• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    L4MA
    L4MA --- ---
    OPERAHYPNO: nevykam jim. :) ale ten pan Dolak tu lezi v zaludku vicero lidem. kdo to vubec je? poprve jsem ho zaregistroval az tady v souvislosti s pasenim Mistra.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    L4MA: nemusíš mi vykat :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    OPERAHYPNO: ja to sem davam vlastne jen proto, ze me bavi cist vase (psycho)analyzy a hejty na toho pasaka. :)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    L4MA:
    jako ne že by to nebylo zábavný sledovat, ale furt je to týpek co dal ženský bezduvodně na ulici po tlamě, úplně zbytečně, pro nic za nic. napadá mě k tomu, že Dolák je totální sediment hnusu na lidským dně (co do intelektu mi přijde jen vychytralej nikoliv chytrej), ale umí s Tylerem mluvit velmi manipulativně (asi nejen s ním).

    Durden vypadá, že je asi na nějakejch klepkách, ale jinak poměrně v pohodě, na to, že je bez pika už skoro týden. Ten otisk párna, jakej můžete vidět třeba v rozhovorech s Katem tam už zůstane nafurt, stejně tak jako to narkoleptický chování usínajících očí. Myslím, že mu reálně hrozí pouze ústavní léčba, která třeba bude jen občasně presenční.

    Jinak 2:03 se tam blejskne vobal vod cigár muchlanej v ruce, což by mohlo bejt klidně psáňo, který mu tam Dolák tahá. aboslutně bych nebyl překvapen kdyby později něco takovýho vyšlo najevo. Fotky z premiéry dokumentu od potrefený Káči sem shlídl dopoledne a zdá se, že už napíná přízeň k jinému chlapci.
    L4MA
    L4MA --- ---
    Tyler Durden: hrozí mi až 5 let vězení, lidi píšou halucinatorní komentáře
    https://youtu.be/DReWXrgQrj0?si=lX9Tf08wksNaxv3i
    MATT
    MATT --- ---
    mí nudle s mákem jsou míchaný ptákem.

    MATT
    MATT --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    registruju ze Churaci pisou #FREETEFFLON #FREECYRIL, mate nejaky drby?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SMELLYDICKHEAD: Připomnělo starý Pepsi Smash Mic Pass. Ale tohle je lepší.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Dpc dik
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    VON_GILOTINE: Nové album Down 4 Life vychází na vinylu a na digitálních platformách 23/11 2023
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Uz je venku ten james cole nebo ne
    _MIKI_
    _MIKI_ --- ---
    Hey Yendo - Správně coolin (prod. rainer)
    https://youtu.be/Am_pAubeMW0?si=oY3I-veQg1gHyvcl
    MATT
    MATT --- ---
    tyler probudil dokonce hadese ;))
    Haadespes666 on Instagram: "Bít je real je co??! “Rukou mávnu, venku k ránu , praštim bábu!” - David Praštilip"
    https://www.instagram.com/p/CzQdvTXA0Vb/
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    znal sem pouze jako postavičku nad ránem u baru, tam excentričnost či snad pošuctví nikoho nevzrušovalo, ale vím že mi přišel jako ten typ, kterej potřebuje, aby se na něj lidi dívali. Takže pronést do ticha na pohřbu "Hovno, sračka" a u toho se vnitřně tetelit, mi přijde takový přesný. ale současné drama není uplně můj obor, rád si něco nechám doporučit, jeslti existuje záznam
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    FIDEL: (Jednou jsem byl u toho, když Kačena v půlce naboural cizí představení vyprávěním vulgární anekdoty, ale udělal to s takovým citem pro timing, že to všichni považovali za součást inscenace. Pak teda začal zpívat Bílou ligu a pořadatelé ho vyhodili.)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    OPERAHYPNO: Kačena byl sice šílenej, ale divadelník to byl skvělej a udělal řadu fakt výiimečnejch představení.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MATT: Jakože...je to o dost lepší než to bejvalo, ale po 2500 nahranejch trekach by člověk možná čekal větší progress :))
    MATT
    MATT --- ---
    Tao Quit - Upgrade (Test track) (produkce BeatMachine3000) [2023]
    https://www.youtube.com/watch?v=uTBjKmvmZhM
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam