• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: Nekaz my muj moment slavy a triumfu 😏
    ROMI
    ROMI --- ---
    YAZZMAN: Ja myslim mistni idecko 😂
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    BINARY_PARANOIC: Já jezdím převážně hodně brzo ráno, protože do práce vstávám ve čtyři, tak i o víkendech od jara do podzimu na to v půl pátý sednu a než doma všichni vstanou, jsem zpátky s kilem na krku a můžu dělat cokoliv dalšího :-) Mám to ranní ježdění fakt rád, je to jiný než navečer, větší klid, lepší vzduch a tak :-)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Ja svoje radsi ani psat nebudu neb to byl rok na kokot, ale do toho 2023 nam preju hodne kvalitnich kilometru a aby nas to hlavne bavilo a ve zdravi!
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    a těch vos mezi zuby
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    ROMI: ja zase v rijnu prejel veverku :(
    ROMI
    ROMI --- ---
    707,6 km najeto, jsem spokojen, zase jsem porazil kralika 😏
    VITI
    VITI --- ---
    FORELLI:
    ja cca 7k2 a 110k
    Proti poslednim sezonam 2k dole, ale kdyz si vezmu, ze kveten a cervenec jsem byl vzdy mesic ko a v rijnu jsme delali fasadu ... tak vlastne super sezona.
    A nepamatuju, kdy bych mezi vanocnima svatkama byl kazdy den na kole :-)
    RICK
    RICK --- ---
    Přeji zdraví a krásné chvíle na kole do nového roku. #PF23
    Sezónní cíle splněny:
    1) nájezd 10-12k km (ještě na začátku prosince jsem měl 11k a horní meta 12k vypadala reálně, no nebýt okolo Vánoc asi 10 dní mimo, ještě bych zabojoval)
    2) zajet Praha-Ještěd-Praha

    #stats

    11 472km/ celkem (z toho 1988km MTB, cca 2600 Virtual, zbytek road)
    123 451m/ nastoupáno
    244km / nejdelší jízda (ten Ještěd, tak tak ale stihnul - až koncem žáří)
    189 aktivních dnů (včechny aktivity)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    Za mě:

    9072km / celkem
    105 094m / nastoupáno
    112 švihů a z toho 22x 100km+
    355km / nejdelší švih
    100% outdoor, 99% gravel, 1%MTB

    Zvládnul jsem dva pěkný závody - Desertus Bikus napříč Španělskem a Gravmageddon v polských Jizerkách a Krkonoších. Celý rok jsem lavíroval, že si konečně pořídím čistokrevnou silničku, abych si na začátku zimy koupil HT MTB :) Cíl byl samozřejmě 10 000km, ale z různých důvodů se mi tam v průběhu roku vloudily měsíce, kdy jsem toho najezdil fakt málo a to nejen kvůli počasí. Tak snad příští rok :) Ať to sviští!
    DABE
    DABE --- ---
    3,814.5 km / celkem
    30,968 m / nastoupáno
    312km / nejdelší jízda
    73 aktivit
    100% gravel

    + tedy 1150 km / naběháno s 18.888 m
    loni sem si poprvé zkusil nějaký ten delší závod a začal tak více jezdit na kole.
    jinak to byl sviňský rok ve znamení 2x covid + long, čili tyhle čísla beru ještě jako docela ok:)
    STAJA
    STAJA --- ---
    To ty statistiky vyzobáváte růčo? tak jsem chtěl mrknout jestli jsem byl/nebyl úspěšnej :D
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Tak jo :)

    4,490 km / celkem
    29,300 m / nastoupáno
    124.2 km / nejdelší jízda
    9 x 100+ km jízd
    130 aktivit
    100% gravel

    Na to, ze na kole jezdim vlastne teprve dva roky, tak jsem spoko, i kdyz jsem chtel dosahnout tech 5 000 km
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    D1RABBIT: však taky mám výšku žokeje 🤷‍♂️
    BATY
    BATY --- ---
    BINARY_PARANOIC: U mně to dělá hlavně dojíždění do práce (26 km tam a 26 km zpět). Zároveň se to doma dobře obhájí, protože je jedno, jestli sedím 1h v MHD a nebo 1:10 na kole... Dorazím domů a už mám odsportováno a jsem doma. Takhle kdybych přišel domu a řekl: "Tak já jdu ještě na 2h na kolo, tak zatim čau!", tak to by mi asi moc dlouho taky neprošlo :o)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Mno, tak já zas trochu snížím laťku, jo? :D

    #2022 #stats

    2 805 km / celkem
    33 860 m / nastoupáno
    105,7 km / nejdelší jízda
    1 × 100+ km jízda
    123 aktivit / 111 aktivních dnů
    37% outdoor (road/gravel) / 63 % virtual

    A teď ty pro mě důležitější statistiky:

    – cholesterol (dědičně zvýšený) se drží na zdravých hodnotách i se sníženou medikací
    – váha klesla z 77 kg na 66 kg, takže už jsem zas štramák bez zakulaceného pupku (ale to nejen aktivitou, taky jsem teď pečlivější ve stravování)
    – a hlavně: 2805 z 2805 km jsem si užil :)

    Ačkoliv oproti běžné české populaci myslím nejezdím zas tak málo (ostatně včera mě má drahá polovička ani nepustila na Ještěd, prý ať nejsem po celý rok pořád někde na kole :D), je z toho hezky vidět, jak jsou FORELLI, BATY, JONAS3 (a další) na úplně jiném levelu. Upřímně smekám čepičku a jen nechápu, jak to vedle běžného pracovního a rodinného života zvládáte :)

    Mimochodem sám jsem docela překvapený z poměru km ve virtualu. Čímž se mi potvrzuje, že Kickr byla jedna z nejlepších investic za poslední dobu. Tedy samozřejmě si to více užívám venku, ale často pracuji do pozdních večerů (OSVČ ftw) a když už je venku tma nebo ultra ošklivo, normálně bych se asi k aktivitě nedokopal, takhle si dám aspoň indoor.
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: právě, že toho tam moc není, přestože od výhry Kwiatka na MS tam popularita silnice hodně roste. Třeba v Itálii na závodech dalšího Čecha skoro nevidím, ale Poláků tam bývá fůra, oni jsou tam schopni jet 2000km jen kvůli jednomu gran fondu. A proto si myslím, že i díky nim mají Sudety velmi dobrý potenciál :)
    Jinak tam vím jen o Majka Gran Fondo v Krakowě, ale stejně jako všechno v Polsku, je o skoro placka https://www.majkagranfondo.com/routes-2023
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Všem zdraví a kilometry bez nehod!

    2022 stats:

    11 638 km /celkem
    138 005 m / nastoupáno
    167 km / nejdelší jízda
    13 x 100+ km jízd (+ několik 100+ za den - závody s rozjetím)
    237 aktivních dnů
    100% pure outdoor, road

    18 závodů, 2x bedna (3. na Mamut tour, 3. na Tour de Zeleňák)
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Na ty problémy cos měl máš teda pěkný nájezd :) Taky všem vše nej do nového roku a jak už bylo řečeno, hlavně to zdraví! 🥂

    2022 stats:

    10 103 km / celkem
    91 848 m / nastoupáno
    208 km / nejdelší jízda
    10 x 100+ km jízd
    305 aktivit
    88,7% outdoor / 71,9% gravel / 15,4% road / 11,3% virtual / 1,4% MTB
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Opět je tu čas pro malou bilanci letošního roku :-)

    2022 stats:

    11 234 km / celkem
    159 659 m / nastoupáno
    220 km / nejdelší jízda
    70 x 100+ km jízd
    149 aktivit
    100 % outdoor / 92 % gravel / 8 % MTB

    První půlka roku hodně aktivní, léto ještě jakž takž, ale od září totální útlum, návrat mononukleózy, obrovská dvouměsíční únava, na kolo vůbec nálada a když už jsem vyjel, tak po 40 km jsem začal vadnout... V prosinci se to trochu zlepšilo, tak snad to zase pojede.

    Ať se vám všem daří, ale hlavně ať slouží zdraví, to ostatní už pak nějak vždycky jde! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam