• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VOTA: taky je ten závod vždycky strašně divnej jak ty týmy neumí spolupracovat, chybí tam ti na černou práci a pak to vyhraje někdo z Kazachstánu co tam jede sám.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VOTA: Olympiáda je podnik sám pro sebe, hromady prachů padaj hráběma přes okraj Zeměplochy. Buďme rádi za to, že je to jen jednou za 4 roky. World Tour je úplně jinde.
    VOTA
    VOTA --- ---
    Stejne je ta olympiada podivná záležitost.
    Vlastně se nám “silniční cyklistika” snaží prodat, jak je to týmový sport a pak se na olympiadu kvalifikují závodníci z různých zemí po jednom, po dvou...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Hm, a Simon Geschke taky Covid pozitivní… :/
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Top 10 efforts on Mikuni Pass this week. Bettiol did at at +- 6w/kg

    https://twitter.com/laflammerouge16/status/1418259657433489414/photo/1
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CUKI: V okolí Brna jsou i cyklostezky, kde tyhle piče nejsou. Protože je to už daleko za městem. Ano, jsou i takové (Obřany - Bílovice příklad za všechny), kde se pořád motají parchanti, bruslaři a kočárky, ale tam na to seš připravený. Stačí zajet trochu dál a už máš klid na švih. Semtam nějaká okreska, ale provoz nula nula nic. Chápu, že v Praze to bude horší.
    SALO
    SALO --- ---
    je síce piatok ale už by fakt stačilo, nie?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Po pravdě na silničce jsem jezdil 2 roky v GB, tam se zase nedá sehnat rozumnej MTB. Dokážu si to představit ve F, E, P, I,... ale tady u nás je to fakt na h..
    Ač jsem si to kolo přivezl zpátky do CZ tak jsem ho asi za rok prodal...

    PAN_SPRCHA: To se nedivím poměr cyklostezek (těch skutečných) je na jednoho cyklistu fakt nicotné číslo. A cyklostezka jako uzoučký pruh vedle podélně zaparkovaných aut opravdu není cyklostezka, ale spíše pozvánka do nemocnice a nebo na krchov.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CUKI: já teda občas na cyklostezce nějakýho experta na silničce potkám. Já myslím že tam trénují brzdění a rozjíždění.
    CUKI
    CUKI --- ---
    BURKHAR: Běžně jezdíš na silničce po cyklostezkách? Tady v okolí Prahy a v Praze si to nedokážu dost dobře představit. Někde z kopce v 80ce budu míjet pani s kočárkem? :-D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONDRAT: tam dojedeš po ulicích, ale většinou takových že tam silničkou fakt nepojedeš.

    Já mám taky radši silnici, ale jezdím mtb, prostě proto že to tu mám kousek na lesní cesty a slušný silnice v okolí jsou nepříjemně frekventovaný
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    D1RABBIT: A k tomu lesu se jezdí autem, žejo?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Jsou i cyklostezky.
    CUKI
    CUKI --- ---
    D1RABBIT: Tak bacha vyzkoušíš a přestaneš fetovat! Není cesty zpět, tak na to pozor :-D
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    LARS_GUNNER: a proč karbon, resp. jaký na to máš budget + jaké cesty jezdíš? Kam mířím — pokud nejsou finance neomezené, často může být výrazně lepší volbou high-end hliník, než entry-level karbon.

    Za mě leží onen „sweet spot“ někde u hliníkového rámu a sadou Shimano 105 s kotoučovkama, za tímto bodem už připlácíš relativně dost za nevelké posuny (no dobře, třeba Di2 / eTap asi velký posun je). Nicméně pokud máš peněz dost, pak není co řešit a proč si radost neudělat, samozřejmě že high-end karbonový rám bude lepší, než high-end hliníkový :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Silnička je boží, to vyzkoušej někdy. A už nesesedneš. ;)
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Lepší téma by bylo... chtěl bych si na příští sezónu pořídit karbona. Kde ho pořídit a jak tak, aby mi seděl. :) A jestli to nejni zbytečný při nájezdy max. 3000 za rok.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    CUKI: na MTB jezdej jenom fetaci...
    BATY
    BATY --- ---
    CUKI: kdybyste
    CUKI
    CUKI --- ---
    BURKHAR: sry končim :-) kdybyjste se tu nesrali do MTB... :-)
    CUKI
    CUKI --- ---
    BINARY_PARANOIC: panamerican cosi. Má to nějakou zkratku, dělaj to lidi z ex ESR. Já už jsem ale 10let out :-(

    Jen jsem ještě pár let po tom co jsem skončil závody dostával pozvánky. Tahle byla jedna z nich. Nikdy jsem to nejel, ale musí to bejt nářez.

    TABR pokud vím tak nejezděj na 6,8 ROAD, ale na kolech co něco uvezou a daj se opravit. Podobně jako ostatní takový závody.

    Jinak vrcholem je nějaká Kordillerská sranda. Která má sic "jenom" asi 4k km, ale horší přejezdy prostě nevymyslíš. Vejškovej profil vypadá jak hrábě, víc než polovina mimo zpevněný cesty. A dobrá čtvrtina nad hranicí sněhu a ledu.
    Proti tomu jsou všechny tři GT projíždkou v parku :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já bych to uzavřel tím, že MTB sem nepatří. Je na to spousta jiných auditek. Stačí, že mi lidi na horacích pijou krev IRL, pak mne to fakt nebaví i tady.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam