• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SALO: Lol, myslíš ve všech dvou klubech? Je to píčovina a mrzí mě, že trpíš opakovaným čtením titulku.
    SALO
    SALO --- ---
    ONDRAT: fakt tato picovina musi byt v kazdom klube na nyxe, ktory ma v nazve aspon vzdialene "cyklo"?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BARÁK: Nepodléhejme bicyklismu. Kolo se změnilo v modlu agresivní ideologie | Názory | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...u-kolo-se-zmenilo-v-modlu-agresivni-ideologie.A200720_152231_ln_nazory_tmr
    BATY
    BATY --- ---
    Tak nakonec byla na helmu od Spešlu crash replacement sleva 40%. Škoda, že ta nová už stojí 7500 :D Ale co, lepší než drátem do ucha, jak se říká!

    ;)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: jel jsem klasicky okolo spolaku akorat a kriterium jsem mel naopak nejoblibenejsi, bomby po rovine ve skupine jsem zvladal :) ...ale u cyklokrosu jsem se nikdy nevzpamatoval z toho startu a pak se mi jelo celou dobu hur a hur :)
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: jj, same shit

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Tak on ten kriťák není moc odlišný. Nebo bodovačka na dráze...
    Jel jsi ještě starého původního Sumce, na kratším okruhu? Když byl cíl vpravo od Spoláku, ne před? 800 m okruh, obdélník o stranách 150 m a 250 m, jeden nekonečný nástup ;)
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: á, našli sme DH jazdca ;)))
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    fuj casovka, fuj cyklokros... to sem nemel nikdy rad :-)
    SALO
    SALO --- ---
    JOPS: typická časovka (keď sa v cieli nepobliješ of vyčerpania, tak si si zle rozložil sily :D)

    SALO
    SALO --- ---
    JOPS: typický cyklokros

    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: Co koukám na nějaký poslední závod MTB, co jsem jel, tak průměrný tep jsem měl 174 a v té době maximální 188. Jel jsem to 2:30h. Teplota 25 °C.
    JOPS
    JOPS --- ---
    MAESTRO_007:

    JAZ:

    to beru, je mi jasny, ze to ma kazdy polozeny jinak, ale ja kdyz se dostanu na tech 170, tak jsem lehce pred umrenim a mam chut z toho kola slezt a proklinam kopec, kterej zrovna jedu :-D
    JAZ
    JAZ --- ---
    JOPS: to je strašně individuální, pro někoho může být 170 jen příjemná vyjížďka, třeba kamarád má max kolem 210, takže 170 je pro něj stejná zóna jako pro mě 140 :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JOPS: kamos co snim jezdim tak je schopny mit prumer 193 tepu na 20 minutach.... na 2 hodiny, prumer 188 :-)

    tepova frekvence je individualni, kazdy to ma jinak a vice tepu neznamena ze jede rychleji :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    HELLISH: zrovna nedavno jsem na STRAVE nez z toho udelali premium koukal na nejakeho typka, co skoncil druhy v nejakym zavode na MTB a mel tam i prumerne tepy :) a prumer mel taky kolem 170t/m. Ty voe, to bych chcipnul po trech kilometrech :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: To jo, smažili jsme se tam pěkně. Navíc start se posouval díky zpožděním, takže na sluníčku pořád kroužit a čekat. Jeli jsme asi o 1,5h později-
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: este teplo, ja mam v 30+ tepy +5
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Asi jo, mám to odhadem od Polaru (věk, hmotnost, poslední max výkony apod.), ale vzhledem ke stavu v jakém jsem pak byl, to moc od pravdy není. Ale změřené přesně to nemám.
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: a mas tie zony nejak blbo nastavene, vydrzat v 5. takto dlho je fyzicky nemozne
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    HELLISH: No tohle není úplně správně. Nemám naježděno v intenzitě, takže to pak vypadá takto. Do červeného bych se měl na kritériu dostat jen chvilku při spurtu nebo při nějakém nástupu. Takhle jsem si zajel spurt v 6. kole, body získal, ale pak se trochu bál, jestli zůstanu v balíku, než se vzpamatuju. A pak už jsem měl docela respekt jít znova do spurtu, abych se totálně nepopravil a nedostal rundu. Párkrát jsem se pokusil, ale když jsem viděl, že by to bylo moc, tak jsem volil jistotu v balíku - koneckonců několik lidí jsem viděl na to doplatit.
    Ke konci jsem se snažil jít 3x na body, včetně posledního, ale vždy se něco "pozicně" podělalo (jakože jsem si hlídal 3. flek půl kola před spurtem, někdo nalítnul do zatáčky pode mě, takže jsme šli na brzdy, a nic z toho, nebo nás přeletěla a zavřela druhá špice...). Kriterium je občas loterie, takže smolík díky tomu, že nemám najeto v rychlosti, jel docela nahraně a byl jsem tak raději víc opatrný :)
    Ještě pár minut takto a je po mně... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam