• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: Nicméně po zbytek dne jsem měl srdce trošku poplašené...

    BATY
    BATY --- ---
    FLIPPER: Jsem měsíc od doby, co jsem chytil Covid, takže tam dva týdny "vyléčený". V neděli jsem byl s kamarádem na gravelech po silnici, abychom nebyli jak prasata a na AVG Power 190W, NP 213W (75,2 kg) průměrná tepovka 151.
    RICK
    RICK --- ---
    KEIKIN: tak snad by měl termín 20-26.2. platit.. covid tam sice sílí (cca 2500 denně), ale očkování tam proběhlo, tak snad to bude stačit
    jinak mezitím se zrušil argentinský etapák Vuelta a San Juan
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    FLIPPER: já zas při 170+ už kolabuju, takže je to dost individuální:)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Co myslíte, pojede se UAE ? Nějak se mi zdá, že jejich stránky jsou měsíc a půl před začátkem jakési mrtvé.
    COYOT
    COYOT --- ---
    FLIPPER: To záleží na tom jakou jedu intenzitou :) ale pokud se budem bavit o nějaký jízdě na budování aerobniho základu , tak do 140ti.. když intervaly tak nad 165 … kdyz jedu s kámošema na vyjizdku tak to většinou moc neřeším .. jinak tepy dle motivu jízdy … a vzhledem k tomu že mám porovnání před covidem a po covidu .. je to teď plíseň :( a tepy jdou nahoru skoro i na volnobeh :/
    WERT
    WERT --- ---
    FLIPPER: Normalni…

    Ja mam 170+ kdyz jedu z kopce :)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    A jak se vám normálně pohybují tepovky při jízdě? Jak to tu poslední dobou čtu, tak si říkám, jestli nemám nějaký problém - průměrně mívám 140-150bpm na jízdu, pod 120 mi to padá jen když jedu z kopce a když dávám náročnější výšlap, tak jsem běžně 170+ ... je to normální?

    jinak já loni takto, 95% je kolo a 100% outdoor

    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    BATY: já mám to vyhodnocování tepu už vyple, ale když jsem dlouho nejezdil a pak začal, tak mi klidová tepovka na tom grafu taky vylezla nahoru, jako by to nějak zvláštně průměrovalo s těma aktivitama.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Taky mám měsíc po Covidu podobný následky - klidovka cca o 5 vyšší, při vyšší zátěži hned tepy 150+. Trochu se to teda zlepšuje, ale fakt pomalu. Dokonce bych řekl, že bezprostředně po nemoci to celkem ušlo a zhoršilo se to až po cca týdnu. Ostatní parametry standardní - druhá dávka očkování v červnu a bacil od dětí v půlce listopadu.
    Je to fakt mrdka.

    2021 na kole celkem stagnace, ale zase jsem k tomu najel 3000km na běžkách/kolcích:)

    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    BURKHAR: samé
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    2021 :(

    Rides: 0
    Time: 0h 0m
    Distance: 0 km
    Elev Gain: 0 m
    VITI
    VITI --- ---
    BINARY_PARANOIC: ja predispozice nemam, vuli taky moc ne ... jen se tam proste poflakuju na kole :-)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    MISO, BATY, JONAS3, JAZ, FORELLI, RICK: tedy pánové, klobouk dolů. Absolutně nechápu, jak to vedle běžného pracovního a rodinného života zvládáte. Holt je na místě si přiznat, že máte výrazně lepší fyzické predispozice a především pevnější vůli :)) Takže: velké kudos! O to více si vážím každé vaší drobné podpory nám, čistokrevným zlenivělým hobíkům a mamilům (viz níže) — kdybych teď v prosinci nepořídil Kickr, tak nedám ani 1000.

    Rides: 47
    Time: 52h 30m
    Distance: 1 141 km
    Elev Gain: 15 228 m

    JONAS3 mi dává na Stravě kudos. 2021, kolorováno:
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    wva je fakt hrozná mašina a bojovník :-)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    pro připomenutí, za chvilku začíná na eurosportu cx v Baalu.
    RICK
    RICK --- ---
    já jsem to ještě dneska musel doklepnout na Zwiftu :-)
    Distance 9,002.8 km (575km Indoor; 2588km MTB; 5835km Road)
    Time 398h 46m
    Elev Gain 100,092 m
    Rides 147
    Longest 225km
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    2021 stats:

    10 010 km
    141 834 elev gain
    217,8 longest ride
    50 x 100+ km rides
    146 rides
    100 % outdoor
    ROMI
    ROMI --- ---
    KEIKIN: behani mam podobny :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    KEIKIN: to jsem se vratil z Tenerife a bylo vse zavreny, tak jsem porusoval narizeni aspon :D pak uz bylo zase co delat od kvetna :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: letos jsi tu jasně vyhrál, ten počet aktivních dnů je brutální, zvlášť v tom vašem klimatu :)
    Já letos ukončil závodní sezonu týdenním etapákem na konci července a pak už neměl morál jezdit intenzitu, jen občas se svezl pro radost, a podle toho to vypadá.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam