• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    4PTODnes jsem viděl veterána a pořídil foto
    rozbalit záhlaví
    VACA
    VACA --- ---
    CADDY: Nojo, tak tenhle tady furt stoji chudera… Za oknem ma napsano prodej za 185k, uz dlouho…

    CADDY
    CADDY --- ---
    VACA: to netusim, vim jen, ze na prodej nejakou chvili byl, ale co vim, tak někde u Berouna...
    VACA
    VACA --- ---
    CADDY: Neni to ten kus, co asi snad skoro dva roky stal bez hnuti v praze u zvonu, a posledni rok byl k prodeji?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    _UDO_: pro tohle auto jsem měl vždycky slabost a už jsem si ho skoro i kooupil - šedá metalíza s vinylovou střechou. Nakonec z toho sešlo, zespodu bylo sežrané.
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    takove podzimni

    CADDY
    CADDY --- ---
    JIMX: tento model mě vždy děsně lákal... ale už asi raději FWD Eldo nechci, když mi teď kamarád vylíčil ty servisní problémy... :-D
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    CADDY: V tomhle jsem viděl v pátek jak chlapík veze rodinku i s dětma nahoře v Podolí, fakt mega styl.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Nejvíc mě dostalo, že tam měl originál rádio na 8 track cartridge a měl jich tam plnou zásobu ... jinak to měl docela v bídným stavu

    CADDY
    CADDY --- ---
    a toto jsem zase nechytil ja, ale jedna spriznena duse, co si hned na me vzpomnela :) A je to tak pekny kousek, ze je skoda si ho nechat pro sebe :)

    CADDY
    CADDY --- ---
    to mi pripomnelo, ze jsem sem nedal tohle :) Ale neni to dnes, nybrz uz minulou sobotu :)

    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    BANKMACK
    BANKMACK --- ---
    Neziderské jezero, minulý víkend.

    KULA
    KULA --- ---
    PETJU
    PETJU --- ---
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    PREDSEDA: já jich pár potkal v sobotu mezi Mostem a Žatcem a přemýšlel, co se to děje. vesměs velký ameriky a jednu 110R =) fotky ale nemám, neměl jsem spolujezdce =/
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Závod historiků v Mostě, napráskali jsme tam asi 400 fotek, tak tady pár ať vás nepřekrmím.

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    A ještě přihodím třeba tyhle. Z dnešní Sázavy.

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Taj máte Tagoru

    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    KROJC
    KROJC --- ---
    GECKO: Díkes za každou radu.
    GECKO
    GECKO --- ---
    KROJC: Tu regulaci by nemělo být složitý pořešit. HydroCitroeny mají na obou nápravách regulátor výšky, co se spojený s autem takovým malým táhlem u Xantie a generačně obdobných aut bylo plastový a nacvaklý na dvou kuličkách (jako by malinká koule na vozík). U Xantie to na zadní nápravě bylo dost nekryty a obvykle kulička orezla, táhlo vypadlo a celý zadek šel dolů. Tady to bude podobný, tohle se za celou dobu moc neměnilo. Někdo, kdo plní koule a dělá hydru by to měl zvládnout vyřešit, já jsem jezdil do Brna Jundrova k PaMovi... i když tobylo daleko, ten chlap byl fajn a uměl to oservisovat, že to pak fungovalo skvěle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam