• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    HONZA09: Jj já to pochopil, že má bejt ještě jedno album.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Navíc tam tvrdil, jak rapuje v angličtině. A tohle se mi zdálo teda celý česky. Takže vydá ještě něco dalšího, nebo jsem to akorát nepochopil?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MATT: Ten rozhovor na mě dělal dojem, že s tím P Money má nejmíň celý album. A on tam má jen jeden track na tom novým albu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MRKEVREDKEV: poslechnu znovu a napisu, kde jsem to slysel, ale je klidne mozny, ze jsem se spletl. Ten track o prcani mi prave vubec nesedi a to jsem vepr. To uz se mi vic libi ta prasecina od Dollara s Ricem. Jak jsem psal, beaty jsou dokonaly, ale dokazal bych si predstavit lepsi texty. Rozhodne mam o dost lepsi pocit z predchoziho alba. To mi prislo super.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    MRKEVREDKEV: *jednoho z největších jmen
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    POHODAVOLE: hele já jsem to poslouchal včera dvakrát a nic o šňupání koksu jsem tam teda neslyšel. jen v Nines rapuje "nejlepší coke, moje lines [bars]", což není o sjíždění čar, žejo ))

    za mě zase zvukově velkej progres a přijde mi, že tam má i nový dobrý pomalý flows (Edible) a nejen "jakoby rychlý grajmování", jak s nim byl rychle hotovej OPERAHYPNO. dokonce i track o prcání se dá výjimečně poslouchat, je dobře dirty (Sexy Red).

    obsahově už celkem ustrnul, ale to neni moc velký překvapení, ne? za mě dobrý album, Smack si upevňuje pozici největších jmen.
    N_I
    N_I --- ---
    ale plho

    postreh - devcata co hosteskuji okolo 20 let, jdu na smacka ten je dobrej! borec, calin ani sheen nic moc prej hele to je pro nekoho komu je 15
    LACIF
    LACIF --- ---
    filtroval jsem, nenasel jsem...
    MC GAY ma album https://www.youtube.com/playlist?list=PLWuZdZbp5kgrI8Tof3-UbADNkH8yFJySH 2023m O Tatínkovi, ktery usnul
    MATT
    MATT --- ---
    Annet X & NobodyListen – VRSTVY
    https://www.youtube.com/watch?v=soQNezfnMbM
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MATT: nevidel jsem klip, ale s tim zivotnim stylem dle me brzy lidi v lecebne, kdyz to dopadne dobre :)
    MATT
    MATT --- ---
    zajimalo by me, kdo bude na koncertech vercettiho, jestli mlady holky nebo sadboys ;) tohle je hrozný.. ;))

    Vercetti CG - VLNA/NOC (OFF.VID) prod. ECM Squad
    https://www.youtube.com/watch?v=-zIjg8tgbM4
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: co rikas na to jeho novy album? Ja ho dal dvakrat a budu se opakovat, ale za me zase top beaty, ale ty texty me nejak neberou. Furt to samy dokola. V rozhovoru nize rika, ze nebude politickej, ale v textech stejne je. V jednom tracku rika, ze nedava cary a v druhym o nich rapuje. Prijde mi, ze je mimo nebo nevim no. Kazdopadne to jeste naposloucham poradne a treba v tom najdu nejaky poklad, ktery mi utekl.
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: treba v tomto me docela bavil crowd sameye nebo gleba...nebylo mi tam az tak zle:)
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: co jsem byl na akci v ty basketbalovy hale (rapuje o ni zde), tak vetsina navstevniku byl prototyp nagelovanyho hustlirka z fitka.
    MATT
    MATT --- ---
    Tao Quit - Všichni řeší jenom čísla (13 Mpx one take purple home video) [2023]
    https://www.youtube.com/watch?v=3ZflPBe5dIE
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: hloupej, víš, když sem slyšel ty story o dollarovi a jeho felas, ono dělat hudbu pro masu o flexu koka a pujcenych aut dripu a nude toho vseho- je nekdo kdo ma takovy songy a je fakt neco jako Lyrik?MCGay? nemyslim si.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    HONZA09: taky nemyslím, že je proruskej, spíš sem si vždycky myslel, že je prostě jen hloupej. Umí jakoby rychle grajmovat, ale samotný ty texty, nevim nevim. To bych musel chvilku podrobovat analýzu, nicméně jeho fans jsem, nechci se dotknout nikoho pls, vždycky vnímal jako takový orteláčky českýho rapu (sic Smack rapuje přesně proti Ortel lidem).
    MATT
    MATT --- ---
    HONZA09: taky si nemyslim, ze by byl ruskej fizl, ale cesta do pekel je dlazdena dobrymi umysly. bohužel na tu ruskou rétoriku naskakuje i dost chytrejch lidí. kdo by nechtěl mír, nebo nebyl (aspoň občas) znechucenej z politiky? mě teďka taky nadávaj lidi na twt do debila, když se snažim oddělovat palestince a hamas (palestine was always kgb project). většinu peace movements na západě taky (skrytě) podporovali rusáci. nic není tak jednoznačný a černobílý, jak se může zdát. proto jsem zas jindy přehnaně radikální, když si dokážu vybrat stranu.. jak se říká(lo), kdo nebyl ve 20 komunista, nemá srdce, kdo jim zůstal, nemá rozum. radši končim, než naseru někoho dalšího ;)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MATT: Nemyslím si že by Smack byl ruskej fízl. To spíš je jen jeho romantická představa o tom jak dělat revoluci, protože Molotov viděl maximálně tak na obrázku. Mám to podobně. :)
    MATT
    MATT --- ---
    MRKEVREDKEV: jelikož jsem si prošel NWO & 9/11 epizotkou, tak jsem teď paranoidní opačnym směrem a KGB/GRU čuju za každym výžbleptem ;) on má ještě takový divný řeči po 30. minutě v tomhle rozhovoru (politika nemá cenu, lidi musej začít protestovat jinak (jak neřekne, ale pravděpodobně míní francouzskej stajl)

    SMACK ONE: Miluju Molotow, ale politický tracky už dělat nebudu. Je to celý komedie. (O BLACK TALK)
    https://www.youtube.com/watch?v=DozeMDj9yjk&t=1859s
    N_I
    N_I --- ---
    pasák kurev a kohák...to je panečku level

    https://twitter.com/i/status/1711427191974601186
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam