• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    VESPER_INDIGO: nebo jestli někdo najdete ve skrytých zákoutích internetu, tak prosím o radu. Samotnému se mi to najít nepodařilo.

    Btw vzpomínáte ještě? Hodiny strávené s minimalistickou hudbou a nezaměnitelným tichým šumem mě osobně přinášely nejednu hezky depresivní náladu.

    Terminator Future Shock Intro+Gameplay [HD]
    https://www.youtube.com/watch?v=pBNSThWSZu4
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Asi spíš sem do midgenu :)

    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Ahoj, našel by se u Vás někoho Conan: The Dark axe? Klidně bych ho i koupil, ale není už asi kde :( Rok výroby 2004 a jednalo se o docela povedenou rubačku ve stylu Enclave atp.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TOOMIX: Tak to hlavně Emperor: Battle for Dune
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    POHODAVOLE: Já taky, pařil jsem to do zblbnutí. :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    JAMILLOS: miluju GTA2!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nezapomínat na C&C - Tiberian Dawn, Red Alert, Red Alert 2
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    System Shock 2, lowpolly az hruza a pritom porad velmi, velmi hratelny.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Jsou hry, který stárnou s grácií. Navíc jsou tak dobrý, že i kdyby ne, je to ok. Namátkou GTA 2, Sanitarium, Quake 1 a 2, Syberia 1 a 2, první tři díly Sprinter Cell (zejména trojka vypadá dobře i na novech mašinách), Return to Castle Wolfenstein, plus starý klasiky jako Duke nebo Blood a hromada dalších...!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Gothic byl na svou dobu dobrej nextgen. Koukal jsem ted na Mobygames a nevypada to uplne nejhur.
    JARDA128
    JARDA128 --- ---
    Ad stary midgen hry ja hral treba gothic 1 a bavilo i ta grafika sla prekousnout az na par bugu super
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DAVESADE: to nedám ani omylem. Ale příležitostně se po tom kouknu na Youtube, nevěřím tomu, že to tam ještě někdo nedal :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    DOCKINEZ: Hledam nekoho, kdo by byl schopnej dohrat celou trilogii 6+7+8 s jednou partou. Prej to ma extra konec v osmem dile :).
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Což mi připomíná, že mám ještě na nějakým HDD uložený herní pozice z pozdní části hry...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Aby ne, ve sve podstate je to jedna z prvnich Open World RPG her.
    KULHY
    KULHY --- ---
    DAVESADE: Souhlas, chtěl jsem napsat něco obdobného — W8 se mi vždy po vizuálně stránce přišlo skvěle vyvedený a stárne jako víno :) což platí i o gameplay
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    D1RABBIT: Jakoze W8 jsou taky zlatej midgen, ale jak je to PC only, tak to na rok 2001 vypada prave diky stylizaci lepe, jako celek. A to presto, ze to ma objektivne nizsi polygon count.

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    https://photos.app.goo.gl/leBsyPmHZ5qBfgfj1

    Jo a zapomnel jsem na super funkci REPLAY, tim podle mne taky predbehli svou dobu (vzhledem k moznostem HW).

    Nejakej typek mi chcipnul na kastli, tak jsem chtel nahrat neexistujici ragdoll fyziku - no par sekund potom mne prepadla banda zfetovanejch negru :). Fantasticka hra.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    D1RABBIT: takže grafika krásná, ok. Co tam máš dál?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam