• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak Sagan tady zítra bude
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: ten kopec je můj nejoblíbenější tady v okolí, obráceně by to kousalo víc
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FORELLI: Jede to i webu ČT4.
    Ten okruh je pěkině kousavý. Prakticky od startu kopec, 5 km, nic prudkého ale utahovák to taky zrovna není.
    A junioři to rozvěsili hned od startu, to bych čekal zítra taky.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Zdá se, že by dnes večer mohlo jít vybírat.

    https://twitter.com/velogames/status/1540375457182486535?s=20
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Společné MČR/MSR v silniční cyklistice 2022
    https://youtu.be/q8I4vZYlhZ8
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    LARS_GUNNER: těšíš se? .o) ti hlavní komentátoři jsou každý rok stejní
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Bude letos spolukomentovat Bencik?
    BATY
    BATY --- ---
    HUGH_BOYLAN: To jo no, tu kombinézu jsem si nebral. Vzal jsem jen kraťasy, dres, triko pod dres a ponožky a jsem v tom za 8200. Tak jsem rád, že jsem zase ušetřil :o)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BATY: Osobně bych měl strach se na tak drahý obleček jenom podívat, natož ho obléci a vyrazit s ním na švih.
    BATY
    BATY --- ---
    RICK: Dneska mi kalas poslal slevu 500 Kč, protože má svátek, tak se na to mrknu, jestli to nemaj už v eshopu...

    ;)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Díky těm třem letům mám trochu výhodu, ale souhlasím, to je kolikrát o několik úrovní nesrozumitelnější než Skotština.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: I když jsem žil v Irsku asi 3 roky, tak je možné, že jsem Seanovi špatně rozuměl, to připouštím.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: nerikam, ze je bude vyhravat, jen ze to mozny je :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    RICK: Tohle ale přece zakázali, nebo se pletu?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Toho rozdílu prolog vs. časovka jsem si všiml až se sledováním Eurosportu s anglickým komentářem, když jsem pobýval v Londýně. Čeští komentátoři to takto nerozdělují, ale tam jsem o tom poprvé slyšel povídat Seana Kellyho, že typická časovka je do 15 km s maximálně malým zvlněním, kdežto prolog je delší časovka s typicky jedním závěrečným stoupáním, nebo dokonce výraznými kopci / zvlněním v průběhu celé etapy.

    P. S. Mimochodem, kdo poznal význam názvu mého týmu na Velogames?
    RICK
    RICK --- ---
    ROMI: a navíc
    Mathieu van der Poel will use a £2,750 skinsuit for Tour de France prologue | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/van-der-poel-will-use-a-pound2750-skinsuit-for-tour-de-france-prologue/?
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak hlavne napiste, kdy se bude moc vybirat uz na Velo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: kor kdyz se tomu moc nevenuje mam pocit, tak tam ten potencial je
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: mvdp byl druhej v casovce na giru a loni na tour de france byl taky dost vepredu ne? dojel jako Aert, takze, kdyby se na to trosku soustredil a sedl mu profil, tak je to taky mozny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam