• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    N_I
    N_I --- ---
    tak to je úplně náš člověk, ale já byl včera ještě někde kde hrála dle mě superstar eva porating a byli jsme tam tři...
    "nikdo" is the new black?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: ano, na akce mu nikdo nechodi :D
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: tak on navíc vypadá že mezi nás trochu zapadne, že třeba nedopadl book tý kláry wodehn považuju nakonec za zázrak protože ta by asi dost koukala..:)))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: tesim se na nej live!
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: hele když sem byl v tom LMB bulhar aspon chape co je showbizz ma jeste vic rad penize a umi se naucit ty kotrmelce co lidi chtej videt ..udelej premet...to bulhar umi..live je stejne marnej jako kde kdo ale....

    navic teda musim rict ze sem o vikendu tocil to jeho Timbertraped2 kery kdyz hraju tak se stydim...ale na lidi to makolo mocne ten beat i jeho bars...vic makal snad uz jen skrilexx

    vcera pan nusli stalin...stihl sem jen zvukovku..ale docela sem zvedavej na jeho show na potlachu protoze mi prislo ze az se sam jednou trochu zlepsim dosahnu modelu pana nusli..ale porad to bude docela....no...nerap...a neshow....kounovski pred nim ale hezkej bass set kde zaradil treba nasilnika a to mi nohy zakroutilo..

    jbez kontextu přidávám nefoto...ako já bych na to neměl přebírat od dívek kerým je 11 dárkové balíčky, pozdravy a obrázky cejtit se hustej nejvíc a zároven jako jejich o rok starší bráška....úlet...

    MATT
    MATT --- ---
    N_I: SMELLYDICKHEAD: no a co Bulhar? zrovna tuhle jsem si na nej vzpomel a rikal si, jak dlouho mu muze fungovat ten model, ze vyda na vanoce aulbum a vydela pul mega za pul hodky.
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    N_I: To ještě fungovalo furt jo? Labello si teď vydělá na mekáč jak?
    N_I
    N_I --- ---
    Off season konci civoe nelze věřit že to jelo tak dlouho
    labello dobře neví cobyy a kudy kam
    DUB
    DUB --- ---
    RUDIE: stary
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    N_I: hehe krasny))

    Filip Turek a Vladimir 518 o najvzácnejšej kolekcii automobilov v Českej republike (Rozhovor)
    https://www.youtube.com/watch?v=iGFjbKDfAxA&ab_channel=BiggMagg
    DUB
    DUB --- ---
    doufam ze se ten proruskej kripl do eu parlamentu nedostane
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: není nasrat si do huby jako nasrat si do huby....to už víc jak antifašista z kdysi bejvavalo... byla tohle doba BMW7 38 litrů na sto kunde...egotrip....kdy to hugo nevydrzel a udelal toho skvelyho navratila...období zrození hranáče...

    James Cole feat Hugo Toxxx - Arnold Leopard-Navrátil
    https://www.youtube.com/watch?v=Y-PCqcCGdtU
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: chápu, nicméně aspoň nemá politucký ambice.
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: ale plho, o tom celá republika už dobrou půlhodinu hovoří...

    prej sbírá artefakty...milej kluk...a felák...stejně...
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: btw. vážně je pod tou bustou soška říšský orlice? a ještě tam někde má ten svícen s hákenkrojcem... to asi bylo zhruba někdy v tý době, kdy V161 točil antifašistický videa a žvanil o životě squatech...
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: hele fakt neni, dj nuff je prodejce 4finu a OVB dohromady a prodal by ti strykovo stare daewoo nebo jeho slepe črevo...za 50k s příběhem...je to nemalej šmejd řikám...
    jak nuff podělal mýho kámoše kterej umíral...to sem hodně dlouho neviděl...
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: zlatej nuff, co si budem... ten je vcelju neškodnej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam