem byl "all black", castecne to bylo i financni situaci nasi rodiny, pak jsem to zacal kombinovat s vecma s etnoshopu. pak uz vicemene jen co mi koupila mama, proto ze to stacilo a ja nakupovani nesnasel (pseudoznacky kenvelo, h&m, timeout). jediny, co jsem mel drazsiho byly martensky. teprv nedavno jsem objevil, ze nekdy platis proste i "jen" za kvalitu, oblibil si treba boty keeny nebo kalhoty vans.


    L4MA: to vis, podle sebe soudim tebe, poslapany boty z kotle znam a brka radsi hulim.. "ta dnesni mladez.."
    L4MA
    L4MA --- ---
    MATT: ty ses natvrdlej.
    pac propoceny tees a poslapany jays jsou mira libovosti noho raveu, neasi. :)
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: a proc by chtel nik tendo "poslapany jointy"? ;)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    MATT: me neco odrovna tak jednou za tri roky (naposledy asi Fvck_kvlt), to bych od toho ani necekal, ale vse mi to prijde profi a sem rad, ze to je tvrdy rapove i podmazana a ze nezacal knucet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam