• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    N_I
    N_I --- ---
    že o něm koluje něco jako o ferim je nám známo..ale co je na tom všem párna je taky vlastně záhada..:)teda pravda...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ONDRAASOVKA: já jsem teda ani nerozuměl tomu, co sděluje Bíca....každopádně je to asi pochopitelný v dnešní době kolem těchto témat chodit po špičkách. Ona už samotná ta potřeba stát buď na jedné nebo na druhé straně a mít na základě internetových výpovědí jedné, druhé či obou stran jasno v tom, kdo je viník a kdo oběť může být dost zavádějící (samozřejmě pokud se ta situace dostane před soud, tak tam už se to touhle optikou hodnotit bude). Mě ten jeho text přišel napsanej srozumitelně a rozumně, ale i kdyby to bylo tak, jak popisuje, tak bude extrémně těžký se z toho vymotat, protože hysterie pojede z obou stran (zastáváš se Násilníka? hlasuješ pro znásilnění....zastáváš se ženské? schvaluješ cancel culture)
    MATT
    MATT --- ---
    INK_FLO: ja zvladnu byt mnohavrstevnate schyzofreni a ztratit i to, co jsem si puvodne myslel.. vpodstate nemam potrebu je nejak soudit. jako slusny kluk se dokazu vzit do nasilnikovi verze, ale taky vim, ze v rozespalosti podlehnes leccemu, co by po probrani bylo no-go. tady spis parafrazuju tu drsnackou raperskou retoriku.


    N_I: popravde nevim, jak se k tomu stavet. driv jsem to devkovani moc nechapal, ted uz to mam spis jako kolorit, kterym se maskujou teply drsny kluci ;) je to z logikova textu.. jeste ma "Cash před kurvama a mí bratří před prachama". jestli mysli jen cubky _cubky_ nebo obecne vsechny zeny netusim..

    Yzo Empire/ Milion+ - Logic - CPK ft. Ego - text - KaraokeTexty.cz
    https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/yzo-empire-milion/logic-cpk-ft-ego-816670
    Yzo Empire/ Milion+ - Logic - Ledovej - text - KaraokeTexty.cz
    https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/yzo-empire-milion/logic-ledovej-762136
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    INK_FLO: operahypno nemusíš vykat, my si tu všichni tykáme:)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    FIDEL: ok, ono je někdy v těch rádoby moudrých a vícevýznamových/vrstevnatých postech těžký poznat, co vlastně kdo říká (nebo jestli se jen nesnaží nenápadně něco naznačovat, co se bojí říct naplno, tak to dělá pokoutně)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    já to klidně udělám, protože znám i tu druhou verzi, která narozdíl od té "dnešní pop-upové" koluje veřejným prostorem velmi explicitně několik měsíců.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    nevsim sem si (krome jednoho postu) doslova zadneho hodnoticiho soudu...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    No, pokud se tu chcete postupně a nenápadně dostat k tomu, že na základě výpovědi jedné strany máte jasno v tom, jak to bylo a jestli to je cancel culture nebo ne, tak je dobrý si asi uvědomit, že........znáte výpověď jedné strany. Tzn. nevíte, co a jak se tam stalo (možná to pořádně neví ani oni sami)
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: děvka.?..jako holky na tohle asi letěj a hranice mezi orgiema a průserem se zmenšuje hranice reality rozmazává...umění to už asi nejni ani..

    ale škoda že asi nedává blaka...i ten calin tam má dobrej part kromě jako skála sem tvrdej..:)

    Nelituji
    https://www.youtube.com/watch?v=38N6C0J46p8
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: jako sorry, na doporučení právníků ligy žen v rapu sem musím okamžitě napostovat tuhle nádheru aneb "Vážená kurvo mám otázku klíčovou, proč děláš hiphop když umíš svíčkovou?!"
    Gambrz Reprs - Femail rap feat. Viktor Hektar
    https://www.youtube.com/watch?v=4lu2GaU8gRY
    MATT
    MATT --- ---
    FIDEL: na doporuceni pravnika smazano..
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: tady každej ví, že žádná děvka nepatří před bratra a kdo ne, tak poslouchá čokovoko ;)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    první vlašťovka české cancel culture, jen mě mrzí, že u člověka kterej nikomu nic neudělal. a teď mínusky!
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: Je lepší padnout s rachotem než vyhrát bez povyku. To bude Dzonyho heslo ;) Jsem teda myslel, ze je mladsi, ale nerizena strela je to kazdopadne. Marek "nomen omen" Eben by měl radost ;) Jako umělce, mam pro něj slabost i pochopení (ten okamžik, když chceš něco vysvětlit, ale celý to jenom zhoršuješ a zamotáváš se do toho ještě víc), ale nějak s nim koexistovat bude jistě složité.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    INK_FLO: to tam nekde tvrdi, on o sobe prece dlouhodobe mluvi jako o zkuseny fetce...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    FIDEL: borec, kterej si zahulí parno a dá extázi a tu samou noc zvládne i usnout asi fakt nebude příležitostný uživatel, velice mírně řečeno...
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: supr track a beat, má real stories a inspirace očem psát

    ale historky sem uz cetl asi lepsi:) dobre se pastí, ho pastěj, HON PAST a jak říkal tyler - přijdeš někam a lidi, holky, kuci, vsichni, udělej salto, no tak, johny je známá firma, dopady to má tvrdý...a ještě bude mít...neni to pablb pozlatko

    kde v tom všem rauši je pravda, co je pravda, co je past, na hraně senseye...všechno má rozmazaný hrany

    týpek kámo v našem věku chodí po afterech po téňu a pak to říká jako historky který mu máme závidět, no já mu nezávidím naopak čím víc toho proleze tím víc se mi ekluje..navíc když pak vidíš na co vleze...kam leze...všechno jde podle plánu až do určitýho bodu

    cesta štrýtu ale inu
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    uz sem to mel napsany a pak to smaz;)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    MATT: hehe zrovna premejslim.nad uplne tim samym:D
    MATT
    MATT --- ---
    FIDEL: tak precteno.. premejslim, jestli se to hodi do narkoplayboye...


    Stream w a t e r p u m p raw snippet (zejtra mažu) by wuwulufufuwuluf_schadeluff | Listen online for free on SoundCloud
    https://soundcloud.com/johnnynasilnik/snippet-pump
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam