• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    VLKSAMOTAR
    VLKSAMOTAR --- ---
    PUKPUK: Krása, nádhera. TOP!
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    AETHER: Bude se to někde veřejně propagovat nebo má smysl to postovat do samostatných klubů?
    AETHER
    AETHER --- ---
    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    SHUKI: Nevim jak dlouho se pere v pračce na 90°, ale pokud tam ten motiv bude buď řezanou grafikou nebo sítem, tak to těch 5 minut na bod varu ve vodě vydrží. Nějakou tu roušku s potiskem na bavlnu jsem si už dělal pro sebe a drží to.
    Výšivka s malým logem samozřejmě né přes ústa je taky možnost.
    JDAG
    JDAG --- ---
    JDAG: ale není to možné tisknout na bavlnu.
    JDAG
    JDAG --- ---
    SHUKI: Sublimační potisk vydrží 90°C
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SHUKI: Mne napada jen vysivka, ale to imho narusuje funkcnost rousky.
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    FAEKAL: muzu se, ze zvedavosti, zeptat jakou technologii, aby to vydrzelo prani na 90°? Taky uz jsem o tom premyslela a nic me nenapadlo. Diky
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    COMODOR_FALKON: Nevím čemu říkáš oficiální distribuce, ale vyrobit by to šlo i v menším nákladu. Pokud by ta rouška byla bavlněná a nebude to full color potisk, tak to klidně vyrobím.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    BENAC: Ano, je to spíše doplněk, ale osobně doufám, že se z něj stane sezónní záležitost...
    Nicméně už tu myslím zaznělo, že roušky vyrobit nelze. Nebo alespoň ne v oficiální distribuci...
    FIFI
    FIFI --- ---
    BENAC: rozhodne nesouhlasim s tim, ze se na ne zapomene. V dobe, kdy ja jsem byla mimino, rodicky chodily k miminum v rouskach (a hlavne kdyz byly matky samy nemocne, rousky nosily). Sama mam dve dospele deti a rousku, kterou moje mama nosila, jsem nosila v dobe, kdy jsem byla sama nemocna a me deti byly mimina. Samozrejme jsem ji hned v breznu 2020 nasadila, je pratelna na vyvarku.

    Nepisu o tom, zda je to vhodny darek k 20.vyroci ci neni, ale s rouskama, na ktere ve skrini pada prach, IMHO nemas pravdu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BENAC: že jo, gag ball by byl lepší ;) :P
    BENAC
    BENAC --- ---
    ja teda nevim, ale oslavit 20 let NYXu rouskou, mi neprijde uplne dustojne.. prinejmensim je to spotrebni zbozi, na ktere se brzy zapomene. Vnimam-li to ze sveho pohledu, je to doplnek, ktery me neskutecne otravuje, nez abych si z nej delal jakysi modni prvek. Beru to tak, ze se jeste bude chvili uzivat, a pak se z nej stane prachem obaleny kus latky, ktery bude kdesi hluboko ve skrini.. trika, hrnky, ksiltovky, mikiny aj.
    B30
    B30 --- ---
    až tu někdo vymyslí ty gify na trička, tak mám návrh :)

    KULHY
    KULHY --- ---
    FACEO: Priznavam, ze esteticky mi to prijde, ale nedivil bych se najit to v ha-emku, moc genericky.
    MATROX
    MATROX --- ---
    FACEO: v té černé verzi opravdu super
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ZSIS: taky bych loboval za dodatečnou nominaci tohoto návrhu ;)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    FACEO: me se to vazne libi. sice mi to nejak pripomina retez na kolo, ale z tech "novych" napadu opravdu hezky.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    JDAG: Teď jak procházím všechna loga na PC, všiml jsem si jedné drobnosti: Kdyby se logo nyxu posunulo v té 20 "o kolečko výš", tak to sice nebude vertikálně symetrické, ale to levé dolní kolečko loga nebude....tak nějak plonkové...ale bude součástí řetězce "2"
    Akorát to zas rozhodí tu mírně zaoblenou nulu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam