• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Stále neodřekl Piddcock.... Tomu je to skoro jedno co a kdy jede :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Také Wout van Aert vynechá mistrovství světa v cyklokrosu | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/take-wout-van-aert-vynecha-mistrovstvi-sveta-v-cyklokrosu
    HLUCHEY
    HLUCHEY --- ---
    ROMI: Přesně tak, cyklokrosovou sezónu už ukončil.
    ROMI
    ROMI --- ---
    A Poel je hlavne zranenej se zadama, nejspis cross uz nepojede ted
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MATISK0: se dalo čekat když se jede v USA
    DABE
    DABE --- ---
    FLIPPER: tak to máš myslím v cajku. pokud by bylo něco špatně, tak to pocitíš...
    znám výkonnostní bězce, kteří mívají tepovku kolem 135/140 v tempu a těch cca 170+ treshold
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Wout, Poel a mozno ani Pidcock nepojdu majstrovstvá v cyklokrose
    ROMI
    ROMI --- ---
    MAESTRO_007: peto uz je za zenitem, ted uz tam jsou jini vlcaci
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DUKED: tak to na překvapující návrat nevypadá :-/
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    DABE: osciluje mi to okolo 55bpm když spím ...
    DABE
    DABE --- ---
    FLIPPER: jakou máš klidovou TF? tohle by mohlo napovědět...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    tohle má fakt každý jinak, někdo při stejné zátěži jede na 120 tepů, někdo 140. Každé tělo je jiné. Já osobně patřím spíše mezi ty s vyšší TF. Po skoro měsíci po covidu jsem začal zase trochu jezdit, a jsem tak o 10 t/min výš, než předtím a to je zima...
    BATY
    BATY --- ---
    ROMI: Tak to určitě. Tak podle takového toho nejjednoduššího vzorečku 220 mínus věk bych měl mít max. tepovku 183.

    Ještě si říkám, jestli nehraje nějakou roli i velikost srdce. Člověk, který má větší srdce, tak mu stačí asi míň pulzů za minutu, aby ten kyslík rozehnal po těle... Ale nevim, nejsem doktor :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Velký Dumoulinův návrat. Zase pojedu Grand Tour na pořadí, oznámil - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/tom-dumoulin-navrat-na-grand-tour.A220104_124048_cyklistika_mt2
    ROMI
    ROMI --- ---
    BATY: mladej klucina :) jeste zalezi na vysportovanosti
    DUKED
    DUKED --- ---
    BURKHAR: Jn. Gaviria to mel snad uz 3x, ne?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DUKED: To je u sportovců úplně normální. Např. v UK je už několik zápasů odloženo, protože to chytlo víc lidí. Mj. Arteta, náš (rozuměj Arsenal) trenér, je očkovanej a chytl to taky už podruhé. Omicron je svině. A co teprve ta mrdka z Kamerunu, která se objevila ve Francii. :D
    DUKED
    DUKED --- ---
    Cyklista Sagan se podruhé během jednoho roku nakazil koronavirem - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/peter-sagan-koronavirus.A220104_214918_cyklistika_rou
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Peťkův novej bajk.

    BATY
    BATY --- ---
    ROMI: Já mám i přes 190 někdy, když dávám náročnější výšlap :) Záleží taky kolik ti je. Každý rok klesá maximální tepovka cca o 1. Mně už táhne za pár dní na 37... Ach jo, teď jsem si to připomněl :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam