• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: uff, tohle ale nedám - zkusil sem random cut a hláška "Kdo to ale rýsuje ty hranice kde a co je to zlo?!" mě odjebala odťal jak mistr sifu
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    James Cole - Ženy jsou vyšší stadium vývoje
    https://www.youtube.com/watch?v=yLVgwCiq6R4&ab_channel=RealTalk
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: dobrý komenty, s tím ideou LOL!!!, já to včera jel asi 5x v díře a furt sem moc rád že sem to objednal:) a baví mě to moc...ten první track třeba to hezky cink cink pijánko...furt tam cejtim hodne dobrych mist i pres krajčo mood:)

    to sem nemel slyset s tim krajcem...to sedi§:) podoba jako- mat /hosty a forest:)

    do eza dnes jede kazdej treti komu hrabe ze planeta shori ne? rapers nejsou vyjimkou? nebo je to postihuje casteji nez normaly? dalyb, lukas, yzo lepe lehceji a srozumitelneji samey..ted koule...kdo bude dalsi?



    vraja ma pravdu baclo je super hlavne beaty bavej moc mel by udelat neco noveho..

    Fateful Baclo - Neznám Se
    https://www.youtube.com/watch?v=COKO8WNWfEM
    MATT
    MATT --- ---
    takovej moravskej(?) protiklad ;)

    MAYO THE KID - ŘÍKÁ MI TATI (OFF.VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=QT-lmYOr-TU
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: neslims poslouchat album ale jamese v rozhovorech ;)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: hahah soundengineering neslyším vůbec, ale pamatuju si že ta jeho žena nebo družka hejtovala kamaráda (který je myslim její bývalý spolužák) za komenty na Jamese.

    prostě není místo pro všechny v tý spáse vod boha
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: nevim, me tam banuli asi uz driv. ted jsem se tam vubec nedostal. me prijde, ze se seknul na nakym soundengineerstvi a transformaci a zapomel na hudbu ;)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: je to tak, neříkej, že prochází komenty - mě přijde že snad víc než polovina je spíš troll nebo výsměch :D
    nebo nevim - signifikantní názor fanoušků?

    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    FIDEL:třeba bude k zakoupení i speciální shaolin shadow-box, kde v krabičce nebude nic, a to je práve ten dar!

    ne vážně už se směju asi deset minut tý fotce :D hlavně má na těch posledních fotkách syndrom Richarda Krajča - že má ohromnou hlavu oproti tělu a to je prostě vždycky olol
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    tyvole, ted sem si poprskal monitor:D slusnej shaolin.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    Mr. Sifu kunk-fu Landa literát ninja myslitel Jarda bytost Dušek ezo coco voda hovoří s fanoušky

    MATT
    MATT --- ---
    Daniel Vardan - Melodie v minoru feat. Koukr (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=rNtVwlKzQdQ
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: rider :D snad jim to teda bůh a ty vyšší mocnosti kterejm teď věří dodatečně prominou :D

    jinak pracnost se kteoru tu sestřelujeme tu sračku, bych napočítal do jedný hodiny. s takovou by tu muselo bejt obhájenejch titulů až by to bolelo, to bys měl i jeden ty, pokud bys to teda nesmazal
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: zase hele nebudu rozporovat tebou pracně vypracované diplomkové téma james cole.../ v kolíně pod hodinama byl prej hodně nad věcí dělal si prdel ze svýho "zpěvuů "básní" a nasralo ho jen že mu nedodrželi rider..kokoti.

    :)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: podle toho, jak sem viděl že se tváří na kritiku nebo jen náznak humoru o tom, že je to vlastně celý totalně gay, ho tahle polohla vlastně vůbec netěší, ale sere ho. nicméně v tom vzniká rozpor k tomu co si o TOM MYSLÍŠ!!!
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: cole tam má zajímavý rozpory mezi trackama kerý sou úplně super a úplně nahovno:) baví mě tam hodně beatů kerý rozhodně nejdou dle šablony, supr feat tam má yzo i ten beat pod tím...supr feat a opět beat tam má o ten PTK kerýmu dávám v uchu šanci i poprvé, nu sem rád že to mám objednaný a triko budu nosit ještě radší
    je k smíchu je kokot...to je vlastně pro rapera jeho věku super vizitka že už lepší mít nemůže a podle mě ho tato poloha vyloženě těší:) game!

    někdy fér a někdy fall
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    FIDEL: dobře, je pravda, že to byl moc eufemismus a vskutečnosti, prostě je k smíchu, jakej je kokot.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    OPERAHYPNO: souhlas, ale "poloha spasitele a guru Duska" je spis k smichu nez vtipna. a dvakrat k smichu mi prisla u "tvrdeho" rappera;)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    FIDEL: ono to bylo titulovaný ještě nějak jako - "literát" nebo "básník" to sem se tvl posmál.
    Ale, když už to tu pitváme, abych to specifikoval - u něj mě vždycky bavila poloha Lůzra z Orikoule. Hnusnej tlustej týpek kterej si jede hedónismus, kterej mu připravuje živortní situace jako jsou i nepříjemný halucinace, nebo nasranost z toho že je tlustej /obrazně řečeno/. V momentě, kdy začal svoje alterego honit do pozic "milce století" a "nejvášnivějšího neodolatelného hřebce" šlo to doprdele. Nejen, že tady se vzdaluje realu (nemyslim opravdový realitě, ale zdání toho že něco je pravda) pro uvěřitelnost takových pozic a abilit u jeho osoby. Poloha spasitele a Guru Duška je zase vtipná, ale jen na IG stories, rapovat o tom by bylo nemlich to stejný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam