• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CMLKACvičme doma aneb na takovéto domácí cvičení
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Ahoj, chtěla bych si pořídit hula hoop obruč. Už jsem vygůglila, že k mé výšce a stavu (=začátečník) je nejlepší průměr 100 cm. Teď nevím, jestli koupit masážní v inportline nebo "hladkou" někde v hračkářství asi. Máte zkušenosti, doporučíte? Obruč jsem nikdy nezkoušela, proto se bojím objednat masážní za pětikilo (nebo víc), abych pak zjistila, že mi to s ní nejde...
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    KETHAMINA: na fcb je to skupina instruktor Praha a instruktoři Praha, nebo fitness bazar
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    VESTIGIA: no,já docela uvažuju o nákupu toho bosu, ale fb bazar nebo nákup v Lidlu mi přijde nastejno. Takhle to nepoznám. Nebo doporučíš konkrétní skupinu, kde vyprodávají fitka?
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    KETHAMINA: nevím, jestli je nějaký kamenný bazar. Sleduji spíš na nettu. www.fitbazar.cz anebo na fcb. Tam jich je víc.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    VESTIGIA: a je nějaký fitness bazar? Vidám různé bazary s lyžema, ale jinak o ničem v Praze nevím.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    No, já si na tom před lety natrhla vazy v kotníku, ale to byla moje blbost, roztěkanost a nepozornost. Stejně pořád bosu miluju, jen mám k němu navíc respekt :-).
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SAAYURI: zas tak je to nevypinkne,max hodi zada, případně dát kolem polstare :)
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    ATARKA: U nas doma uplne vidim, jak se to maly smrade zrakvi skokem do vysky a dopadem na palici :D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SAAYURI: pro dítě taky ideální,mladej na tom skáče jak na trampolíně :)
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    VESTIGIA: Diky diky! :)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    SAAYURI: bosu je super. Doma ho sice nemám, ale hodně ho používám na svých hodinách. Je to fakt dost všestranná pomůcka. Na nettu se dají sehnat i levněji - třeba:
    BALANČNÍ POMŮCKY, BOSU, BALANČNÍ PODLOŽKY
    http://www.hokej-live.cz/cz/eshop-bosu-profi-50-657
    BOSU ® Balance Trainer Home | Fitness007.cz | Fitness007.cz
    https://www.fitness007.cz/bosu-balance-trainer-home/
    Origoš na doma asi potřeba není, ale osobně bych se vyhnula takovým těm vysokým "bosu". Jsou hodně laciné, nemají dole postranní madýlka a jsou lehké, takže ne moc stabilní (něco takového https://www.zbozi.cz/vyrobek/balancni-podlozka-s-expandery/fotogalerie/ a ty expandery k tomu mi přijdou úplně mimo mísu). Taky moc nevydrží.
    Nebo zkus nějaký fitness bazar. Občas vidím, že se jich zbavují fitka.
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    MOODYCAT: Já si pod kolena podložku přehnu, takže tam pak mám 3 vrstvy a to už nepromáčknu...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SAAYURI: Radoby bosu koupis i za dvojku :).
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: si ji dej pod tu podlozku, co?
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    MOODYCAT: Napada me na prvni dobrou Insportline, ty maj kvanta takovych veci, uz spis na poradny cviceni, nez Decathlon a tak, podivat se tam treba? :)

    Jinak mate doma nekdo bosu? strasne me to laka, cvicime s tim obcas na hodine s trenerem, ale myslim, ze bych to vyuzila i doma, jen ta cema kolem 5k me odrazuje teda :)))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: To me pak zase tlaci kuze od materialu osusky :).
    Ja to mam pri cviceni tezky, musim mit komfort, jinak picuju a nakonec se na to vykaslu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: tak si dej pod sebe jeste nejakou velkou osusku, ne?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ja bych zase potrebovala cvicici podlozku, co se hned nepromackne. Ta penova na cviceni co mam po asi peti deseti vterinach se v miste tlaku ztenci tak, ze to je jako bych mela koleno/dlan/loket oprene o plovoucku a boli me to, nedam kvuli tomu vic jak pet kliku na kolenou v kuse apod.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KALTY: Jo, tohle je jen obrazek z internetu, na cviceni mimo jogu urcite pujde najit neco sirsiho :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    SAAYURI: Tohle nevypadá zle. Asi bych ale potřeboval širší.
    Díky. No něco snad vymyslím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam