• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    MATT
    MATT --- ---
    tadyten ma taky album venku, snad lehce nadprumerny (na cz/sk) drill

    #CLUB17 Oskar & Rikko - H8 / Krvavé Bankovky (OFFICIAL VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=jjAn_QeuEV4
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: tady v tom tracku Svatek prace na 2:08

    v lese hledáš dobro, děsí tě open space
    kolega má volno, zrovna ty tu musíš kejsnout,
    nasazuješ sluchátka, pouštíš si ace of base
    připadáš si jako bysi zapomenul heslo
    v kuchyňce je kávovar, kapučíno
    jenže ty máš smůlu, je zamčíno
    nejradši bys na nyxu sledoval forum o vědě
    do padla je fur daleko, je hodinu po obědě
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: kde je řádek o nyxu prosímtě? :D
    MATT
    MATT --- ---
    tak davam to gambrz album, vpodste dle ocekavani (takze dobry ;) je tam řádek i o nyxu ;))

    Gambrz reprs - Svátek práce
    https://www.youtube.com/watch?v=enxEvJfNuAs&list=PLkEi00iPzW36ZCCLzdCxuTBEplaej34e6&index=15
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    mne se samozrejme nelibilo, jak ho "zneuzival", na druhu stranu ho umyl, ucesal, dal mu najist a tak:D ja myslim, ze Dolak se z toho svyho projektu masek nebo kyho vyra proste uz regulerne zblaznil a nevi, co je jeho performance a co uz je spis naka diagnoza. kazdopadne ja ty videa ze zacatku sjizdel hlavne kvuli Durdenovi, kerej me proste semtam tema svejma hlaskama neustale dostaval do kolen, i kdyz je troska (a taky se mi libilo, jak Dolaka vytacel tim, ze mu i po opakovanem upozorneni stale rikal Martine;) ale jinak Dolak okupujici prostor sidla KSCM, z nehoz se stane zakladna Durdena, tyvole to proste nevymyslis tohlencto, to je real:D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: tak já o ušlechtilosti záměru nekveruluji. jen mě to zarazilo, měl sem za to že je to nezaměstnatelná polosmažka, která nevládne prostoru a času, že někde rozhazuje kulturní supporty mimo Tylera a smažky mě upoutalo.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: Dolák? :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    no přesně, všudypřítomný akcent na "tvorbu obsahu" a k tomu patřící vyjitřená emoce nad hovnem.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: nj mas recht vlastne
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: proč, no hádej, točej na tom views jako dolák, kundy
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: jasny, ja jen nechapu, jak muze bejt clovek takhle frustrovanej po tom, co neco domlouva s nemocnym clovekem. Vubec nerozumim, proc se s tim videem vubec nataceli.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: na to sem fakt sílu neměl - ten koncert - měl sem tam svý voči, sám viděl a slyšel poměrně značnou část toho záznamu a jak víme, i kdyby koncert neprovázely organizační problémy na úplně všech stranách, tak by byl prostě napiču, protože Tyler je troska
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: ja to vcera dokoukal. Je na nich hrozne videt, jak jsou zklamani z toho koncertu, jak se jim posral. Je dost mozny, ze byl opravdu jejich idol, ale asi nejak zapomneli na to, s kym se domlouvali :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: padesát minut vykládat o tom, že veřejnost o něco přirozeným způsobem ztrácí zájem :D
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    se mi doma konecne zlehounka zacínaj obracet role a obcas uz prijde synator s nakym youngsta, kteryho neznam a obcas se to s primhourenim obou oci dokonce da i doposlechnout. hodne si ted jede toho Loudze1 a musim rict, ze jak to neni zadnej zazrak (rapove ani ty podmazy), tak me proste bavi, ze je to takovy normalni ty lyrics a asi kladne hodnotim i ty jeho skejtacky koreny.
    Skládám
    https://www.youtube.com/watch?v=qPbWG0YKFFQ&ab_channel=Loudz1-Topic
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Ten jim slusne lezi v zaludku..

    Tyler Durden - rebel, jehož album nikoho nezajímá? | No daddy PODCAST #7
    https://www.youtube.com/watch?v=aBWL8IQxHHY&ab_channel=Nodaddymusic
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: mě to trknulo hned, ale jelikož to probíhalo jinde, tak sem to nechtěl zmiňovat. Navíc, sice se hrabu v "roots", ale Ginsberga nepovažuju za dobrýho básníka, tvůrce, ani člověka - to je ale zase diskuse o poesii a autorech - tedy těžce OT
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: asi na doporuceni operahypno..studuje roots..:)

    OPERAHYPNO --- --- 11:57:20 3.10.2023 --- [05:31 :: historie]2 odpovědi+2
    HONZA09: mnoho lidí v mnoha sférách a žánrech - bavíme se tu o tvém tvrzení, že ho vymysleli černoši. Já uvádím (narozdíl od Veselýho, kterej by rád aby to byli černoši na mejdanu) vždycky ty beatníky, protože to je první zvukově zaznamenaný vokální projev, který se sám tituluje jako rap a je za něj hudební veřejnosti vydáván. Ginsberg byl pokud vím semitský američan a většina z toho záznamu (stejně jako z té generce básníků) nejsou afro-američani.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    ONDRAASOVKA: ano, to teda ma mit davno precteny, ale treba to cte podruhy:D a nahore to vypada na neco z takovy ty filosoficky edice, ale to nerozlustim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam