• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    AETHER
    AETHER --- ---
    ETERNITY: konkrétně u tohoto designu by to myslím moc nešlo.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    AETHER: Vecko by mozne nebylo?:)
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: mne se to stalo u reky, u privozu a ten dotycny sem vubec nenapsal, kdo to byl!
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    AETHER: Ja bych tez chtela aspon jedno damsky.)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    AETHER: já budu chtít ta dámská trička alespoň dvě, takže pokud se sejde víc zájemců na jiný potisk, tak se přidám, ať mám od každého jedno :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    AETHER: super a fajn že vyhrál kvalitní návrh, zároveň super že se x lidem nelíbí, vesměs (neberte to prosím všichni osobně) dementům co pruděj napříč celym nyxem, takže... jejich zero added value "who cares" :))

    jen k těm hrnkům - minulej hrnek byl dokonalej, ale nedává mi smysl mít "edici" kde bude hrnek s jinym motivem daného roku, takže... koukej FACEO udělat rozumnej návrh na ten hranatej hrnek!!! :)

    díky
    AETHER
    AETHER --- ---
    Když jsme před pěti lety dělali trička, měla jsem pocit, že tam měla být i ta patnáctka a pak mi bylo divný, že na tom výsledným tričku není. Ale ono bylo fakt krásný, tak jsem to neřešila. Bylo fajn potkávat lidi s tím tričkem v Praze a hádat, kdo to asi je, stalo se mi to asi třikrát.

    Myslím, že důležitý je, že všichni víme, že tohle je teď to triko k těm dvaceti letům a vyhrálo v hlasování. Já na něm nepotřebuju velkou dvacítku, ani do očí bijící logo.
    Přemýšlela jsem, jestli třeba tu variantu č. 2 a 3 nenabídnout pro digitální tisk, pokud by s tím autoři designů souhlasili. Ale otázka je, jestli o to je nějaký větší zájem, jestli to nebude práce navíc pro dodavatele kvůli dvěma trikům.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NAVARA: co ti vlastne brani, udelat si vlastni navrh a ten pak nosit, zejo... [facepalm emotikon]
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co by mělo bránit tomu, si nechat natisknout vlastní design na triko / polo / hrnek / nálepku na bmw, pokud je autoři uvolní v potřebném formátu?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ja myslim ze nic nebrani si proste napsat autorum viteznych navrhu a nechat hlasovat trh ne :D
    FILSHAVE
    FILSHAVE --- ---
    COMODOR_FALKON: Cusy vsem, nyxi merch mam protoze je nyxi, ne protoze je nejkrasnejsim itemem v mem satniku. Tesim!

    Nicmene kdyby vas zajimal priste system hlasovani co buduje konsenzus (ktery zminil COMODOR_FALCON), tak tady si o tom muzete precist vic: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Single_transferable_vote

    Prakticke zkusenosti: Pouzivame to u nas ve firme (Applifting) na volbu boardu a funguje to skvele. Dokaze ve 120ti-hlave smecce vybudovat konsenzus i u tak zasadnich otazek jako kdo ma firmu ridit.

    Kdybyste meli jakoukoliv otazku, nevahejte se ozvat do posty.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    BURKHAR: Muzes ho nosit naruby a nebo si ho poridit do skrine jako support nyxu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEL: Grammatik macht frei!
    KEL
    KEL --- ---
    To mi připomnělo, že přijímám nabídky do pošty. [ KEL @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ZSIS: Není.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    BURKHAR: <OT> chranit prava mensin je jeden ze zakladnich piliru demokracie, afaik. mozna si to pletes s fasizmem. </OT>
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Však každému jeho nebe. Klidně si ty nevkusný hadry noste, já mám v piči a tohle bych na sebe nikdy nenavlíkl.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WRIGLEY: Ano, chápu. Demokracie je diktatura většiny.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    BURKHAR: ja jsem treba naopak rad, dvacet palecku bych si neporidil. vytezny navrh je zajimave tricko s insider informaci o co se jedna.
    spis je zklamani, ze se vzdycky najde nekdo, kdo breci, ze nevyhral jeho favorit. myslim si, ze mas kapacitu na to chapat zpusob vyberu.
    APPU
    APPU --- ---
    A je problem se zeptat autora navrhu co se mi libi, ze si udelam jedno triko pro sebe ? Zase vsichni brblaj aniz by vyvinuli trochu snahy :/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BURKHAR: to rozhodne, ja tu pozvanku taky nechtel v podstate dostat, ale co s ni, kdyz litaly internetem celkem brutalnim zpusobem a pristaly v mejlboxu i cloveku jako jsem ja, ktery nikdy ucty na socialnich sitich nemel, prestoze internet uzivam od 94 :D

    ale zase kdybych ji nedostal, nemohl bych si platit premiovku open source bitcoinem :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam