• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIDALARodina bez tatínka nebo bez maminky, prostě sólorodičovství
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    KOCOURMIKES: No jo! Tys měl vlastně docela konkrétní plány! Nějaký posun směrem k jejich uskutečnění?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    nahradni tata na 3-5 let by slo, posta :]
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    btw kdo me chce jako exklusivniho nahradniho tatinka ? :] musim trenovat nez adoptuju ty maly sefardsky zidacata :]
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    EUCHENIE: kolik deti uz mate vlastne? ale tatinka mate porad ne? ;]
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    vanicku nekdo? odnos petriny

    PIDALA
    PIDALA --- ---
    KOPRETKA: je super vidět příběh s happyendem! ;)
    NAITAKA
    NAITAKA --- ---
    KOPRETKA: Díky. Moc pěkný příběh, tak ať vám to klape :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    NAITAKA: tak tohle přesně jsem potřebovala tak před 3 rokama.. hodně štěstí při hledání, mě se to nepovedlo.)
    Jinak teda já po 9 letech už nejsem singl rodič, ale světe div se, bydlím s chlapem a čekám druhý.. a začalo to tak nevině, s tím, že mi vyzvedával dítě z kroužku, nebo pohlídal večer abych já si mohla někam vyrazit mezi lidi. Takže i když jsem se nesnažila a žila si spokojeně jak jsem byla, tak i přesto se mé plány ,,až do konce sama,, nějak zvrtly.))))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    boxy do expeditu, nejsou top stav, ale ta predni strana je ok

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    natirana skrinka s policema taky petriny :-)

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    koupelnova skrinka odnos petriny

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    komoda se za zappcatym naterem za odvoz z petrin, je to ikea, dohledam rozmery. nejspis budou dve

    NAITAKA
    NAITAKA --- ---
    Hlídání
    Ahoj, jsem samoživitelka a mám 4letého kluka ve své péči, žijeme ve Vršovicích. Mým problémem je hlídání -
    máme hlídací babičku, která doprovází syna na kroužek jednou týdně, ale za 130,-/hod si momentálně nemůžu dovolit hlídání večer sama pro sebe. A tak bych ráda našla sólorodiče s dítětem v podobném věku na vzájemnou výpomoc při hlídání. Moje představa je taková, že se nejdřív seznámíme třeba na hřišti, no a když si padneme do oka, domluvíme se na nějakém pravidelném hlídání, např. každý lichý pátek hlídám já obě děti u mě a ty máš volný večer, dítko si vyzvedneš ráno a každý sudý pátek naopak. Nebo spolu vymyslíme něco jiného:) Pokud tě to zaujalo, napiš, budu se těšit.
    TOMDRUM
    TOMDRUM --- ---
    Držte se, děti jsou štěstí :-D .....a pěkná starost :-D
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    my jdeme v pátek, ale Prahu máme poněkud z ruky :D
    TSOH
    TSOH --- ---
    co tedy to pouštění draka ? půjde někdo ? (a jak to máte případně časově...)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    me jednou, dvakrat hlidali kamaradi asi do roka, hodne brecel, usinal u prsa, nebyl idealni na hlidani, presto to tri hodky venku byly uzasny, nez clovek zas nastoupil na 24hod provoz dalsi tri mesice nonstop.
    nasi jsou 150km, tam jsem sla taky treba na dve hodky sama, ikdyz ty cesty byli taky dycky des, esi se nebude 3-hod v buse brecet.
    pozdejs jsem sehnala chuvu pres skolku za 70/hod, kdyz taxa za vecer dosahla 400, uz nerostla, tak se vyplatilo jit na osm, devet hodin :)) jen rano zas bejt schopna se postarat.
    tvorit jsem zacla v noci, kdyz spal bez prsa,v puse, to mu byl rok a pul.

    jinak taky mam mimco, teda skoro rok, pohlidat bych zvladla mozna pres den u nas, kdyzne nebudou nikomu viset nudle u nosu, mladsi ted ma. bydlim na petrinach, lec teda jen do pulky listopadu.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    NYA: bych ti ho pohlidala, kdybychom doma nemeli miminecko a trochu peklo :/ treba az se to u nas trochu spravi, muze M bejt obcas u nas, kdyz budes potrebovat. Snad nekoho sezenes!
    TSOH
    TSOH --- ---
    MARKYSHA: no paráda.. ted uz jenom domluvit to lítání....
    NYA: zvládnul by Mojmír pobejt u nějaké kámošky co má děcka ? něž si zatancuješ ne ? by se zabavil také... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam