• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KEB: neee. ale štamprle s logem joo ;)
    KEB
    KEB --- ---
    AETHER: Nějaký problém se slovem štamprle?
    AETHER
    AETHER --- ---
    KEB: Hmmm, štamprle!
    KEB
    KEB --- ---
    DANNY_OCEAN: jo s tím propocením máš pravdu, to jsem nějak neodhadl. Tak potom beru černou, ale s logem na střed (hrudní kost :) a velký na záda. TSOH: Tenhle způsob mě vždycky iritoval, to je jako mít jmenovku.

    MADIETTA: Hrnek od čtvrtlitru výš. Cokoliv menšího je štamprle.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    DANNY_OCEAN: viz záhlaví "Počítáme s potiskem černých trik "
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    PUKPUK: tohle je super. já bych se zase přimlouvala za dámský triko s trochu větším výstřihem.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    TSOH: je tohle je fajn :) jeste mozna k zamysleni vetsi logo na zada...
    JDAG
    JDAG --- ---
    CRAZY_IVAN: Tak to bude bez letopočtu :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    TSOH: tohle by se mi presne libilo, jen teda s limeckem :)
    CADDY
    CADDY --- ---
    ja bych musle mit kosili, trika nenosim...maximalne na spani nekdy :)
    FITH
    FITH --- ---
    Za me tato varianta PUKPUK: nejlepsi,jak hrnek,tak potisk trika. Lobuji take za dlouhy rukav :o).
    NYX
    NYX --- ---
    NYXYN: Dobre vedet :-)
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    OLTSKUL: Logo na slepáku i v pánskym provedení, barevně černej podklad a zelený logo a budu nadmíru spokojen. :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Já bych uvítala, kdyby mohla být varianta dámské triko s dlouhým rukávem. Trika s krátkým rukávem prakticky vůbec nenosím.
    Jinak se mi líbí návrh OLTSKUL, prostě v jednoduchosti je krása.
    PUKPUK je taky hezký, ale už se z toho vytrácí ta "logovitost", mohlo by to být cokoli.

    U hrnků rozhodně objem aspoň 0,4 litru, malé jsou naprd.
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    KEB: jednoduchost urcite, ale.... ta barva mi tady na nyxu nevadí, ale asi bych tuhle barva např. v mém případě, nenosil, nelíbí se mi, přijde mi taková vyblitá. A poznatek ze života - trochu se zpotíš a hned by to bylo na týhle barvě vidět jak prase. Proto jsem pro černou a bílou.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    SMRGL: ešte mám asi tri kusy doma :P
    NYXYN
    NYXYN --- ---
    NYX: sítotisk v pohodě ;)
    TSOH
    TSOH --- ---
    jednoduche, male, decentni... triko v tmave barvě...
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Kdo si vzpomíná na trička, která se zde prodávala před cca. 12 lety??
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PUKPUK: tohle bych si poridil a i to nosil, fakt bozi
    MARCHELKA
    MARCHELKA --- ---
    PUKPUK: je to krasny...dizzzzzzzzzajnovy az studeny..ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam