• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MISO
    MISO --- ---
    Bradley Wiggins is the new Daniel Stach :)

    Tokyo 2020 Olympics - Bradley Wiggins explains why drafting negates a rider’s ‘biggest enemy’ - Cycling - Track video - Eurosport
    https://www.eurosport.com/cycling-track/tokyo-2020/2021/tokyo-2020-olympics-bradley-wiggins-explains-why-drafting-negates-a-riders-biggest-enemy_vid1518514/video.shtml
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BATY: tak výkon manželky bych na watty nepřepočítával :-))
    BATY
    BATY --- ---
    ROMI: Watty na hodinkách, pokud se bavíme o Garminu, ti zobrazí jen ty nejvyšší řady hodinek typu Fenix atp... Levnější modely modely garmin hodinek by ten ANT+ signál z PM asi nezvládly přijímat :) Ne, to je jasný, dělám si prdel, takhle to dělají všichni, že ten produkt to může umět, jen to je zakázaný, protože stál míň peněz...

    Nicméně mě vlastně napadlo, že manželka má ve svém e-kole vestavěný powermetr, tak jsem jí dal na řidítka svoje staré Fenix 3, abych se podíval, jestli vůbec něco dělá :)

    Když porovnám svoje a její watty na kilo, tak to vypadá, že i trochu šlape :)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ale já jsem větší.


    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Černý je čurák.

    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    CUKI: tak vetsinu mu plati Specialized a to bude aj u TotalEnergies
    ORPA
    ORPA --- ---
    BURKHAR: jak píše MATISK0, novináři minulý měsíc hlásili přestup do TotalEnergies.

    Peter Sagan už vie, kde bude jazdiť v budúcej sezóne. Vo francúzskom tíme | Sportnet.sk
    https://sportnet.sme.sk/spravy/peter-sagan-novy-tim-totalenergies-zmluva/
    CUKI
    CUKI --- ---
    ORPA: to bylo jasný, Bora není tým ke kterému se hodí. A na jednu stranu lejt prachy do takového závodníka a na druhou nemít pro něj podporu je nesmysl.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Total Energi
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ORPA: Půjde do UAE?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CUKI: Pogačar byl až třetí na slovinském mistrovství. Tak se asi nenominoval.
    CUKI
    CUKI --- ---
    Se divim, že nestartoval Pogačar.. Že by mu to zase vyfouk :-)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: porazil par slusnejch jmen..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Kukrle 5 minut sekera...ale zúčastnil se.
    BATY
    BATY --- ---
    MATISK0: Jakto, že Roglič, jako vítěz, nestojí na nejvyšším stupínku? ;)
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: energie je zrovna ta nejmíň podstatná věc, kterou to umí :) já vidím u waťáku tři zásadní přínosy:
    1. dlouhodobě si trackuješ svoji výkonnost, vidíš jasně zlepšení/zhoršení a nemáš se na co vymlouvat, a podle aktuálních čísel si upravuješ trénink
    2. porovnáváním wattů a tepů si rychle všimneš nejen únavy, nastupující nemoci, ale můžeš tím zjistit i srdeční arytmii nebo něco horšího. Kamarád minulý rok zjistil, že při 180 tepech dává o 70 wattů míň než dřív, šel k doktorovi a za 2 dny byl po operaci.
    3. Dokážeš si skvěle naplánovat tempo, které udržíš. Zrovna teď jedu týdenní etapák, každý den 1-2 měřené kopce cca půl hodiny, a já přesně vím, co si můžu dovolit, abych ve dvou třetinách kopce nevypnul.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MATISK0: Tvl, kde se najednou vyloup? Však na jaře byl na nějaký klasice jen jako divák.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Tak je to správne

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam