• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: to je asi jeste celkem umirnenej, jsou tam lidi co dali pres 1000 chansey/larvitar candy. Je to skoro az nechutny, kdyz si vezmu, co usili clovek kdysi musel vyvinout pro kazdou chycenou larvu, ale bohuzel se teda opakovane potvrzuje, ze kdyz je neco tezky, nejsnazsi je pockat, az se to objevi jako event/raid/etc.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jen tak pro info statistika nekoho z Parize, kdo zjevne behal po tom obchodaku celej den, podle tech vychozenejch vajec... :-)
    87 Larvitar
    47 Chansey
    123 Pikachu (2 Shiny)
    148 Magikarp (1 Shiny)
    19 Unown (S, A, F, R, I)
    225 or so Mareep, Machop and Starters
    40 Eggs (6 Pichu (no shiny), 6 Larvitar, 5 Magikarp (no shiny), 4 Sudowoodo, 4 Pineco, 3 Lapras, 3 Snorlax, 3 Militank, 3 Mareep, 2 Skarmory, 1 Dratini)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: to je mi jasný ale přijde mi to vtipný
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: i kdyby to byla pravda, tak stejne je lepsi jit nekam, kde je muzes chytat s ananasem - spis si myslim, ze si na event plusko vypnu, a necham ho jen tocit stopy.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    When they scanned the QR-code, around 70 new pokestops appeared. Which I could not see because I had no ticket. When I would open up the game in the mall and around 20meters beyond that, I could see things like chanseys and stuff, if I pressed on it, they transformed into normals pokemon like psyduck. Yet there was a way around this! If you had a PoGoPlus, it would actually try to catch the chansey,

    LOL to se mi nějak nezdá že by to fakt měli tak debilně a pluskem by se dali chytat
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: na druhou stranu, to "testovani" u nas bylo jen prvni den, uz druhej den byly raidy vsude :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Napadá mě, první raidy se u nás začaly testovat v Uniball-Rodamco Gymech. Pokud tedy chcete být mezi prvními, co chytí Mew Two, zajel bych na Černý most nebo Chodov vyhrát pár raidů v místních gymech.
    Dá se čekat, že právě pro tyto gymy začnou chodit první pozvánky na EX Raid.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: Já si zažil včera že sem potkal skupinku malejch kluků co seděla kus od svýho gymu, uviděli mě a hned: Nepudete nám pomoci s Entaiem? Říkám že mám málo času a omlouvám se. Dojdu k tomu gymu koukám že už tam jsou všici přes nějakou tu hoďku tak ho zbourám rychle. V chvíli když už byl skoro prázdnej kluci očividně mysleli že tam můžou naskákat i když to někdo boří - salva nadávek (který bych já jako velkej dlaždič na veřejnosti nepronášel) na to že jim to háže Error. A ve chvíli kdy jsem si tam nahodil 2,8k Blissey salva nadávek ne mě. Doufám že eště někdy budou chtít ode mne pomoci s gymem.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tak copak dělám 7. října... jooo, celej den sedím ve škole, kde není jediný spawn ani nic jiného. Totální klasika. :-D
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: no a neni snad lepsi mit zaklad pro peknyho Gyaradose nez se pokouset chytit Enteie? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW poucnej pribeh ze sidliste ze vcera, za celej den nikdo nereagoval na zadny Entei raidy, a jsem desne nachcipanej tak jsem jen cekal az spawne neco na gymu co je nejbliz, a pak jsem tam vyrazil presne na start toho kapra. Nakliknu kapra a jdu zase domu, s tim ze nez odtika cas v lobby tak jsem skoro zpatky v posteli - a nez jsem dosel k domu, tak jsme v ty lobby byli na kapra tri, a dalsich 5 jsem potkal jak jdou tim smerem uz kdyz jsme bojovali.
    Tak hlavne ze se nesejdem 4 na Enteie, ze jo... :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je docela poucny, Tyranitar ve dvou a kazdej ma jen 3 machampy
    2-player Tyranitar raid boss using 3+3 Machamps
    https://www.youtube.com/watch?v=eKJRtcYpxig&feature=youtu.be
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: asi nikdo nefoti, kdyz musi chytat v ukolu :-) Kazdopadne jak se zda, tak fakt nebyla vetsi sance na shiny, jen proste bylo tolik kapru/pikachu, ze je lidi nachytali diky kvantite.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: z tech 2km prej může bejt šiška a větev, takže to jako plus skoro neberu :) jinak neviděls někde už foto reporty?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jako, na eventu:
    + vsechno na jednom miste s lure
    + 2kg event vejce s vecma z 10km
    + medaile
    - fronta na zacatku, v Barceloně byla několikahodinová, v Neměcku hodinu - a dokud stojiš frontu, tak vůbec nic nechytáš (bez QR kodu je to v oblasti eventu jen samej pidgey)
    - zadny raidy

    Takze mi prijde, ze pokud si ve meste najdes pekny misto na lurovani, tak to tam bude dost mozna lepsi. Idealni by asi bylo mit i tak registraci, a jen si tam skocit pro tu medaili/vejce, a zase vypadnout... :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: taky záleží na počasí ale tohle je dost mazec
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: 7. října
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: A kdy že by to mělo být v té Praze, už se to ví?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: dobry, myslim ze kdyz takhle bude vypadat i Praha, tak si jeste budu muset hodne rozmyslet, jestli se vlastne vyplati na event jit (resp. pripadne zustat tam)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Safari zone v Paříži, spawny dostupné po celém městě. Prý jsou k chycení i S,F,A,R,I,Z,O,N,E Unowns :)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    EVILMIND: tak ja ti to povim jo? nechal bych ho zalejvat zahradu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam