• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    FILSHAVE
    FILSHAVE --- ---
    COMODOR_FALKON: Cusy vsem, nyxi merch mam protoze je nyxi, ne protoze je nejkrasnejsim itemem v mem satniku. Tesim!

    Nicmene kdyby vas zajimal priste system hlasovani co buduje konsenzus (ktery zminil COMODOR_FALCON), tak tady si o tom muzete precist vic: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Single_transferable_vote

    Prakticke zkusenosti: Pouzivame to u nas ve firme (Applifting) na volbu boardu a funguje to skvele. Dokaze ve 120ti-hlave smecce vybudovat konsenzus i u tak zasadnich otazek jako kdo ma firmu ridit.

    Kdybyste meli jakoukoliv otazku, nevahejte se ozvat do posty.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    BURKHAR: Muzes ho nosit naruby a nebo si ho poridit do skrine jako support nyxu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEL: Grammatik macht frei!
    KEL
    KEL --- ---
    To mi připomnělo, že přijímám nabídky do pošty. [ KEL @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ZSIS: Není.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    BURKHAR: <OT> chranit prava mensin je jeden ze zakladnich piliru demokracie, afaik. mozna si to pletes s fasizmem. </OT>
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Však každému jeho nebe. Klidně si ty nevkusný hadry noste, já mám v piči a tohle bych na sebe nikdy nenavlíkl.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WRIGLEY: Ano, chápu. Demokracie je diktatura většiny.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    BURKHAR: ja jsem treba naopak rad, dvacet palecku bych si neporidil. vytezny navrh je zajimave tricko s insider informaci o co se jedna.
    spis je zklamani, ze se vzdycky najde nekdo, kdo breci, ze nevyhral jeho favorit. myslim si, ze mas kapacitu na to chapat zpusob vyberu.
    APPU
    APPU --- ---
    A je problem se zeptat autora navrhu co se mi libi, ze si udelam jedno triko pro sebe ? Zase vsichni brblaj aniz by vyvinuli trochu snahy :/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BURKHAR: to rozhodne, ja tu pozvanku taky nechtel v podstate dostat, ale co s ni, kdyz litaly internetem celkem brutalnim zpusobem a pristaly v mejlboxu i cloveku jako jsem ja, ktery nikdy ucty na socialnich sitich nemel, prestoze internet uzivam od 94 :D

    ale zase kdybych ji nedostal, nemohl bych si platit premiovku open source bitcoinem :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VYHULENY_UFO: Od dob pozvánek se nám tu začal množit plebs. To nezpochybníš.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BURKHAR: skoro to vypada, jakoze bys chtel zborit punc nyxu jako serveru pro vyjimecke lidi :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Velký zklamání, že to vyhrál jeden z nejhnusnějších motivů. Klasickej řádek příspěvku s 20 palečkama byl úplně top. Ale když se holt jede na hlas lidu, dopadá to jak s prezidentskejma volbama. Vyhraje Zeman.
    POMY
    POMY --- ---
    COMODOR_FALKON: v málem provedení není potřeba uvádět text 20 let nyx, stačí když zůstanou "křížky"
    AETHER
    AETHER --- ---
    Kdo budete chtít polo tričko, dejte mi prosím lajk na tenhle příspěvek.
    AETHER
    AETHER --- ---
    NELLAS: Bude možnost dotisku na digitál.
    COMODOR_FALKON: většina se na jednom návrhu asi neshodne. Druhou anketu jsme zvažovali, ale myslím, že by to celou věc protáhlo, spoustu lidí otravovalo a zmátlo (vždyť už jsme hlasovali, ne?), takže to pojďme udělat takhle.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    RADIQAL: Možná by bylo vhodné si to tu před ublinknutím nejdříve pořádně přečíst...
    Jednak 30% není většina. To je méně než třetinová menšina...
    Jednak Anketa byla avizována před měsícem, 20.12 v 18:33, připomínka MARASAN přišla jen o ~24 hodin později, reakce KASUMI o ~26 hodin později.
    Pokud Ti to nepřijde "včas", tak mi nezbývá než Tě politovat, avšak ne všichni jsou takové trosky, aby byli 24/7 nalepení na internetu...

    KEL: Nemusím, můžu si pro sebe nechat natisknout kterýkoliv z těch vzorů digitálem. Ale já bych preferoval, kdyby to byl design, na kterém se shodne většina a většina ho taky bude nosit pro snazší rozpoznatelnost v davu. Což se (opět) nepovedlo. Tentokrát to tedy alespoň vzdáleně reflektuje výročí - což, připouštím, je určitý pokrok...

    (Osobně mám problém s většinou z těch vzorů, protože z nich nejde udělat výšivka na polokošili / košili - tedy u jednoho to není ještě úplně jasné, ale krom toho, že by to byla mega(drahá)výšivka, tak tam asi bude problém kvůli pidipísmenkům - vzhledem k tomu, že už čekám přes 2 týdny na odpověď, tak to asi bude velký špatný... )
    KEL
    KEL --- ---
    COMODOR_FALKON: se s tím smiř
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tak mě napadá... uvažuje se ještě o dotisku té minulé verze? Párkrát to tu probliklo, ale zase zapadlo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam