• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CMLKACvičme doma aneb na takovéto domácí cvičení
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    v tehle dnech by toto auditko melo ozit, spousta studii spustila online lekce, cvicite nekdo doma?
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KRISKA: Kardio je na posileni srdce, mela by to byt delsi aktivita. Na spalovani tuku to chce mensi tepovku...
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SAAYURI: ja si myslela ze to je asi to samy, jakoze kardio se cvici na spalovani:D ale tak ja nikdy necvicila na hubnuti tak ani vlastne nevim teoreticky :D
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KRISKA: No, už jen chůze jde dělat dvěma způsoby, na kardio nebo spalování tuků ... ale tak :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SAAYURI: tak ja zas nedelam v podstate nikdy nic, takze mi to prijde celkem zbytecny v mym pripade:D
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KRISKA: Tak tepovku je jasný řešit podle toho, co chceš. Přes peak bys neměla nikdy, když chceš hubnout, máš mít jinou tepovku než na kardio, to zase dělá něco jinýho.. :) A jestli to řešit doma, já to řeším vždycky, když něco dělám ,))
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    tak update - kamoska s tim sekla ze zacne az na novej rok, takze sem na to tech 14 dni prdela fest a nastesti zas ale presel ten vecerni hlad, ale aspon sem to prubla a vim, ze si za sebe zustanu u modelu "kdyz mam chut", i kdyz to znamena narazove 3x tydne a pak dva mesice nic, ale kdyz mam chut se protahnout, bavi me to o dost vic, nez kdyz "musim".

    A prej je i tak dobry si merit tepovku a nejet na doraz, ale nevim, zda je to u toho obcasnyho domaciho cviceni vubec nejak dulezity to resit
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KRISKA: ne, pod 5000 urcite ne si myslim....
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CMLKA: melo by to byt spis min nebo? jo rika se omezit prijem ale as bych pak mela hlad...
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CMLKA: tak sem si dala snidani a obed do kal. tabulek a je to 4500 a doma mam k veceri vyvar se zeleninou tak to tech 5t dam v klidu
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KRISKA: mi nerikej, ze das 5000 z toho, cos popsala...
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SAAYURI: jo vyzivovej poradce by me stopro nepochvalil, s mejma prasackejma navykama :D ale ptat se na jidelnicek snad ani nikde nemuzu pac kdybych rekla co vsechno nejim, tak by toho cloveka kleplo :D

    jinak hopsani mi neva, spis drepy a podobny srandy...
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KRISKA: Rozumim, ale na ty klouby mi dava smysl treba plavani, a obecne minimum nebo zadny hopsani :)
    Jak rikam, celkovej vydej muze bejt spravnej, ale dulezitejsi je spravny rozlozeni jednotlivejch slozek :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SAAYURI: tak v online svete online podpora :)
    s jidlem mas pravdu, muj problem je dlouhodobe ze jim asi trochu min, ale tech 5- 6000kj denne mam a to tak malo neni...
    jinak cviky, co mi vadi na koleno delam v lehci variante - ta mi vetsinou nevadi, vim kde mam hranici a co si muzu dovolit, pres zimu nejezdim na vandry a potrebuju udrzovat koleno osvaleny a v aspon nejakym zaprahu...
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KRISKA: 25 minut docela intenzivniho cviceni na uz tak docela zajimavej zivotni styl a 10 dni v kuse... a uprimne - nevim moc, co jis, ale je dulezity mit vyvazeny tuky, proteiny, atd., jak mas blbou skladby stravy a telo hladovi, ukaze se to na hladu a na tom, ze misto hubnuti se pak zacne zase pribirat, protoze telo hladovelo. Je to veda, je mi to jasny.
    Motivace s kamoskou - ok, i kdyz bych to asi vic chapala ve chvili, kdy treba spolu mate hodinu, kdy cvicite, nebo jste spolubydlici. Experiment dobry, ale jestli mas klouby spatny, tak tohle poskakovani s Jill neni uplne stastna a spravna volba.
    Nekde jsem videla, ze je mesicni plan od jill v kombinaci s jinejma cvicenima od ni - joga, protazeni, atd., tak jestli se po tom nechces podivat a zaradit to misto toho.
    Me Jill rozhodne nikdy nezachranila, az trenerka 2x tydne, ale do ty doby, dokud neco neudelam s jidlem, tak to stejne 100% nebude :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SAAYURI: ze by 25 minut cviceni ale melo takovej vliv na ten hlad? dyt to v podstate neni nejak moc vydeje navic prece... ale od soboty sem cvicit nestihla a vecerni hlad zustal, tak nevim - mozna su i rada ale, protoze se tak clovek snaz nauci jist 3x kdyz k tomu ma ten impuls v podobe hladu

    Ja do toho sla primarne jako podpora kamaradce - a v tom pripade sem si rekla ze to bude zajimavej experiment i ohledne toho hubnuti... jakoze kvuli problemum s kloubama je kazdy kilo dolu +

    premerila sem se nekolik hodin po cviceni a pak jeste rano znova hned jak sem vstala a miry byly stejny... takze asi sem zacala vic jist tak se to se cvicenim vynulovalo :D

    hm, to sem se nevyfotila, ale tak to neva. Od soboty se mi cvicit stejne nepodarilo, takze uz mam 3 dny skluz a dneska bych mela stihnout prvni lvl2... me treba ta jill i bavi, jenze me to bavi 2x tydne kdyz mam chut si trochu dat do tela a vybrat si na co mam chut a nebavi me to kazdej den to samy, navic ve dnech, kdy chodim na tyc su i docela vystavena vecer, ale nechcu to uplne vzdat kvuli kamosce, proste nulova podpora neni podpora... kdyz sem v nedeli prijela ze zimniho bivaku, byla sem taky s energii docela v tahu a muj plan cvicit - a to sem se i tesila - vzal za svy jeste nez sem dosla do koupelny a padla na me takova unava, ze sem nemela silu ani mit otevreny oci...

    ale je pravda, ze sem si rekla ze kdyz to nedavam z duvodu unavy/pozdniho prichodu ze to nevadi, ze udelam maximum co budu moct ale ne na ukor mych beznych cinnosti a spanku a myslim, ze mi dost pomohlosi rict, ze se svet nezbori kdyz slib nedodrzim
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KRISKA: Co jsem tvoje posty tak nejak precetla najednou ted, mam par poznatku :)
    Hlad bude z vyssiho vydeje energie a podle toho, co si psala, ze jis (jogurt a salat a tak), tak jis malo pres den a navecer a v noci te to dozene.
    Dalsi veci je to, ze te ta aktivita nebavi a podvedome hledas duvody, proc to nedelat, proc prestat a proc to nefunguje. Byt tebou, vykaslu se na to a hledam neco, co te bude bavit. Pokud je motivace hubnuti, je vetsi pravdepodobnost ze to pujde s necim, co mas rada a co ti dela radost, a vyplavi se endorfiny a budes i stastnejsi.
    A v neposledni rade - nemerit po cviceni, je jasny, ze svaly namozeny a v kontrakci jsou vetsi, nez v klidovem stavu, plus vyrysovanh sval vypada lepe jak tuk, ale je tezsi (proto fotky pred a po lidi, co maji vic kg, ale vypadaji lip).
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CMLKA: po cviceni sem se nemerila, (premerila sem se rano, co kdyby to bylo "jeste" ze cvicenia stejny,) proste se zvetsuju. Svaly me nejak moc neboli, lehce citim treba ramena nebo prdelostehenni cast, ale ani to neni v mistech mereni.

    K hladu - snazim se vecer jist, vubec to neznam takovou akutni potrebu jidla k veceru, tak doufam, ze po odcviceni zas prejde
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KRISKA: hlad si myslim, ze je s tim rozhodne spojenej....

    KRISKA: a neni to spis spojeny s nejakou tvoji fazi cyklu? nebo mas otekle ty svaly jakoze po cviceni,jestli te boli, tak je to jasny....premer se az po dni volna
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    tak sem si rekla, ze se ze zvedavosti premerim dycky na konci lvl na porovnavani a v pulce mir sem se zvetsila, to snad ani neni mozny :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam