• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    N_I
    N_I --- ---
    no

    LACIF
    LACIF --- ---
    Meeting všech přátel a fans kapely Naše Věc při příležitosti vydání vinylové reedice kultovní desky Hořký menu. Členové kapely budou na místě a ready na pokec. Poslechneme nějakou hudbu, pustí se nový singl nebo můžeme podškrábnout váš kousek, který se na místě bude dát samozřejmě zakoupit. Mega těšing!!

    MATT
    MATT --- ---
    Nejstreamovanejsi na Spotify u nas Victor Sheen, Calin a Yzomandias, rikali na radiozurnalu.
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    Notoričtí swagři (feat. Churaq Cyril, mladej fritzl)
    https://www.youtube.com/watch?v=nQ4Vb2u2egk&ab_channel=Hoftyk-Topic
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MATT: Si říkám, že mě baví ten beat a teď čumim, že to dělal Baar,. Cool.
    MATT
    MATT --- ---
    EuforBoy - I DON'T GIVE A FUCK (Off.One Take Video 2023) Prod. Pavel Baar
    https://www.youtube.com/watch?v=Mw4GBw-Q7hI
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    KOHÁK JE ULTRA-PÍČUS
    N_I
    N_I --- ---
    kohák není píčus ale kurvič spiritu když sem viděl jeho fotku z radosti ted tak si rikam hned, aha, aha..:)

    jeho spojeni na raprz nechapu vubec...ale to je jak na toho brichtu nebo smeck parfema..bulhar fenina...kdyz uz to chces aby to jako sypalo tak jedes tehle trash :)

    jinak vercetti prej ze prestal fungovat youtube a nevyplati se tam vubec neco davat a delat klipy a tak..vypadal nekde docela sober i a to vypadal ze umre prvni..
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    BRKODLAK: díky vyhledal sem, víceméně mám z něcho stejný dojem a to sem s ním měl vlastně podobnou konfrontaci. Jinak v tvém raportu z té akce zaznívá jedna zásadní pravda téhle doby - Kohák je píčus
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    OPERAHYPNO: v tomhle klubu pod mym nickem. působil mirne arogantne uz kdyz jsme se sesli u huliciho stolecku, ale kdyz vytahl tema growingu, coz je moje parketa, bylo jasny ze jeho slova nejsou zrovna zamereny na obsah, a taky ze je schopnej delat chytryho v tematech, kde vi temer picu, coz by nejspis laik nepoznal, takže mu to asi funguje. každopádně jsem ho nechtěl rozmaznout, jednak z nejakyho respektu k jeho tvorbe a taky jsem nechtěl, aby zkurvil toxxovi set :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    BRKODLAK: kde to je, to bych si přečetl. Před pár dny, jak sem psal, ho vážně viděli čuchat ty vlastní prdy z lahvičky
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: jes, já to nepsal jako kontra tvému postoji nebo názoru, jen bych prostě vůbec nesrovnával ty dva pány thats it
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: nechci tady dnes rozjizdet hipster debatu a zrovna zde bych rad mazaci hlavu nepraktikoval...ja tam prece pisu ze genialita u rista nevim a ze mi par jeho veci prijde jak od wiche cimzto trochu odpad ale nepisu tam ze jsou to dvojcata v beatech...trochu konfliktni??? kde? co??bude asi cela nedele..:)))

    kdyý jde o beaty bavi me ted moc a nejvic asi -. nuri je cool.../ i super chalan mi prisel u lili/
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    N_I: mimo rapování by měl kurva víc mlčet. totální čuchač vlastních prdů na egotripu. viz. můj příspěvek, jak jsem s ním hulil v roxy jointa.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: no tady se ukazuje, že samozřejmě se soudama geniality by v subjektivním hodnocení měl bejt člověk opatrnej asi. já bych řekl, že tady tvoje přiorvnání tvorby rista a wiche je pro mě trochu konfliktní, protože mi jejich věci přijdou jako nebe a dudy. Risto je originál s velmi specifickým zvukem a především tvůrčím přístupem. Dj Wich je prostě sampler se soundem kterej si někde hodně dávno slyšel
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    v případě Cola je evidentní, že je obtížný postavit vymezení se v tvorbě na kritice žaborybovitosti a řízkový metalovitosti a pak se vyrovnávat s vlastní náležitostí do těchto sfér.
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: celý to album je o tý očistě voe:) bohužel pořád až moc o jeho samotný ego to furt moc neumí ale je znamej raper vid.. hele udelej hned ted kotrmelec kdyz ses te xicht ze suprkru...a ted tohle a ted tamhleto...hned ted jo! pro tyhle lidi to musi bejt prokleti zaroven...nesmet uz stat na rohu :)

    měl by rozhodne víc mlčet...:)

    gleb mi povedal abych som zostal chvili ticho!
    ty kokot ja zase na to aby si si zvykol!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MATT: souhlas, treba s tema nasilnejma lidma to tak holt bejva, ale na druhou stranu se to tim neda obhajovat. Prijde mi, ze se tim sam chtel tak trochu ocistit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam