• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    HANELA
    HANELA --- ---
    TOOMIX: není to jen lavička? :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    COMODOR_FALKON: hlavně ten ošoupanej stůl :)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    TRPASLICE: To až uvidí Koudy! :-D
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    Odpolední káva s domácí kremrolkou v krásné společnosti a na slunci v archivní verzi hrnečku :)

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    COMODOR_FALKON: Přes P3 filtry naprosto bez problémů včetně běhu a pokud jsi kupoval v době, kdy ZM poprvé řekl "všechno je v pořádku, máme to pod kontrolou, nic nám nehrozí" - což i vzhledem k tématu klubu, kdyby nám tu všem mělo být dost přes třicet - je základní znalost a její ignorace Darwinismem; to bylo o víc jak litr levnější :)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    NAVARA: No, ne...
    U masky jseš v tom (i s obyčejnými meltblown filtry, přes které se blbě dýchá) za 4k
    A ty brýle by byl od pohledu problém naroubovat na moji polomasku, jakkoliv přátelé v kovidáriích to (s jinými) "nějak" zvládli...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NAVARA: “Postapo and dystopian books have been moved to the current affairs category”
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HAWLIS: všechny audítka budou dříve nebo později postapo :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Ztratil jsem přehled, v jakém jsem zrovna auditku... :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    ZSIS: a ja si zase myslim, ze by nikdo nekupoval vrtulnik
    FAT
    FAT --- ---
    NAVARA: Tu masku mám v práci a funguje naprosto skvěle. Šel jsem do výparů HCl a dýchal jsem čistý vzduch. Záleží, samozřejmě, na filtru.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jasně že kdyby jsi to nakupoval v době, kdy naše vláda poprvé prohlásila, že je všechno v pořádku a na vše jsme připraveni (tj. začátek prosince 2019), by by to výrazně levnější - ostatně jako všechno :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    COMODOR_FALKON: Obojí je :)

    Celoobličejová maska 3M 6800 M | INZEP centrum
    https://www.inzep.cz/celooblicejova-maska-3m-6800-m
    Uzavřené ochranné brýle Honeywell V-MAXX (1006195) | E-les.cz
    https://www.e-les.cz/Uzavrene-bryle-bez-ventilace-Anti-fog-V-MAXX-Honeywell-1006195-d9246.htm
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    NAVARA: To je pravda... Ale ten vektor přenosu přes oči je velmi, velmi malý (přímý zásah prsknutím) a celoobličejovky velmi drahé a nedostatkové...
    (A brýle se blbě roubují)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    COMODOR_FALKON: Nemáš chráněný oči
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    opravdu se nedefinuji pres to, jaky "fresh-cool-in" mam vzor na ffp2 masce.
    FIFI
    FIFI --- ---
    Prý že roušky budou spotřební zboží a brzy se na ně zapomene......hm hm hm. Místo roušek jsme nasadili něco vyššího, čili respirátory.

    (jo, jsem to tu říkala, že by bylo prima to mít, no nic).
    KEJML
    KEJML --- ---
    OVERWATCH: To už nechám na nich. Jednu reklamu už si udělali, jistě mají dost dat na vyhodnocení
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KEJML: Na druhou stranu to pro Bastard muze byt dobra reklama, precejen u nyxu sedi cca 800 lidi denne ;o)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NAVARA: Jako já bych to všem zájemcům přál, ale chápu že pro Bastard je to v každým případě práce navíc, až už to u nich padne na obchoďáka, účetního nebo programátora, která se z jedný várky triček/hrnků nezaplatí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam