• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CMLKACvičme doma aneb na takovéto domácí cvičení
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    HOMOLOVKA: vyzkousela sem si vcera ten jeji posledni, co ma. dala sem 15 minut, a doplnila si posilkou na bricho. prijde mi, ze je vic kardio a min posilka, ale docela to bylo svizny a nebylo to spatmy ale hodku dokola bych asi nedala protoze me.to nesmi.moc nudit:D
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    SIMCIIQ: hele, dobrý, tentokrát je tam i nečekaně brambor a verze rychlojídelníčku na dva dny je fakt fajn, denně vařit tři různý věci je přece jenom trochu otravnější, co si budem :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    HOMOLOVKA: co jacobuv jídelníček?
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Já se teď zamilovala do zuzky Light.. Dřív jsem ji nemohla vystát, ten její přízvuk atd.. Zaplatila jsem si její zgym a musím říct, že to je milá holka, na přízvuk jsem si zvykla, ale hlavně tréninky jsou fakt HC spíš pro pokročilý..

    Jinak Lucka o které píše HOMOLOVKA je skvělá a též doporučuji..
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    HOMOLOVKA: diky, tak se na to zkusim podivat. pro inspiraci
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    KRISKA: spoustu těch videí má poukládaných, takže dá, já si zamilovala její supersérie:)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    HOMOLOVKA: a da se na to podivat i zpetne? nebo se musi v zadany cas?
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Já za sebe teda (krom Fit Fab) můžu vřele doporučit živáky s Luckou @jetojenvhlave, který má v pondělí a ve středu živě na instagramu.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ja kardio bloky u jill uz vynechavam a kdyz ji cvicim, radsi si pak dam do tech 20 - 30 minut jeste jine cviceni (bud dalsi orezanou jill nebo kus nejakeho videa... ale jill mi zatim vyhovuje asi nejvic, hlavne nesnasim kdyz se tam nemluvi a nevysvetluje... takze jeste z dob jeji dostupnosti na yt mam od ni hodne videi stazenych..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ATARKA: Jo, ja pres zimu taky nebeham...Loni jsem chodila celkem plavat, ale ted jsou bazeny zavreny samo...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    CMLKA: já se ráno ven nemůžu vykopat když je zase hnusne a odpo nestíhám, cvičím až večer doma, nejdřív se musí unavit dítě, pak mám čas na sebe :)))
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ATARKA: Ko a zrovna six weels six pack je podle me hodne kardio
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ATARKA: Je, ja uz to necvicim...to si radsi jdu zabehat a zacvicim zvlast..
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    CMLKA: ta Jilian furt hopsa,to je desny :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Dámy děkuju
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ATARKA: ja bych to mela mit stazeny z YT poslu do zpravy
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ATARKA: bohužel....

    já teda na to zae nějak kašlu, ale snažím se každé ráno dát 10 minut jógy, spíš kvůli zádům. Našla jsem tuhle holku, má všechno tak 10minutový s tím, že razí, že lepší každý den 10 minut než jednou za týden celá hodina a je fakt, že 10 minut si fakt najde každej...
    Yoga with Kassandra - YouTube
    https://www.youtube.com/c/yogawithkassandra/playlists
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ATARKA: já možná jo, juknu se večer..
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    prosim vás, nemáte někdo stažený toto ? jillian michaels six week six pack ... ja su asi blbá,ale nemůžu to nikde najít ,aby to volně volně ke stažení, díky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Tak novinky u mě. Cvicim ten Fit Fab Light, jako treba booty moc light neni, vetsinou se pak nekolik dni nehnu a je to jen 20 minut, dobry je,ze tyhle jejich videa jsou kratky, takze se daji skvele vmacknout do denniho programu.

    A pak jsem nasla nekolik youtuberek s pilates.
    Takze Trifecta pilates https://www.youtube.com/channel/UCGyYSva87WwY-XG7VOlYdfg ta se hodne zameruje na ozrejmeni tech uplne zakladnich principu a toho, jak to delat spravne
    Dneska jsem si dala cviceni s touhle: https://www.youtube.com/channel/UCEbbyBuyQiHpKiOMj9GFhVw
    docela jsem se zapotila, plus jsou tam i modifikace, jak si to ztizit...
    a jeste jsem objevila tuto, tu vyzkousim v nejblizsi dobe: https://www.youtube.com/user/lifestylewithlottie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam