• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    POMY
    POMY --- ---
    COMODOR_FALKON: v málem provedení není potřeba uvádět text 20 let nyx, stačí když zůstanou "křížky"
    AETHER
    AETHER --- ---
    NELLAS: Bude možnost dotisku na digitál.
    COMODOR_FALKON: většina se na jednom návrhu asi neshodne. Druhou anketu jsme zvažovali, ale myslím, že by to celou věc protáhlo, spoustu lidí otravovalo a zmátlo (vždyť už jsme hlasovali, ne?), takže to pojďme udělat takhle.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    RADIQAL: Možná by bylo vhodné si to tu před ublinknutím nejdříve pořádně přečíst...
    Jednak 30% není většina. To je méně než třetinová menšina...
    Jednak Anketa byla avizována před měsícem, 20.12 v 18:33, připomínka MARASAN přišla jen o ~24 hodin později, reakce KASUMI o ~26 hodin později.
    Pokud Ti to nepřijde "včas", tak mi nezbývá než Tě politovat, avšak ne všichni jsou takové trosky, aby byli 24/7 nalepení na internetu...

    KEL: Nemusím, můžu si pro sebe nechat natisknout kterýkoliv z těch vzorů digitálem. Ale já bych preferoval, kdyby to byl design, na kterém se shodne většina a většina ho taky bude nosit pro snazší rozpoznatelnost v davu. Což se (opět) nepovedlo. Tentokrát to tedy alespoň vzdáleně reflektuje výročí - což, připouštím, je určitý pokrok...

    (Osobně mám problém s většinou z těch vzorů, protože z nich nejde udělat výšivka na polokošili / košili - tedy u jednoho to není ještě úplně jasné, ale krom toho, že by to byla mega(drahá)výšivka, tak tam asi bude problém kvůli pidipísmenkům - vzhledem k tomu, že už čekám přes 2 týdny na odpověď, tak to asi bude velký špatný... )
    KEL
    KEL --- ---
    COMODOR_FALKON: se s tím smiř
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tak mě napadá... uvažuje se ještě o dotisku té minulé verze? Párkrát to tu probliklo, ale zase zapadlo...
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    COMODOR_FALKON: To je vsechno hezký. aj já bych s tebou protestoval proti diktatuře většiny, a postavil se za věc, ale přicházíš s tim jaksi po funuse...

    Sic vítěz nebyl muj favorit, bo nemam rád, jak se ty velký plochy lepěj na břuch, ale co naplat, respektuju prácu zdejších soudruhů a kolegiálně zakópim variantu černé na bílém.

    A za 5 járů to máme čtvrt-stoleti, tak nám snad do tý doby ta demokratura uzraje, triko se onosí a ty se ozveš včas ;)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    PISKVOR: Tak záleží, co je cílem ankety - pokud chceš jen znát pouze preference, tak Ti stačí znát procentuální zastoupení a případně i nejpočetnější menšinu .
    Pokud je cílem ankety najít širší shodu na něčem, kde je jen jedna možnost, pak potřebuješ velmi omezený počet možností výběru a ideálně jen jeden hlas pro každého.

    Alternativou je, že anketa od počátku zjišťuje priority:
    1) V základní verzi se n prvků seřadí podle preference a je obodováno od (n-1) do 0 - tj. pokud se vbírá z 15 věcí, tak první má 14 bodů, poslední 0 bodů.
    2) Trochu komplikovanější verze, používaná spíše v některých volebních systémech, v sobě integruje multikolovost v rámci jediné volby - pořadí se sestaví podle toho, kolik má která možnost hlasů na 1. místě. To je virtuální první kolo. Po sečtení se určitý počet posledních míst škrtne a u "voličů" těchto eliminovaných možností se postupuje na další místo, dokud tam není možnost, která je stále ve hře. Znovu se přepočítají hlasy, znovu se škrtne pár míst...buď v několika krocích, nebo dokud nějaká možnost nemá stanovený počet hlasů (třeba 50+%)
    AETHER
    AETHER --- ---

    Anketa pro dámy ohledně triček

    84 hlasy od 84 respondentů

      AETHER
      AETHER --- ---

      Hrnek k 20. narozeninám Nyxu

      190 hlasy od 166 respondentů

        AETHER
        AETHER --- ---
        Je to tady, s drobným zpožděním vyhlašuji výherce hlasování, kterým je FACEO.

        S Bastardem máme rozjednaná trička a hrnky, ale typ hrnku, který se tiskl minule, má zkosené hrany a tak by na něj letošní vítězný návrh nešel vytisknout. Tak či tak nejde tisknout až do kraje. Existuje buď možnost mít jiný motiv na hrnku, nebo stejný a jiný typ hrnku. Nahodím na to v tomto klubu anketu a hlasujte, co byste uvítali.

        U dámských triček bohužel nebude k dispozici to lodičkové, co před pěti lety. Buď můžeme mít stejný střih, jako byl na těch minulých bílých, nebo byl návrh na toto: https://www.malfini.com/cz/cs/product/city-120?color=01 Také nahodím anketu.
        PISKVOR
        PISKVOR --- ---
        COMODOR_FALKON: To jsem považoval za prostou vlastnost toho typu ankety, že se ne vždy trefím do oblíbených modelů...
        COMODOR_FALKON
        COMODOR_FALKON --- ---
        HAWLIS: 3 hlasy vs. 15 možností v prvním kole. Průměrné hlasy 2.
        Celkem velká pravdĕpodobnost, že někteří hlasující nehlasovali ani pro jeden návrh z TOP 5.
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        COMODOR_FALKON: Já mám zase dojem, že vzhledem ke třech povoleným hlasům na osobu je vícekolová volba vyřazena (respektive rovnou obsažena v první volbě) a vítěz je rovnou vítězem celkovým. Tak bych to viděl já :)
        COMODOR_FALKON
        COMODOR_FALKON --- ---
        AETHER: Vzhledem k tomu, že žádný z návrhů ani zdaleka nezískal 50+%, resp. i ty nejlepší návrhy mají sotva třetinovou podporu (TOP 5 mají 30, 26, 25, 20, 17 %), bude aplikována nějaká forma postupu navrhovaného MARASAN / KASUMI...?
        AETHER
        AETHER --- ---
        Pardon, zítra to sepíšu.
        MARI
        MARI --- ---
        DEFILA: A teď? :D
        DEFILA
        DEFILA --- ---
        vždycky, když se tu objeví nový příspěvek tak jsem v očekávání, že už jsou to ta trika...
        tudíž se u mne střída prvek očekávání a velmi rychle ho nahrazující prvek zklamání. Mám li citovat Jaru Cimrmana:)
        WRIGLEY
        WRIGLEY --- ---
        AETHER: tak jak?
        _OZZY_
        _OZZY_ --- ---
        NEVILL: ...jedna zku*vena tecka :D
        KEL
        KEL --- ---
        A ať tam jsou balónky. I červené a žluté.
        456
        456 --- ---
        ať je to trochu barevné ... ať nemusím luštit pidi nápisy abych věděl že jsem potkal nyxáka
        RAINBOF
        RAINBOF --- ---
        NEVILL: jo presne tak.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam