• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    ONDRAT: Letos je prakticky všechen sport tak omezenej že mi ani nevadí že Skylink zrušil Eurosporty.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MAESTRO_007: Hmm Bernal, mně přijde, že tahle pseudokauza je jen taktika pro média. Ineos pojede stejně jako na poslední tour, tzn. nebudou tolik diktovat tempo pelotonu jako dřív na Frooma, ale pojedou s časem těsně za někým jako Alaphilippe (letos to klidně může být třeba Roglič), který odvozí zase skoro celou tour žlutý dres. Když budou ti tři lídři rozumní, tak můžou stát všichni na pódiu.
    VITI
    VITI --- ---
    SALO: to mozna sirenim nekam po netu, sem do 'odborne' diskuze je to IMHO ok, aspon je clovek v obraze
    SALO
    SALO --- ---
    ONDRAT: postovanim tychto linkov davas tym kretenom iba vacsi priestor na sirenie demagogie.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Díky za vysvětlivky k těm tepům, vidím, že se zbytečně šetřím:)
    Btw. taky mám Polar a taky mi ty limity zón odhaduje (subjektivně) zbytečně nízko..
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SALO: Nemusis prece chapat vsechno na svete, natoz na vsechno reagovat. Ja ten clanek nikde jinde nevidel, omlouvam se, prosim prejdeme to. Pokud se patras po duvodu, proc jsem to postnul, tak je to vicemene jen pro pobaveni nad prapodivnou dikci, jak vystrizenou z motorizovane reality nekterych prazskych politiku. Jednoduse to tvori verejne mineni a me se to dotyka, tim bych to uzavrel.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Bernal: „Když budu muset, budu pomáhat“ | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/bernal-kdyz-budu-muset-budu-pomahat
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Já taky, ale nebyl bych tak přísný :D. Jak říkal Werich: "Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat."
    SALO
    SALO --- ---
    ONDRAT: vidím to minimálne tretí krát za posledné dva dni a vôbec nechápem, prečo to sem vôbec píšeš....
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SALO: Lol, myslíš ve všech dvou klubech? Je to píčovina a mrzí mě, že trpíš opakovaným čtením titulku.
    SALO
    SALO --- ---
    ONDRAT: fakt tato picovina musi byt v kazdom klube na nyxe, ktory ma v nazve aspon vzdialene "cyklo"?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BARÁK: Nepodléhejme bicyklismu. Kolo se změnilo v modlu agresivní ideologie | Názory | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...u-kolo-se-zmenilo-v-modlu-agresivni-ideologie.A200720_152231_ln_nazory_tmr
    BATY
    BATY --- ---
    Tak nakonec byla na helmu od Spešlu crash replacement sleva 40%. Škoda, že ta nová už stojí 7500 :D Ale co, lepší než drátem do ucha, jak se říká!

    ;)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: jel jsem klasicky okolo spolaku akorat a kriterium jsem mel naopak nejoblibenejsi, bomby po rovine ve skupine jsem zvladal :) ...ale u cyklokrosu jsem se nikdy nevzpamatoval z toho startu a pak se mi jelo celou dobu hur a hur :)
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: jj, same shit

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Tak on ten kriťák není moc odlišný. Nebo bodovačka na dráze...
    Jel jsi ještě starého původního Sumce, na kratším okruhu? Když byl cíl vpravo od Spoláku, ne před? 800 m okruh, obdélník o stranách 150 m a 250 m, jeden nekonečný nástup ;)
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: á, našli sme DH jazdca ;)))
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    fuj casovka, fuj cyklokros... to sem nemel nikdy rad :-)
    SALO
    SALO --- ---
    JOPS: typická časovka (keď sa v cieli nepobliješ of vyčerpania, tak si si zle rozložil sily :D)

    SALO
    SALO --- ---
    JOPS: typický cyklokros

    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: Co koukám na nějaký poslední závod MTB, co jsem jel, tak průměrný tep jsem měl 174 a v té době maximální 188. Jel jsem to 2:30h. Teplota 25 °C.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam