• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Jestli do toho teda můžu kecat, tak já bych byl pro anketu včetně veškerý historie, vždyť to byli neskutečný borci a občas neuvěřitelný příběhy - aspoň bychom se tady třeba kolektivně dovzdělali.
    Pří vší úctě třeba momentálně adorovanej WvA zatím proti takovýmu Riku van Looyovi nevyhrál ani hovno:)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    A nebo za obdobi 1990 - 2010, at tim vyradime ty soucasny borce
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Udelej radsi anketu o nejpopularnejsiho zavodnika, kterymu bud doping nasli a nebo se k nemu pozdeji priznal.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: no a to měli ještě puntíky
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Oftopic/momentálny/ Kwistec na tour of Pologne nebude, zranený, ma otres mozgu
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    KEIKIN: souhlas. A ať ušetříme čas a práci organizátorovi tak hlasovat rovnou mezi WvA, Pogacarem a Vinegaardem :-)

    Po výkonech WvA na tour se už na ostatní zlobit nebudu když vyhraje :-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: to nemá smysl tady dělat anketu do historie. Poslední ročník dopadl tak, že většina hlasovala dle aktuální formy..To se nezmění..Ve předu pořád bude Aert, Pogy, Jonas, rogla..Ti co jsou v živé paměti. Ostatní z historie nemají šanci. Takže bude lepší /podle mně) zvolit za poslední rok, bude to méně práce a výsledek fdefacto stejný.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    A ta 100,- pro vítěze velogames se posílá kde.
    Nebo to tady někde je?
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Na Velogames San Sebastian a tour of Poland
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: no takže jsi zpátky na posledních 10-15 let
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: nebo do ankety zahrnout jen ty, kterým nikdy v kariéře nenašli doping, tím se to hodně pročistí :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: je to jen můj názor koresponující s tím, odkdy na to koukám .o) pohled člověka, kterýmu jsou Fiňón, Anketil a Merx vlastně úplně jedno.
    jiní to mohou mít jinak, tak ať se taky vyjádří.
    a pak jak to vlastně sestavíš?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: jsem klidně pro, jen bych to omezil třeba na posledních deset, patnáct let. totiž historie cyklistiky je dlouhá a dávná esa už jsou ve tmách historie.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    HUGH_BOYLAN: zeptej se jí které sporty jsou podle ní vhodné pro ženy a které by naopak dělat neměly :D
    CUKI
    CUKI --- ---
    JONAS3: Auto, musí dodržet takový odstup aby mohlo na tyto situace reagovat. Zas to nebylo tak náhlé aby s tím nemohl nic udělat. To platí jak na silnici, tak v pelotonu, tam dvojnásob, protože následky můžou být mnohem více fatální! Ona (i řidič) měla štěstí, že neskončila přímo pod autem.

    Jinak ty jména slyším poprvé a nebo si je neumím přiřadit, já ale silniční cyklistiku nikdy nedělal. TdF se mi líbí jen jako vytrvalostní závod, což byla dejme tomu zase má parketa i když ne na silnici.

    Pokud by tam nebyl tvůj jmenovec a asi 5 max 10 dalších jmen, byla by TDF naprostá nuda.

    Až ty ženský najezděj to co muži budou jezdit v balíku taky sebevědoměji.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    CUKI: Sorry, to auto tam prostě bylo a jelo konstantní rychlostí. Nemůže to jen tak zadupnout, jsou za ním další auta v koloně, a docela těsně. I kolona má svá pravidla, a docela striktní. Párkrát jsem v koloně i řídil auto, a není to žádná prdel.
    A navíc, jak je zde ORPA, zůstávali tam kvůli bidonům, o to je nepochopitelnější.

    CUKI: No, je mi 47 (tvl, už), jsem už hpbík, chodím do práce, 3 děti... . A s nejlepšími našimi ženami se potkávám na závodech (Korvasová, Nosková, Havlíková...mám pocit že i párkrát s Neumanovou) docela pravidelně, protože buď jedeme všichni dohromady, nebo nám je strkají do balíku (jakože 40+). No a je to tak, když je máme ve skupině, pak si děláme prdel, že když nás porazí, tak jsi byl třeba druhý v ženách ;-)
    Samozřejmě tyto na TdFF jsou trochu jinde, ale pro představu.
    A ke stylu ježdění. No nechceš jim jet v háku... Prostě dělají věci, co chlap ne. Některé reakce překvapí dost.
    A neber to (anebo klidně ber, je mi to buřt) jako šovinismus, prostě jako zkušenost.
    BATY
    BATY --- ---
    koukám na sestřih dnešní etapy a Lisa odbočila z prvního místa jako jediná špatně... To naštve
    DABE
    DABE --- ---
    tahle debata je zcela lichá a celý den nad ní kroutím hlavou.
    má první zkušenost např s ultra cyklistikou a závodem napříč Polskem je taková, že něžně vypadající ženy, jedoucí na low-end kolech byly v cíli o pár dní dříve, než já.
    morálním vzorem mi pak byla žena 50+, kterou jsem cestou potkal několikrát a nad jejím never give up přístupem jsem uplně žasnul...

    pardon za tdf ot
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SUMAC: Moje bývalá přítelkyně má roční nájezd přes 6000 km, jezdí XC v zimě, silniční kolo od jara do podzimu a párkrát do roka DH. Sleduje jak mužskou tak ženskou cyklistiku a z TdFF je nadšená i přes ty pády. Máme spolu přátelský vztah, tak se mohu zeptat na víc, když sepíšete otázky.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    BTW je tu nějaká žena cyklistka?? její názor by mě asi zajímal... Je docela vo hovne když se tady debatuje o ženské cyklistice ze 100% mužského pohledu.

    Co sleduju ženské na twittru tak jsou všechny z TdFF nadšený na max a nějaký picoviny co se řeší tady tam vůbec neřeší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam