• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    SUPET: Sorry, já to právě ve spamu měl
    SUPET
    SUPET --- ---
    BEEBLEBROX: ne, nemam. Ani ve spamu ani nikde jinde. Nejsem vcerejsi, abych si tohle nezkontrolovala :D
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    SUPET: Máš to ve spamu
    SUPET
    SUPET --- ---
    mne treba jeste neprislo ani potvrzeni, ze jsem si vubec neco objednala. Pritom platba z uctu odesla uz 9.2. To tam takhle funguje bezne nebo jsem zase vychytala nejaky zahadny error?
    FIFI
    FIFI --- ---
    Pisi mi z Bastardu: Objednávka byla dnes odeslána. Do několika pracovních dnů bude bude doručena na zvolenou adresu. Doručení má na starost spedice (DPD, Geis nebo WeDo), ale celé to jde přes Zásilkovna.cz, a tak můžeš doručování sledovat na jejich stránkách níže.
    AETHER
    AETHER --- ---
    OMNISLASH: Neco malo asi do zasoby bude, ale presne nevim.
    MTZ
    MTZ --- ---
    Hrnky i plecháčky jsou vyprodaný, nejdou tedy objednat. Zbývají šálky na espresso, digi-tisky a několik málo kusů pánského trička, dámského trička s lemem a pánského černého polo-trička, které jsme vzali navíc se včerejší objednávkou do tiskárny.

    A ještě jedna poznámka: Je objednáno 7 ks velkých hrnků navíc, ale ty jsem do prodeje nedával jako rezervu, kdyby se nějaké rozbily nebo nevyrobily. Takže ty se v prodeji objeví případně v pondělí až to přijde z dílny.
    HARALD
    HARALD --- ---
    DEEJAYY: Koukám. Příjem objednávek byl do včerejška
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    HARALD: bral jsem triko a hrnek a před dokončením objednávky mi to hrnek vždy vyhodí že není dostupný, zkoušel jsem několikrát ....
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    koukám, že hrnek 0,5l si už asi nekoupím :(
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    AETHER: nevis, zda se tom sitem budou delat nejake kusy navic "do zasoby"? mam objednano v L, ale mam na sobe radeji upla tricka, tak bych po vyzkouseni mozna priobjednal i M, ale samozrejme mi prislo zbytecne objednavat to rovnou ve dvou velikostech.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak taky objednano a jsem o €100 lehci :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    Z Bastardu mi poslali prvni fotku plechacku. Za me dobry:)

    AETHER
    AETHER --- ---
    Jen připomínám, že v pondělí je uzávěrka předobjednávek. Pak už se může stát, že na vás v sítotiskovém provedení nezbyde velikost. Tak kdo ještě dumáte, dodumejte:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak triko je doma a spokojenost. Střih mi vyhovuje, gramaz super a potisk kvalitní.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    kdyz se tady vsichni tak pekne deli o jejich zazitky v onlineshopu na tricky, tak si predstavte, me to pry poslou do rakouska. maji i vlastni ucet na €cka. to jsou hodni lide. tak jsem vzal hned vic. a tu kolaloku teda, nemam tu kamarady, tak abych mel co vysvetlovat.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Mně napsali, že 18.2. tak uvidíme :)
    V22
    V22 --- ---
    Mám reakci na 2 hrnky, tričko s límečkem a tričko na 19.2.21 tak se necháme překvapit ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    //časový plán máte v záhlaví:)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    kdo si počká, ten bude mít o to větší radost :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SARF: ja to mam kvuli tomu custom digitalu. tipuju, ze se sitem cekaji na celou varku objednavek, aby to mohli potom komplet roztocit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam