• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    AETHER: velikost a barva, kterou mám, je ještě dostupná, to není zas tak lákavý. a Chole má to pánský M v černý a muž chce bílý. prostě je to smutný kino a já doufám, že bude dotisk :-)
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    AETHER: jj taky jsem zkoušela a nic, ale zkusím teda znovu. VYMĚNÍM pánské triko M za S najde se někdo? díky
    AETHER
    AETHER --- ---
    SOFIJKA: případně zkus nahodit tady v klubu, třeba se Ti povede vyměnit, nebo někomu uděláš radost:)
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    AETHER: vrátit není problém, získat jinou velikost jo. takže dejme tomu, že c) je správně.
    AETHER
    AETHER --- ---
    SOFIJKA: afaik je to eshop, měly by se vztahovat podmínky jako pro každé jiné zboží, ne? tj. do dvou týdnů možnost vrátit?
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    AETHER: e) mám a chci vyměnit za jinou velikost.
    AETHER
    AETHER --- ---

    Triko

    121 hlasy od 121 respondentů

      AETHER
      AETHER --- ---
      MADIETTA: aha, tak to jsem z toho nějak nevyčetla;)
      MADIETTA
      MADIETTA --- ---
      AETHER: myslela jsem ty trička, že to už jsem nestihla.
      AETHER
      AETHER --- ---
      MADIETTA: no dotisk hrnků už se udělal, tento týden by se měly rozesílat, už od minulého pondělí je lze objednávat:)

      MADIETTA
      MADIETTA --- ---
      AETHER: Určitě, já jsem taktak stihla hrnek a jistě nejsem sama.
      TRAGED
      TRAGED --- ---
      ( skoro škoda, že nejsou číslovaná :-)
      TOOMIX
      TOOMIX --- ---
      Budou pak někde pro zajímacost orientační čísla, kolik se objednalo přibližně triček, hrnků atd...?
      AETHER
      AETHER --- ---
      MARASAN: Řešíme, jestli ještě udělat dotisk...
      CHOLE
      CHOLE --- ---
      MARASAN: mě jedno pánské černé M nové přebývá je velké potřebuji S
      MARASAN
      MARASAN --- ---
      jak je to teda se zasobama na bastard.cz? konecne sem se rozhoupal k nakupu a tricka vel.M uz nejsou, budou jeste? mam cekat?
      BUCI
      BUCI --- ---
      Me se kamos v hospode ptal co to je za hlavolam..jinak tricka paradni
      N0NECZ
      N0NECZ --- ---
      Rozhodně to přitáhne pozornost.
      O víkendu kamarádka, taky už bylo něco upito -
      A:To je nějaký souhvězdí?
      B:No, tak něco...
      A:Aha...a jaký? Já se v těhle věcech nevyznám.
      B:Na to třeba někdy příjdeš.
      A:Ale víš co mi to připomíná? Jsem teď viděla nějaký návrhy nějakejch vibrátorů a tohle vypadá docela podobně.
      (S ostatníma na sebe pohled jestli jsme vážně slyšeli dobře....)
      A:No fakt, oni teď prej budou dělat takový vibrátory, jakože to má ten tvar podobný
      B:S cukajícíma koutkama - jakože nějaký dvě části vytvořej vlastně skoro čtvrec? Nevim jestli chci slyšet jak se to používá....
      A:Myslim že tak nějak to vypadalo.
      B:No, tak prostě nosim na triku vybrátor, no.....
      KOJB
      KOJB --- ---
      KEB: omlouvám se dětskou kolekci jsem na bastardu nenašel ;) A stejně prďola není na Nyxu, takže nemá nárok ;)
      KEB
      KEB --- ---
      KOJB: podvádíš, malej ho nemá! :D
      KOJB
      KOJB --- ---
      Každému se triko líbí... Je to super! jedna výletovka;)

      LADINEK
      LADINEK --- ---
      Tak musim rict, ze nyx triko slavi celkem uspech, predevcirem jsem ho vzal do hospody a dostalo se mi asi 5ti pochval za moc peknej design :)

      Velkej palec pro PUKPUK a všechny kdo se na tom podileli....
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam