• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Bernal: „Když budu muset, budu pomáhat“ | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/bernal-kdyz-budu-muset-budu-pomahat
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Já taky, ale nebyl bych tak přísný :D. Jak říkal Werich: "Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat."
    SALO
    SALO --- ---
    ONDRAT: vidím to minimálne tretí krát za posledné dva dni a vôbec nechápem, prečo to sem vôbec píšeš....
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SALO: Lol, myslíš ve všech dvou klubech? Je to píčovina a mrzí mě, že trpíš opakovaným čtením titulku.
    SALO
    SALO --- ---
    ONDRAT: fakt tato picovina musi byt v kazdom klube na nyxe, ktory ma v nazve aspon vzdialene "cyklo"?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BARÁK: Nepodléhejme bicyklismu. Kolo se změnilo v modlu agresivní ideologie | Názory | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...u-kolo-se-zmenilo-v-modlu-agresivni-ideologie.A200720_152231_ln_nazory_tmr
    BATY
    BATY --- ---
    Tak nakonec byla na helmu od Spešlu crash replacement sleva 40%. Škoda, že ta nová už stojí 7500 :D Ale co, lepší než drátem do ucha, jak se říká!

    ;)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: jel jsem klasicky okolo spolaku akorat a kriterium jsem mel naopak nejoblibenejsi, bomby po rovine ve skupine jsem zvladal :) ...ale u cyklokrosu jsem se nikdy nevzpamatoval z toho startu a pak se mi jelo celou dobu hur a hur :)
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: jj, same shit

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Tak on ten kriťák není moc odlišný. Nebo bodovačka na dráze...
    Jel jsi ještě starého původního Sumce, na kratším okruhu? Když byl cíl vpravo od Spoláku, ne před? 800 m okruh, obdélník o stranách 150 m a 250 m, jeden nekonečný nástup ;)
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: á, našli sme DH jazdca ;)))
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    fuj casovka, fuj cyklokros... to sem nemel nikdy rad :-)
    SALO
    SALO --- ---
    JOPS: typická časovka (keď sa v cieli nepobliješ of vyčerpania, tak si si zle rozložil sily :D)

    SALO
    SALO --- ---
    JOPS: typický cyklokros

    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: Co koukám na nějaký poslední závod MTB, co jsem jel, tak průměrný tep jsem měl 174 a v té době maximální 188. Jel jsem to 2:30h. Teplota 25 °C.
    JOPS
    JOPS --- ---
    MAESTRO_007:

    JAZ:

    to beru, je mi jasny, ze to ma kazdy polozeny jinak, ale ja kdyz se dostanu na tech 170, tak jsem lehce pred umrenim a mam chut z toho kola slezt a proklinam kopec, kterej zrovna jedu :-D
    JAZ
    JAZ --- ---
    JOPS: to je strašně individuální, pro někoho může být 170 jen příjemná vyjížďka, třeba kamarád má max kolem 210, takže 170 je pro něj stejná zóna jako pro mě 140 :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JOPS: kamos co snim jezdim tak je schopny mit prumer 193 tepu na 20 minutach.... na 2 hodiny, prumer 188 :-)

    tepova frekvence je individualni, kazdy to ma jinak a vice tepu neznamena ze jede rychleji :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    HELLISH: zrovna nedavno jsem na STRAVE nez z toho udelali premium koukal na nejakeho typka, co skoncil druhy v nejakym zavode na MTB a mel tam i prumerne tepy :) a prumer mel taky kolem 170t/m. Ty voe, to bych chcipnul po trech kilometrech :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: To jo, smažili jsme se tam pěkně. Navíc start se posouval díky zpožděním, takže na sluníčku pořád kroužit a čekat. Jeli jsme asi o 1,5h později-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam